1

@Rust_Cohle Dokładnie, jeden mundial na którym do finału w męczarniach dotarli i już faworyt xd

0

@takisobiektos Fakt, ale zobaczysz sam xD Kvaradona świeży w drugiej części sezonu będzie kręcił

0

@takisobiektos Spokojnie to jest ten sezon

0

Bologna 1:0 xD Chyba majster dla Napoli na luzie będzie

0

@takisobiektos Dasz całą listę powołanych?

0

@Hrzan Ch.. z nim, skrece go przed blokiem i na działce wymienię

0

@Xavyol ta wiem

0

@Azi Dziwne, że nic słychać nie było czy to przy przyspieszaniu, nic nie drgało, a wiem że nowy jest bo pod spód zaglądałem, może źle dokręcił i śruby się wykrecily

0

@Hrzan Słuchaj on był wymieniany miecha temu u mechanika i nic nie waliło ani cokolwiek, cichutko było, wjeżdżam w miasto jadę 60 i bum strzał jakby korby wywaliło, myślałem że silnik amen, więc nie wiem co się stało po ciemku mogę sobie gdybac.
https://zapodaj.net/images/1d084126807e1.jpg
Ze śrub go nagle wywaliło

0

@TuraVer A prąd wezmę z powietrza xD Jeszcze w takim przypalowym miejscu zaparkowane, tak bym to zrobił nawet na parkingu

2

Ja pierdziele przegub wewnętrzny mi się wypial, dobrze że kilkanaście metrów od domu, a nie jak 140 grzałem xD Ciekawe tylko jak nim dojechać do mechanika/na działkę zrobić XD

1

@Patryczek1426 Odczucia dobre, bo ceny kart spadają i sobie na święta coś kupię żeby nie ładować się w konsole

0

@marian_konopka Przecież jasno Putin mówił, że jeżeli Ukraina naruszy te terytoria to atom odpala xD

2

@Rust_Cohle Człowiek wraca do domu i nie ma jak nawet uszczelek wymienić, bo gówno widać xD

1

@michal26 I gdzie te atomówki Putina, które miały wlecieć jak Ukraina wjedzie na te tereny? Psycha siedzi

0

@Rewolucja123 Niby trafił w piłkę, ale no w ligach pewnie niektórzy karnego, by dsli

13

Pan Piotr Zieliński 20 meczy 5 bramek 7 asyst, trzymam kciuki żeby jego forma poprowadziła nas do wyjścia z grupy, żeby jego partnerzy z pomocy chociaż mu nie przeszkadzali i potrafili nadążyć za nim.

0

Jeszcze 2 dni i ludzie będą słuchać, a ja słuchać co tydzień

95

Też tak się tłumaczyłem w szkole, że do kumpla mówiłem, ale nauczyciele nie wierzyli xD

11

2

@macio_944 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12415449#comment-12415449 coraz częściej oglądasz z zagranicznym komentarzem, a codziennie czytam jak przeżywasz to co mówią komentatorzy i piszą media xD

0

@PatrykBarca To jest akurat mecz pucharowy, ale i tak śmieszne, bo oba zespoły w bardzo dobrej formie i na pewno fajny mecz do obejrzenia dla kibiców byłby

0

Dzisiaj nie będzie kamer telewizyjnych na meczu Arsenal Brighton. Czy ich nie poje...?
Człowiek będzie musiał jakieś Intery i Chelsea oglądać

0

@MSN2k15 Na luziku skończony Brazol to bierze

6

@JimMorrisonFCB Messi imprezuje ostatnio, pewnie przekimał ogłoszenie

2

@Kessie Dzisiaj czuje wygrana, bo dałem na Mainz z nimi po kursie 2.05 xD

1

@Batys Mam 30 kuponów z rzędu przegranych xD W samym listopadzie 20, tragedia xD Ale kto nie próbuje ten się nie odkuwa, haha

7

O Schalke jak dobrze sobie w bundeslidze radzi, 6 punktów bilans 12:30 i ostatnie miejsce, 4 punkty za Bochum xD

1

@MesQueUnClub_87 fajny kupon tylko ten Arsenal z Brighton różnie może być :D

0

Ktoś coś jakieś gotowe kupony na dziś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?