Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kryhaa Prawko zdajesz?
0
@Vebrol Oszukują w protokole
0
Gol Ronaldo zazdrośnicy
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317081777_5602767806471505_6919260052020379665_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=YQFq_CAJpSEAX-9kSDG&_nc_oc=AQmytpAxmiRvMrEc6YR2ZTPUHnsv5voTFBxAiXqCVD5OUS0Fc0NQuke8U0wCbxLCXHs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfA1SP0oQqipFw6blMU0DUTWWJrx-83KQ3Rw3cqJOsq41Q&oe=638B06DA
4
@Encore Nie ma sensu na to patrzeć
5
@Criss18Barca Bereszynski nie gra na swojej pozycji, a imponuje mi jak nikt z naszej kadry na tym mundialu, Argentyna grając o życie z Meksykiem oddała 2 celne strzały, wiem że nas bardziej zdominują, ale liczę na wzorowa grę naszej drużyny, trzeba myśleć pozytywnie, bo już dawno na mundialu nie mieliśmy takiej sytuacji do wyjścia z grupy, przynajmniej nie za mojego życia. :)
2
@Criss18Barca Roz... ich bez mydła, Argentyna nic nie gra na tych mistrzostwach, a na nich ciąży większa presja niż na nas, my wiemy co mamy grać, chociaż mamy dużo szczęścia
0
@Krzysiek_FCB Nie
3
@Mario96w Otworzyłem kolejne piwo, czuję że do 5 nie usnę, ale na Discovery naprawiają auta, więc git xD
0
@Aragorn33 Tam od dekad to samo, napad kosmiczny, a pomoc z obroną nie dojeżdża na turnieje
1
Kurde kawa po 6 piwach to ciekawy eksperyment, ciekawe co się stanie xD
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie żadna niespodzianka, oglądałem ich mecze przed mundialem i grają jak grali
0
@remofcb Niemcy
0
Portugalia z MŚ, tylko wielka Polska Czesia może ich zatrzymać
1
Boli was wielka Portugalia
0
Bruno 2 bramy ez
0
@Pedri16Future Nie wiem kto mówił o Urugeaju, oni ledwo co z grupy wyszli
1
@Klaudiaa8 Bruno zaliczyli Klauduś
1
Haha Bruno z bramka xD
1
@MesQueUnClub96 Do spania
1
Messi 2 Ronaldo 2
0
Maszyna z bramka, elegancko
0
Tęczowi dają popis xd
0
Dla mnie 2006 to był najpiękniejszy mundial, tyłu geniuszy już schodziło ze sceny i wielu zaczynało przygodę, jeszcze ta genialna piłeczka na poziomie 2002/2004
1
@msmsms Pepe kozak
4
Serbia ze Szwajcaria o awans, bedzie meczycho
0
Uczta piłkarska :D
1
@Comfortable_ Hahaha, niech Janusz cierpi :)
3
@Zoker Wiedziałem kiedy wolne wziąć :)
2
Korea co odpaliła, ale dzisiaj meczycha na mundialu
0
Jeszcze w ostatnim meczu za tą rękę Suareza Ghana ich wywali z turnieju i będę szczęśliwy