Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha no teraz to już czerwo powinno byc
1
@sevs Przecież to był przypadek xD
2
Nie no gdzie czerwo, jaja
1
@Pawlak1992 Emcia jest najładniejsza, potem Szarapova
0
Dżeko co za kiks z bani
0
Niesamowity fart Sevilli xD
0
@FcPortoFan1999 Chyba że z tymi samymi ludźmi od paru lat jesteś na serwerze i w jednej gildii, tyle ile się nawyzywalem w tej grze to nie zlicze xD
1
O kurde, ale atmosfera w Betisie
0
@Rust_Cohle LOL przy metinie to nic w zasadzie xD
2
@Rust_Cohle Hahaha, może faktycznie xD
13
@marcin62 Piękny bebzon
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/07EI1XRjK0Vj3vQFkYmQ8J9pmV2LYc3G.jpg
Ukradniesz drzewo z lasu? Grozi Ci 5 lat. Pobijesz kogoś kto ledwo ujdzie z życiem? Dostaniesz może 3 i po roku wyjdziesz za dobre sprawowanie, tak się żyje w tym kraju.
0
@adi89rg Taking Lives
0
@Colon Świetny film, ale mocno się gubiłem podczas oglądania go xD
0
Jak miło oglądać Tottenham, który robił wszystko co możliwe żeby zremisowac, a przegrywają mecz xD
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze Legia zadyszkę złapie i Raków może świętować
0
@DonMatteo901 Sędziowie chyba chcą ich pchnąć w górę tabeli
0
Lech 2:2 xDDDDD
1
@MESSIah16 Sam sobie zablokował podpisując nowy kontrakt rok wcześniej, czy tam dwa
0
Kurde 80 posiadania nie działa xD
0
@mekston To mówię, że 0 xD
4
@Danny Gaucho I okrągłe 0 pucharów
0
Zabrakło jednej żółtej, jak w takim meczu mógł nie dać w 7 doliczonych. O teraz się biją jaja xDD
0
7 minut 1 zolta potrzebna no dalej PSV jakaś kose ladna
0
Ale wjazd dostał De Jong w nogę, nie dał za to żółtej xD
1
@cris2706 Jeszcze tylko 15 pkt i dogonią Arsenal xD :)
0
Dobra dawać zadymke jakaś w Ajaxie, trzy żółte potrzebne
0
@Encore To samo :/
0
@Firestone Szkoda, że to City fartem wygrało
0
@4drian0 Na kebsa będzie