Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Barwindg Będzie majster
0
Guedes xDDDDDDD
0
Jesus powinien grzać ławę w tym meczu, od kilku meczy beznadziejny jest
1
@kulek22 i Ci z tymi 6 Portugalczykami zamykają tabele
0
Xhaka z kontuzją, słabo
0
@koksik2700 Wiadomo, hajsik robi swoje
2
@koksik2700 Już babcia, nie pomoże puder róż, kiedy stara gęba już xD
0
@FCB_dimiC Bo pewnie debil przykręcił samym imbusem, a ten przegub nie miał fabrycznie kleju, dostało się smaru na śruby i odkręciło xD
Zrobiłbym to sam, ale sanki były do zrobienia, a nie chciało mi się bawić i dałem do mechanika, wyszło jak wyszło :D
0
@DonMatteo901 Że niby kto ten kozak? Bentacur? Haha, raz mu wyszedł mecz po roku gry i kozak od razu xD
0
@FCB_dimiC Dobra zrobione, tylko się wykręciło wszystko i wyszlo, smaru może naszło czy coś na śruby, jedynie śruba od gwinta lekko walnięta, a teraz klej na śruby dany, dokrecilem z kumplem pneumatem i jak nowy, teraz nic tego nie ruszy
1
W FPL też świetna kolejka wywaliłem Maddisona za Zahe -1 punkt Dier 0 Haaland 2 De Bruyne 2 xDD
1
@Rust_Cohle dobry górnik xDDD odpuszczam na jakiś czas obstawianie xd
2
Zielu brameczka!! Pewne zwycięstwo kolejne Napoli
3
Piękny dzień dla Arsenalu, tylko to wykorzystać
0
20 mógł jeszcze doliczyć
2
@MesQueUnClub96 ładnie zajechane Napoli już 1:0 i 11 pkt przewagi w tabeli na ten moment xf
3
@Suarez9 głowa rozciętą i bandaż mu założyli, gra dalej
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamiloza91 Akurat Arsenalowi się przyda przerwa, bo w ostatnich meczach nie wyglądali zbyt dobrze, za wyjątkiem tego z Nottingham u siebie, tak samo Napoli meczy bule od 2 spotkań
0
City miało przed tym meczem 17 meczów wygranych z rzędów u siebie, czyżby Brendford przerwało serie?
1
City dziś traci punkty Arsenal z tym portugalskim tartakiem wygrywa i tabela do wznowienia rozgrywek będzie pięknie się prezentowała
2
@Rust_Cohle Górnik wygra z Miedź Legnica 1.72
0
@Rewolucja123 Przecież tam w 60 min będzie kurs 1.8 xD
0
De Bruyne piękna symulka
1
@Rust_Cohle Nigdy nie stawiam, że Arsenal wygram, dlatego są 1 w lidze :)
1
Dajesz City w 1 połowie i dostają gonga w łeb xD
0
@Zip Oglądałem obserwatora, ogólnie trzyma w napięciu, ale samo zakończenie meh.. Serialu czy filmu szukasz?
Stranger
Bloodline
Tabula Rasa
Porwana
Jak filmu to będę miał dużo do polecenia
0
@MadafakinGuy Piłem w życiu raz Carlsberga i nigdy więcej, już Tatra i Specjal są lepsze
1
@Transu96 Zajebiste
0
@Transu96 Napisał chłop, który wali duchowe do tyłu xDD