4

@Barwindg Będzie majster

0

Guedes xDDDDDDD

0

Jesus powinien grzać ławę w tym meczu, od kilku meczy beznadziejny jest

1

@kulek22 i Ci z tymi 6 Portugalczykami zamykają tabele

0

Xhaka z kontuzją, słabo

0

@koksik2700 Wiadomo, hajsik robi swoje

2

@koksik2700 Już babcia, nie pomoże puder róż, kiedy stara gęba już xD

0

@FCB_dimiC Bo pewnie debil przykręcił samym imbusem, a ten przegub nie miał fabrycznie kleju, dostało się smaru na śruby i odkręciło xD
Zrobiłbym to sam, ale sanki były do zrobienia, a nie chciało mi się bawić i dałem do mechanika, wyszło jak wyszło :D

0

@DonMatteo901 Że niby kto ten kozak? Bentacur? Haha, raz mu wyszedł mecz po roku gry i kozak od razu xD

0

@FCB_dimiC Dobra zrobione, tylko się wykręciło wszystko i wyszlo, smaru może naszło czy coś na śruby, jedynie śruba od gwinta lekko walnięta, a teraz klej na śruby dany, dokrecilem z kumplem pneumatem i jak nowy, teraz nic tego nie ruszy

1

W FPL też świetna kolejka wywaliłem Maddisona za Zahe -1 punkt Dier 0 Haaland 2 De Bruyne 2 xDD

1

@Rust_Cohle dobry górnik xDDD odpuszczam na jakiś czas obstawianie xd

2

Zielu brameczka!! Pewne zwycięstwo kolejne Napoli

3

Piękny dzień dla Arsenalu, tylko to wykorzystać

0

20 mógł jeszcze doliczyć

2

@MesQueUnClub96 ładnie zajechane Napoli już 1:0 i 11 pkt przewagi w tabeli na ten moment xf

3

@Suarez9 głowa rozciętą i bandaż mu założyli, gra dalej

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kamiloza91 Akurat Arsenalowi się przyda przerwa, bo w ostatnich meczach nie wyglądali zbyt dobrze, za wyjątkiem tego z Nottingham u siebie, tak samo Napoli meczy bule od 2 spotkań

0

City miało przed tym meczem 17 meczów wygranych z rzędów u siebie, czyżby Brendford przerwało serie?

1

City dziś traci punkty Arsenal z tym portugalskim tartakiem wygrywa i tabela do wznowienia rozgrywek będzie pięknie się prezentowała

2

@Rust_Cohle Górnik wygra z Miedź Legnica 1.72

0

@Rewolucja123 Przecież tam w 60 min będzie kurs 1.8 xD

0

De Bruyne piękna symulka

1

@Rust_Cohle Nigdy nie stawiam, że Arsenal wygram, dlatego są 1 w lidze :)

1

Dajesz City w 1 połowie i dostają gonga w łeb xD

0

@Zip Oglądałem obserwatora, ogólnie trzyma w napięciu, ale samo zakończenie meh.. Serialu czy filmu szukasz?
Stranger
Bloodline
Tabula Rasa
Porwana
Jak filmu to będę miał dużo do polecenia

0

@MadafakinGuy Piłem w życiu raz Carlsberga i nigdy więcej, już Tatra i Specjal są lepsze

1

@Transu96 Zajebiste

0

@Transu96 Napisał chłop, który wali duchowe do tyłu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?