0

Co to za strzał, Jezu

0

Serbia to gra taka kupę jak my

0

Neuer spójrz i się ucz

2

@MesQueUnClub96 Dobrze, że Richarlison istnieje na ławie w Tottenhamie bez liczb

3

Neymar tam z rożnego wsadza

0

To jest komedia, że Richarlison wyszedł w 1, a nie Jesus, tak samo Paqueta zamiast Gumiaraesa, Serbia dziś z bramka

1

Neymar żółta za zdjęcie koszulki

0

@Faro Gruby Neymar po melanżu > wszyscy inni skrzydłowi

9

Ze Szpakiem czuć emocje, nie to co z Węgrzynem śmiejącym się z tego co sam mówi

6

Oglądamy czarodzieja, Neymar będzie się bawił

5

Jakby Polska zagrała mecz życia z Argentyna i wywaliła ich z turnieju to bym chyba na golasa osiedle przebiegł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wielki Cristiano rozpoczął marsz po wygranie mundialu

1

@Janiama 3:0 Brazylia

0

@Encore gdzie antony

0

O kurde to mnie meczycho ominęło, szlag

0

No nic wrócę na drugą połowę, tu i tak 0:0 do przerwy bedzie

2

@swiergol2 As się piękne czasy PNA przypominają i milion owadów latających nad głowami piłkarzy xD

0

@Encore Jedna kontra i Łoniaki ich robi z Parteyem

4

@Striker Giroud wystarczy

1

Nie no grasz sobie na skrzydełku elegancko myślisz jak rozegrać piłeczkę madrze, podnosisz głowę, a tam chłop macha ręką co nie spojrzysz w polu karnym xD

2

@cris2706 Jak stop klatkę zrobisz to będzie wisial

7

Będzie stał w tym polu karnym i machał rękoma cały czas żeby wrzucali na niego xDD

0

On z takich rzeczy żył całe życie, a tu już tego nawet nie ma xD

1

@Jakchcesz Wziąłeś już 6 dawkę?

1

Leao ława Otavio i Ronaldo w 1 no cóż, coraz bardziej mi tu pachnie odpadnięciem Portugalii w grupie xD

1

@Lionel_Messi10 No właśnie ma tyle co strzelony karny przez Lewandowskeigo do ZP z 2020 i 2021, kto na klauna wyszedł to sam sobie odpowiedz

2

@Pawel13sz Messi na copa jak z karnego nie trafiał też tak wstawiales?

4

@VegetaPolska Kolejna chcesz nękać wiadomościami prywatnymi?

0

@PatrykBarca Nie no półfinał to spokojnie chyba zrobią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?