0

@Transu96 Przecież Ty pisałeś że mecz z Meksykiem o wszystko

0

Jejku Lewy ładuj

0

Dobra strzelić jeszcze coś żeby mieć jak najlepszy bilans, to będzie kluczowe w tej grupie

0

@robsons23 bramki

1

Będzie złoto

2

Lewy wygląda jak jakiś gość z okręgówki grający na kacu

0

Zamiast Casha ściągnąć to wpuszcza Piątka, jestem pewny że przez 10 minut przynajmniej będziemy 11 na 10 grac

0

Ściągnie tego Casha? Już Zalewski gorszy nie może być..

1

Lewy w piłkę nawet by nie trafił gdyby nie przypadek, najlepsza 9 w historii xD

0

Nie no jakiego pecha teraz mamy

1

Lewy do zmiany na już

1

Ja pierdziele Milik błagam Cie

2

Zieliński schodzi xD Wywalcie tego Michniewicza

0

Dobra my tego nie wygramy, jesteśmy dziadami

0

Aha co to było xD Porażka ten Cash

1

Mam nadzieję, że na początku drugiej będziemy szanować piłkę żeby nie dać się Arabii rozpędzić

6

Matko Lewy dojedź na ten mundial w końcu..

0

Szczęsny kur... jaki mistrz, brawo jazda z nimi!!!

0

Sprzedany mecz

0

Co ten Bielik odwalił xD

0

Arabia spuchła :)

2

Lewandowski z takiego kąta strzela, słabiutkie występy na mundialu

4

Zieliński krolu złoty, wiadomo z jakiego klubu

0

Goooool Zieliński pan Piotr!nnn

1

Skoras za Frankowskiego Kamiński za Bielika Piątek za Milika i Zalewski za Casha

2

Frankowski to jest nieporozumienie co on robi w pierwszej 11

0

Zamiast rozegrać do skrzydła chłop podaje do Lewego gdzie wiadomo że 2 jest przy nim, Polska myśl szkoleniowa

8

My wyglądamy jakbyśmy biegali 3x wolniej od Arabii, zawsze spóźnieni, wolni, bez pomysłu, techniki czegokolwiek

2

Cash Ty dzbanie, niesamowite co on gra

1

Zmieńcie tego Frankowskiego, on się nie nadaje do gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?