0

@BaroPodertos Niech tam gnije do swoich ostatnich dni kariery

0

Xhaka tam każdego na lampę ma, a skaczą do niego xD

3

@Kessie Oby w ostatnim ligowym meczu mu się nic nie stało

1

@Uukasz_93 Oby Newcastle za United/Tottenham

4

Neymar 11 bramek 9 asyst w samej lidze xD

0

@kuz A że powinien być, no niestety Oliver często gwiżdże jak mu się chce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@TheNekro94 Ja oglądam, ciekawsze od uderzania kijem w kulki

0

Chelsea wyglada jakby grała na wyjeździe i wygrywali 1:0 xD Strasznie słaby klub

2

Łatwo Arsenal jedzie ze slabiakami

0

Ale jada w tym MotoGP ostro

5

@Emhyr Jakiś syf jak ich cały konkurs

0

@Rewolucja123 Może z karnego zawsze strzelić

0

@Encore Jak dla mnie bardzo dobry mecz z perspektywy kibica Arsenalu, Chelsea nie istnieje praktycznie

0

Nie no dzisiaj Saka z Xhaka miernie strasznie graja

2

@Encore Nudny? Chyba inny mecz oglądamy xD

3

@sonek Klasyka w hitach granych o 13

4

Zmieniaj to na czerwoną!!
Jesus traf w końcu

0

@TheNekro94 Jeszcze się nie zapatrywalem w mundialowe obstawianie

1

@TheNekro94 Brazylia wygra Mundial i Neymar odbierze zasłużoną ZP

0

Ajaj Jesus, szkoda że nie wyszło

0

@mrboom Oby tak było i dziś

0

Haha Miedź wygrywa ze Śląskiem xD

1

@Rust_Cohle Skończony Brazol top

0

@Jano1708 Kiedyś były 2 kanały w telewizji i trzeba było iść wypożyczać kasety, już nie przesadzajcie. Jak komuś się chce to będzie miał za darmo w necie

0

Boże jak boli ten drugi komentator, nie rozumiem jak można być komentatorem z taką wymowa

0

Będą grać na trąbkach 5 minut, ja pierdykam

2

Trzymać krótko Aube dzisiaj i oby Jesus się odblokował

2

@Rust_Cohle Na 5 kuponach Chelsea, musi wygrać Arsenal xd

0

Dobrze, że gra Zinchenko, spokojniej będzie z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?