2

O kurde tylko minutę doliczył, rekord?

0

To jest właśnie ten poziom drużyn z Ameryki Południowej? XD Znowu europejska drużyna wygra mundial jak Brazylia się potknie gdzieś

0

@HighestInTheRoom On od 3 lat w każdym meczu tak wygląda xD

2

Hwanga to się w metinie nosiło, a nie grało na mundialu

1

@notte_amante Pokaż białko :)

2

Son sam rozwali ten Urugwaj, który ledwo się dostał na mundial, a o 17 Partey ukłuje z dystansu i Portugalce beda w żałobie

1

@fcbarcafan19 To ja już wolę tego kręcącego się

3

@BorzyKrzys Haha, szybko Cię do ziemi sprowadzili :)

2

Dzisiaj wlatuje joga bonito, Neymar urządzi show Serbom

4

@jakubkuba07 A na słoiku?

6

@Kgorecki2500 Kiedyś oglądałem przez okno czyjegoś domu mecz, jak nam się z kumplami nudziło xD

0

Ja pierdziele kolejny zespół niezasłużenie wygrywa

1

@Kgorecki2500 Oby nie, Kamerun to bierze i Xhaka do domku żeby byl wypoczęty na ligę

0

@FcPortoFan1999 Fajna się lata bokiem

0

@TheNekro94 No dobre w sam raz na kwejka

1

@eydeem Nie no dramatyczny tegoroczny Black Friday na Zalando, jedynie co widziałem fajnego na promocji to jedna kurtkę i to wszystko.

10

@ChessInfo Fory to ona może w podstawówce dostawać, a nie od starego w domu

1

@Janiama Szwajcaria Kamerun 0:1

0

@DaPidejpi Wszystkie odpadną w grupie, zamykam

0

@Deviler Giroud już nikt nie dogoni po następnej kolejce

6

@MESSIah16 My od Belgii to 6 wyrwaliśmy xD

0

@Majczel97 Niemcy z Japonią :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Kanadyjczycy na pewno mogą być dumni ze swojej drużyny, zostawili serducho

3

0

Kanada jakimś cudem strzelcie

0

Trosard chłopie xD

1

@Rust_Cohle Fakty są takie, że wychodzi Meksyk z Polską

0

Eh biedna Kanada, Davies czemu :(

1

@Janiama 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?