Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom Złodziej, ćpun, analfabeta i debil, ludzie ktorzy po skończeniu gimnazjum dalej słuchali jego płyt powinni się mocno nad sobą zastanowić
3
Ten teledysk niszczy mi łeb xD
3
@messi564 Tutaj nikt prawie nie pamięta tych meczy xD
1
@cchesterr43 Raczej by rozłożyła ręce/złapała się za głowę i darła jape wniebogłosy
1
@Don-Corleone Batigol fenomen
0
@shahman Chciałbym zobaczyć jakby kobieta zareagowała na miejscu faceta. :)
2
No i jak zwykle ratuje placków
0
Messi traci piłkę i stoi xDD wywalone
0
@A4ron Raczej 3 poziomy
0
Pawła Dybale na drugą połowę dajcie, Messi i tak sobie gra w środku cofnięty
1
@Kapitan hawk Ładnie grają
1
@Kaamilos87 Oby im pary wystarczyło i wyszli z kilkoma atakami
1
@BaroPodertos Bo tak było
1
@tristan87 Ręka jest jak sędzia gwizdnie
0
@Hosh A co miał odgwizdać? Dzban to był w meczu z Polską
0
Messi najniżej ustawiony z pomocników przy rozgrywnaiu, niezle jaja xD
6
Halo, kto ma dwie dychy pożyczyć? Oddam na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BartqRKO Już kilka razy doliczali tyle
3
Tak się gra, dali się wyszaleć i wbili gwóźdź do trumny Amerykańcom
0
@BorzyKrzys Nasi nawet z połowy nie wychodzili xD
0
@Bernard777 xDD Gdzie byłeś przez całą fazę grupowa tego mundialu?
12
@parpe To jest faza pucharowa turnieju, po co mają się spinać przy 1:0, spokojnie minuty upływają, a oni mają wynik
4
@Ptasior Chyba że Francji z Polską xD
1
@Danny Gaucho O kurde, tego bym się nie spodziewał xD
0
@mekston Ja myślę, że w 1/4 już każda drużyna na styku będzie wygrywać
0
Nie no, ale ze ten slabiak Blind jeszcze gra xD
0
@Danny Gaucho Myślałem, że tam najwięcej ma Van Basten, albo Van Nistelrooy
0
@Cotutajsiedzieje Tam było życzeniowe nie wyjście z grupy, teraz się uda xD
3
Holandia na zbity pysk wyrzuci Argentynę
1
@MesQueUnClub96 Nie ma sensu, ale fryzjer innej taktyki nie zna