0

Hahaha no teraz to już czerwo powinno byc

1

@sevs Przecież to był przypadek xD

2

Nie no gdzie czerwo, jaja

1

@Pawlak1992 Emcia jest najładniejsza, potem Szarapova

0

Dżeko co za kiks z bani

0

Niesamowity fart Sevilli xD

0

@FcPortoFan1999 Chyba że z tymi samymi ludźmi od paru lat jesteś na serwerze i w jednej gildii, tyle ile się nawyzywalem w tej grze to nie zlicze xD

1

O kurde, ale atmosfera w Betisie

0

@Rust_Cohle LOL przy metinie to nic w zasadzie xD

2

@Rust_Cohle Hahaha, może faktycznie xD

13

@marcin62 Piękny bebzon

3

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/07EI1XRjK0Vj3vQFkYmQ8J9pmV2LYc3G.jpg
Ukradniesz drzewo z lasu? Grozi Ci 5 lat. Pobijesz kogoś kto ledwo ujdzie z życiem? Dostaniesz może 3 i po roku wyjdziesz za dobre sprawowanie, tak się żyje w tym kraju.

0

@adi89rg Taking Lives

0

@Colon Świetny film, ale mocno się gubiłem podczas oglądania go xD

0

Jak miło oglądać Tottenham, który robił wszystko co możliwe żeby zremisowac, a przegrywają mecz xD

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze Legia zadyszkę złapie i Raków może świętować

0

@DonMatteo901 Sędziowie chyba chcą ich pchnąć w górę tabeli

0

Lech 2:2 xDDDDD

1

@MESSIah16 Sam sobie zablokował podpisując nowy kontrakt rok wcześniej, czy tam dwa

0

Kurde 80 posiadania nie działa xD

0

@mekston To mówię, że 0 xD

4

@Danny Gaucho I okrągłe 0 pucharów

0

Zabrakło jednej żółtej, jak w takim meczu mógł nie dać w 7 doliczonych. O teraz się biją jaja xDD

0

7 minut 1 zolta potrzebna no dalej PSV jakaś kose ladna

0

Ale wjazd dostał De Jong w nogę, nie dał za to żółtej xD

1

@cris2706 Jeszcze tylko 15 pkt i dogonią Arsenal xD :)

0

Dobra dawać zadymke jakaś w Ajaxie, trzy żółte potrzebne

0

@Encore To samo :/

0

@Firestone Szkoda, że to City fartem wygrało

0

@4drian0 Na kebsa będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?