Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2.36 na Villarreal piękny kursik
1
@Emhyr Nie pierwszy raz w ostatnim czasie bredzi
3
@jacob345 Tutaj pisali o dodatkowym meczu, więc Twój ziomek Janusz lepiej wypadł
1
@LS Mi się coś nie podoba to po prostu tego nie oglądam i nie przeżywam przez pół roku xD
1
@Deviler Sądzę, że powinni odwołać.. cały sezon
0
@Criss18Barca W sumie racja, nawet 5x większy
0
@P33ck Niestety holenderska służy jedynie do szkolenia chłopaków i sprzedawaniu ich za gruby $$$, w ogóle gdyby Celtic z Rangersami poszli do premier league, to coś czuję, że szybko graliby o utrzymanie się w championship xD
0
@P33ck Szkocka liga stoi na kiepskim poziomie jak widać, Celtic też nie powalczył
0
James w Olimpiakosie 4 mecze 2 gole 2 asysty, Marcelo pierwszy mecz zagrał od momentu dołączenia w ostatniej kolejce, ale z LE i tak odpadli już xD
0
@Limit_l3ss No tak drużynę z Portugalii nie ma co porównywać poziomowo do Barcelony xD
2
Dzieciak pewnie mial raka z przerzutami
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/HVm0AqwYio8asrNXpvVnSoJrveZgfLLj.mp4
1
Bayern tracąc swojego najlepszego strzelca w zespole robi Barce i Inter w grupie bez mydła, PSG wydając miliardy żeby wygrać LM z Mbappe Messim i Neymarem nie potrafią wygrać jednego z dwóch meczów z Benfica i zajmują 2 miejsce w grupie narażając się na szybką lote z rozgrywek o których marzą, ale no nie można się śmiać ze sztucznego twora xD
0
@shinthps I dwa remisy z jedynym poważnym zespołem w grupie z ligi portugalskiej xD Bo Juventus to tylko nazwa nie ozukujmy się
10
@Herato Neymar biorąc pod uwagę całokształt
0
@Danny Gaucho Legia to jest potęgą, Legia najlepsza jest!
0
@Rewolucja123 Nie
1
@Misugi14 xDDDDD
0
Milan Real
Bayern PSG
Chelsea Dortmund
City Inter
Tottenham Lipsk
Porto Eintracht
Napoli Brugge
Benfica Liverpool
Tak to widzę
1
@Katalonbar Od każdego w łeb dostaną za wyjątkiem Porto
1
@mekston Conte nie jest dobra opcja dla PSG po mundialu xD
8
@Redakcja Zamieście informacje dlaczego Benfica zajęła 1 miejsce w grupie xD Tak zeby z tydzień wisiało
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie to tak jak każdy rywal przeciwko Hurkaczowi gra jak Djokovic w prime
4
Dzień bez zrobienia z siebie błazna przez Bońka to dzień stracony
2
@Pawelsky Najwidoczniej czytasz farmazony
0
@Hosh Na dole dalej będą się pruć, że PSG
1
@ForcaBarca12 Wejdź na oficjalną stronę UEFA to będziesz wiedział
2
Przestańcie te bzdury pisać o jakimś współczynniku xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalończyk 99 Przez gole na wyjeździe
1
Szpakowski dalej będzie mówił, że PSG z 1 xD