Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Dokładnie, jeden mundial na którym do finału w męczarniach dotarli i już faworyt xd
0
@takisobiektos Fakt, ale zobaczysz sam xD Kvaradona świeży w drugiej części sezonu będzie kręcił
0
@takisobiektos Spokojnie to jest ten sezon
0
Bologna 1:0 xD Chyba majster dla Napoli na luzie będzie
0
@takisobiektos Dasz całą listę powołanych?
0
@Hrzan Ch.. z nim, skrece go przed blokiem i na działce wymienię
0
@Xavyol ta wiem
0
@Azi Dziwne, że nic słychać nie było czy to przy przyspieszaniu, nic nie drgało, a wiem że nowy jest bo pod spód zaglądałem, może źle dokręcił i śruby się wykrecily
0
@Hrzan Słuchaj on był wymieniany miecha temu u mechanika i nic nie waliło ani cokolwiek, cichutko było, wjeżdżam w miasto jadę 60 i bum strzał jakby korby wywaliło, myślałem że silnik amen, więc nie wiem co się stało po ciemku mogę sobie gdybac.
https://zapodaj.net/images/1d084126807e1.jpg
Ze śrub go nagle wywaliło
0
@TuraVer A prąd wezmę z powietrza xD Jeszcze w takim przypalowym miejscu zaparkowane, tak bym to zrobił nawet na parkingu
2
Ja pierdziele przegub wewnętrzny mi się wypial, dobrze że kilkanaście metrów od domu, a nie jak 140 grzałem xD Ciekawe tylko jak nim dojechać do mechanika/na działkę zrobić XD
1
@Patryczek1426 Odczucia dobre, bo ceny kart spadają i sobie na święta coś kupię żeby nie ładować się w konsole
0
@marian_konopka Przecież jasno Putin mówił, że jeżeli Ukraina naruszy te terytoria to atom odpala xD
2
@Rust_Cohle Człowiek wraca do domu i nie ma jak nawet uszczelek wymienić, bo gówno widać xD
1
@michal26 I gdzie te atomówki Putina, które miały wlecieć jak Ukraina wjedzie na te tereny? Psycha siedzi
0
@Rewolucja123 Niby trafił w piłkę, ale no w ligach pewnie niektórzy karnego, by dsli
13
Pan Piotr Zieliński 20 meczy 5 bramek 7 asyst, trzymam kciuki żeby jego forma poprowadziła nas do wyjścia z grupy, żeby jego partnerzy z pomocy chociaż mu nie przeszkadzali i potrafili nadążyć za nim.
0
Jeszcze 2 dni i ludzie będą słuchać, a ja słuchać co tydzień
95
Też tak się tłumaczyłem w szkole, że do kumpla mówiłem, ale nauczyciele nie wierzyli xD
11
Krótko z p0lka, która na żarcie naciąga chłopa
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1667986700Uo1dJPgBxKSeLtbWVsD7nb,w400.jpg
2
@macio_944 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12415449#comment-12415449 coraz częściej oglądasz z zagranicznym komentarzem, a codziennie czytam jak przeżywasz to co mówią komentatorzy i piszą media xD
0
@PatrykBarca To jest akurat mecz pucharowy, ale i tak śmieszne, bo oba zespoły w bardzo dobrej formie i na pewno fajny mecz do obejrzenia dla kibiców byłby
0
Dzisiaj nie będzie kamer telewizyjnych na meczu Arsenal Brighton. Czy ich nie poje...?
Człowiek będzie musiał jakieś Intery i Chelsea oglądać
0
@MSN2k15 Na luziku skończony Brazol to bierze
6
@JimMorrisonFCB Messi imprezuje ostatnio, pewnie przekimał ogłoszenie
2
@Kessie Dzisiaj czuje wygrana, bo dałem na Mainz z nimi po kursie 2.05 xD
1
@Batys Mam 30 kuponów z rzędu przegranych xD W samym listopadzie 20, tragedia xD Ale kto nie próbuje ten się nie odkuwa, haha
7
O Schalke jak dobrze sobie w bundeslidze radzi, 6 punktów bilans 12:30 i ostatnie miejsce, 4 punkty za Bochum xD
1
@MesQueUnClub_87 fajny kupon tylko ten Arsenal z Brighton różnie może być :D
0
Ktoś coś jakieś gotowe kupony na dziś?