0

Milan strzelać xD

2

@MesQueUnClub96 Niesamowita historia

0

@MesQueUnClub96 A Union jak tam z mistrzem? Chyba LM nie będzie nawet

0

@Volk Dobry kurs na Verstappena

1

@Rust_Cohle Mnie Pilzno wydymalo, a tyle już na zielono, szkoda

3

@Kaamilos87 Dybala od wejścia całą grę robił, kozak

0

Dobra druga połowa w Romie

0

Belotti xDDD

2

@4drian0 Nic dziwnego, tego sędziego powinni wypi..

3

@shahman Ten to ma przegrzany łeb dopiero xd

6

Sędzia ładnie dzisiaj pod Torino gwiżdże, brak karnego, brak ręki przed polem karnym, nieodgwizdywanie fauli klarownych na korzyść Romy xD

0

Abraham niezły ananas xD

0

Pilzno 1 miejsce w tabeli grają przeciwko ostatniej drużynie w lidze co mogło pójść nie tak? Przegrywają 0:1 xD

0

Pan Emery to jednak fachura

12

Nie no to całkiem normalnie, jak on śmiał mnie z domu wyrzucić i zabrać dzieci?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1668263428LaRiu7V8nqKzfpEukPyTvy,w400.jpg

0

Aj Kiwior blisko gola z dystansu

8

@Klaudiaa8 Kostka się wygięła w drugą stronę


0

Ładnie się kostka rozdupcyla

7

@MrPGG Ja wróciłem do YT, na Spotify nie było sporej ilości tytułów, których słucham

0

Aston wraca do meczu

5

To ładnie Pan Emery kasuje xd

0

Okej dzisiaj Pan Emery kasuje Brighton

14

@tomek8756 Jak rozpoznać debila? Wystarczy, że przyzna się do bycia fanem Maty

0

@Rust_Cohle łatwy Interek xD

1

@Janas11224 Zgadzam się, pewnie ładnie tam się spruli w komentarzach xd

2

@Jacu327 Po co ma ustawiać skoro wystarczy przewidzieć do ilu w trąbę dostaniemy

1

@draxidox Wyszło szydło z worka

2

@Danny Gaucho Jeśli chodzi o Messiego to tak wtedy się liczy :D

2

@Rust_Cohle Atalanta Inter X2 1.43

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?