Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za strzał, Jezu
0
Serbia to gra taka kupę jak my
0
Neuer spójrz i się ucz
2
@MesQueUnClub96 Dobrze, że Richarlison istnieje na ławie w Tottenhamie bez liczb
3
Neymar tam z rożnego wsadza
0
To jest komedia, że Richarlison wyszedł w 1, a nie Jesus, tak samo Paqueta zamiast Gumiaraesa, Serbia dziś z bramka
1
Neymar żółta za zdjęcie koszulki
0
@Faro Gruby Neymar po melanżu > wszyscy inni skrzydłowi
9
Ze Szpakiem czuć emocje, nie to co z Węgrzynem śmiejącym się z tego co sam mówi
6
Oglądamy czarodzieja, Neymar będzie się bawił
5
Jakby Polska zagrała mecz życia z Argentyna i wywaliła ich z turnieju to bym chyba na golasa osiedle przebiegł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wielki Cristiano rozpoczął marsz po wygranie mundialu
1
@Janiama 3:0 Brazylia
0
@Encore gdzie antony
0
O kurde to mnie meczycho ominęło, szlag
0
No nic wrócę na drugą połowę, tu i tak 0:0 do przerwy bedzie
2
@swiergol2 As się piękne czasy PNA przypominają i milion owadów latających nad głowami piłkarzy xD
0
@Encore Jedna kontra i Łoniaki ich robi z Parteyem
4
@Striker Giroud wystarczy
1
Nie no grasz sobie na skrzydełku elegancko myślisz jak rozegrać piłeczkę madrze, podnosisz głowę, a tam chłop macha ręką co nie spojrzysz w polu karnym xD
2
@cris2706 Jak stop klatkę zrobisz to będzie wisial
7
Będzie stał w tym polu karnym i machał rękoma cały czas żeby wrzucali na niego xDD
0
On z takich rzeczy żył całe życie, a tu już tego nawet nie ma xD
1
@Jakchcesz Wziąłeś już 6 dawkę?
1
Leao ława Otavio i Ronaldo w 1 no cóż, coraz bardziej mi tu pachnie odpadnięciem Portugalii w grupie xD
1
@Lionel_Messi10 No właśnie ma tyle co strzelony karny przez Lewandowskeigo do ZP z 2020 i 2021, kto na klauna wyszedł to sam sobie odpowiedz
2
@Pawel13sz Messi na copa jak z karnego nie trafiał też tak wstawiales?
4
@VegetaPolska Kolejna chcesz nękać wiadomościami prywatnymi?
0
@PatrykBarca Nie no półfinał to spokojnie chyba zrobią