Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cariones 2006 Brazylia i Francja matko jedyna, zakochany byłem w tych repkach, nawet Angoli wtedy jeszcze lubiłem
2
@Batys Że wam się chce czytać te gorące.. xD
3
@Lola120 Ja spałem fantastycznie Justyś
1
@draxidox Z takim podejściem to z Gruzja powinni grać mecz towarzyski
3
@PatrychoO Ładnie po nosie wleciało
9
Niestety
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/70nrrRD6iTddea9iciacLvcn1jBMQIIs.mp4
4
Giroud król, w następnym spotkaniu wychodzi na samodzielnego najlepszego króla strzelców w historii Francji
0
Giroud gol od Henry'ego, jeszcze dziś to robi
0
W końcu Theo wszedł za cienkiego Lucasa i są efekty, jak można było wystawić gorszego z braci, to tylko Deschamps wie
0
Jedyne plusy? Szczęsny, Kiwior i Bereś, jak na swoje umiejętności to w naprawdę dwoił się i troił na swojej stronie
0
@!34RC3!_0N4 No tak nasz kraj jako jeden z 24 gra na MŚ najpopularniejszego sportu i nie powinni Polacy oglądać xd
0
@barcu$ Ten słaby Meksyk wyrzuci Argentynę z mistrzostw
1
Cóż Milik obok Roberta na Arabię, 4:4:2 i lecimy
1
Już Czesiu się tłumaczy hahaha xD
1
Dobrze było, remis na przetarcie, golimy Arabię i wychodzimy
3
Ochoa takie na mundialu dwoma palcami lapie
2
Na ch.. oni przerzucają te piłki przez pół boiska jak nie potrafią ani celnie zagrać, a jak celnie zagrają to nie przyjmą jej xD
3
Dobra teraz to już na pewno się uda w doliczonym
2
Glika strzałami w czajnik nie ruszycie, hehe
0
O to teraz rozgrywać piłkę będzie Blik i Krychowiak xD W sumie bez różnicy, bo i tak do przodu kopiemy
2
Cash niby gra w premier league, a czuje się jakbym oglądał kadrę z Wawrzyniakiem
18
My piłki nie potrafimy do nogi przyjąć i podać dokładnie na 4 metry do przodu żeby napędzić akcje xD
0
Jimenez sobie Glika przestawia xD
0
Nie no jeszcze Jimenez xD
2
@Encore Giroud robi ten mecz
0
Gra na aferę, to lubię xD
0
Spokojnie wygramy, Szczęsny w formie
0
Psycha siadła, dobra no szkoda fajnie było
0
Ochoa...
1
Hahahaa coś pięknego i cisza tam cisza malkontenci