1

2.36 na Villarreal piękny kursik

1

@Emhyr Nie pierwszy raz w ostatnim czasie bredzi

3

@jacob345 Tutaj pisali o dodatkowym meczu, więc Twój ziomek Janusz lepiej wypadł

1

@LS Mi się coś nie podoba to po prostu tego nie oglądam i nie przeżywam przez pół roku xD

1

@Deviler Sądzę, że powinni odwołać.. cały sezon

0

@Criss18Barca W sumie racja, nawet 5x większy

0

@P33ck Niestety holenderska służy jedynie do szkolenia chłopaków i sprzedawaniu ich za gruby $$$, w ogóle gdyby Celtic z Rangersami poszli do premier league, to coś czuję, że szybko graliby o utrzymanie się w championship xD

0

@P33ck Szkocka liga stoi na kiepskim poziomie jak widać, Celtic też nie powalczył

0

James w Olimpiakosie 4 mecze 2 gole 2 asysty, Marcelo pierwszy mecz zagrał od momentu dołączenia w ostatniej kolejce, ale z LE i tak odpadli już xD

0

@Limit_l3ss No tak drużynę z Portugalii nie ma co porównywać poziomowo do Barcelony xD

2

1

Bayern tracąc swojego najlepszego strzelca w zespole robi Barce i Inter w grupie bez mydła, PSG wydając miliardy żeby wygrać LM z Mbappe Messim i Neymarem nie potrafią wygrać jednego z dwóch meczów z Benfica i zajmują 2 miejsce w grupie narażając się na szybką lote z rozgrywek o których marzą, ale no nie można się śmiać ze sztucznego twora xD

0

@shinthps I dwa remisy z jedynym poważnym zespołem w grupie z ligi portugalskiej xD Bo Juventus to tylko nazwa nie ozukujmy się

10

@Herato Neymar biorąc pod uwagę całokształt

0

@Danny Gaucho Legia to jest potęgą, Legia najlepsza jest!

0

1

@Misugi14 xDDDDD

0

Milan Real
Bayern PSG
Chelsea Dortmund
City Inter
Tottenham Lipsk
Porto Eintracht
Napoli Brugge
Benfica Liverpool

Tak to widzę

1

@Katalonbar Od każdego w łeb dostaną za wyjątkiem Porto

1

@mekston Conte nie jest dobra opcja dla PSG po mundialu xD

8

@Redakcja Zamieście informacje dlaczego Benfica zajęła 1 miejsce w grupie xD Tak zeby z tydzień wisiało

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie to tak jak każdy rywal przeciwko Hurkaczowi gra jak Djokovic w prime

4

Dzień bez zrobienia z siebie błazna przez Bońka to dzień stracony

2

@Pawelsky Najwidoczniej czytasz farmazony

0

@Hosh Na dole dalej będą się pruć, że PSG

1

@ForcaBarca12 Wejdź na oficjalną stronę UEFA to będziesz wiedział

2

Przestańcie te bzdury pisać o jakimś współczynniku xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalończyk 99 Przez gole na wyjeździe

1

Szpakowski dalej będzie mówił, że PSG z 1 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?