0

@Cariones 2006 Brazylia i Francja matko jedyna, zakochany byłem w tych repkach, nawet Angoli wtedy jeszcze lubiłem

2

@Batys Że wam się chce czytać te gorące.. xD

3

@Lola120 Ja spałem fantastycznie Justyś

1

@draxidox Z takim podejściem to z Gruzja powinni grać mecz towarzyski

3

@PatrychoO Ładnie po nosie wleciało

4

Giroud król, w następnym spotkaniu wychodzi na samodzielnego najlepszego króla strzelców w historii Francji

0

Giroud gol od Henry'ego, jeszcze dziś to robi

0

W końcu Theo wszedł za cienkiego Lucasa i są efekty, jak można było wystawić gorszego z braci, to tylko Deschamps wie

0

Jedyne plusy? Szczęsny, Kiwior i Bereś, jak na swoje umiejętności to w naprawdę dwoił się i troił na swojej stronie

0

@!34RC3!_0N4 No tak nasz kraj jako jeden z 24 gra na MŚ najpopularniejszego sportu i nie powinni Polacy oglądać xd

0

@barcu$ Ten słaby Meksyk wyrzuci Argentynę z mistrzostw

1

Cóż Milik obok Roberta na Arabię, 4:4:2 i lecimy

1

Już Czesiu się tłumaczy hahaha xD

1

Dobrze było, remis na przetarcie, golimy Arabię i wychodzimy

3

Ochoa takie na mundialu dwoma palcami lapie

2

Na ch.. oni przerzucają te piłki przez pół boiska jak nie potrafią ani celnie zagrać, a jak celnie zagrają to nie przyjmą jej xD

3

Dobra teraz to już na pewno się uda w doliczonym

2

Glika strzałami w czajnik nie ruszycie, hehe

0

O to teraz rozgrywać piłkę będzie Blik i Krychowiak xD W sumie bez różnicy, bo i tak do przodu kopiemy

2

Cash niby gra w premier league, a czuje się jakbym oglądał kadrę z Wawrzyniakiem

18

My piłki nie potrafimy do nogi przyjąć i podać dokładnie na 4 metry do przodu żeby napędzić akcje xD

0

Jimenez sobie Glika przestawia xD

0

Nie no jeszcze Jimenez xD

2

@Encore Giroud robi ten mecz

0

Gra na aferę, to lubię xD

0

Spokojnie wygramy, Szczęsny w formie

0

Psycha siadła, dobra no szkoda fajnie było

0

Ochoa...

1

Hahahaa coś pięknego i cisza tam cisza malkontenci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?