Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Wtedy kiedy ostatni telefon będzie głuchy
0
@Colon Król i idol, jak ta piosenka się nazywa?
2
@ro3ak Czarne trudno będzie zobaczyć na USG
3
@gaucho104 No niestety w grupach obejrzę 1/3 meczy może
1
@Yoshi94 Czyli @MesQueUnClub96 powinien do mnie na "Pan" pisać
1
@AllBundy Brzmi jak każdy utwór Palucha
21
@koksik2700 Neymar skrzydłowy dodajmy
1
@negreanu Z takim rosyjska ruletka byłaby ciekawa
2
@Ojciec5tkidzieci Jego najmądrzejsza wypowiedź xD
https://www.tiktok.com/@ocenalysego8/video/7162971525547642118?_t=8XAGSysGFpF&_r=1
2
@MESSIah16 Jak wywala PSG to będą moimi ulubieńcami
0
@Uukasz_93 Jeden z 4 punktów, który jest niedorzeczny, bo nikt nie ma gwarancji, jak losowe osoby wchodzące na stadion będą się zachowywały. W pucharze Anglii mecz Arsenal Brighton też nie był nigdzie transmitowany, a co do innych rzeczy nie będę się wypowiadał, bo nie interesuje mnie polska piłka xD
0
@maniak33333 Tylko takich rzeczy z takich materiałów nie dają do promocji, chodzi mi o normalne ciuchy, których ceny systematycznie i tak są podnoszone patrząc po kilku zamowieniach, które robiłem pół roku/rok/dwa temu
1
@ObiwanKenobi Tak samo jak zmarli tam głosują jakby się dopatrzyć dobrze :)
1
@Kessie
2
@Uukasz_93 To wina prezesa, że ktoś wejdzie na stadion i będzie uskuteczniał rasizm xDD We Francji/Hiszpanii/Włoszech oczywiście nie są przewrażliwieni na tym punkcie
4
@Janas11224 Zgadzam się, jak widzę policję to czuję bardziej niepokój niż bezpieczeństwo, szczególnie jak mi za tyłkiem samochodu jada
0
@sonek Obrazili się na Polskę za reparacje i będą nas doić na ciuchach
0
No cóż już nawet Zalando się skur.. Najpierw odebrali 10 procent na zakupy przy zamówienia przy newsletterze, teraz patrzę że dali na jakiś dzień singla 22 procent na zakupy, no niby fajnie, ale jako że ja często tam przeglądam promocje i orientuje się w cenach widzę, że wszystko podwyższyli o tyle samo, lub więcej, albo wyłączyli produkty całkiem z promocji. Jeszcze rok/dwa nigdy tak nie było, jak dawali kod 20 procent to ceny były te same i można było kupić fajne ciuchy w fajnej cenie, a teraz się wycwanili jak inne firmy
0
@koksik2700 Penelope Cruz lepsza
2
@Uukasz_93 2022 ludzie ogarniają, że w sporcie są ustawki xD
3
Chyba mój ulubiony monolog
0
Ładnie Mahtez z wolniaczka
0
Mendy dzisiaj ładnie wyciąga
1
@jakubkuba07 @MesQueUnClub_87 aj pisałem
0
@okiemtypera_lucaxx95 1.5+ w meczu Almerii do 350 zabrakło, ja tylko przypomnę że Almeria od 28 minuty 1:0 wygrywała, psycha siadla
0
Tottenham 0:2 jak miło
0
Ale obrona Ortegi :o Grealish też się bawi dzisiaj
1
@kryhaa Wiesz nawet potężna Hiszpania na mundialu o mały włos się nie wywaliła w grupie, a później wzięła MS, jak dla mnie Argentyna tego nie weźmie
5
@LioMessi10 Wali 6 piwerko i zajada Lays'y, kazał pozdrowić
1
@tristan87 Dokładnie, bo 12 h w robotaju trzeba zasuwac