2

@HighestInTheRoom Złodziej, ćpun, analfabeta i debil, ludzie ktorzy po skończeniu gimnazjum dalej słuchali jego płyt powinni się mocno nad sobą zastanowić

3

Ten teledysk niszczy mi łeb xD


3

@messi564 Tutaj nikt prawie nie pamięta tych meczy xD

1

@cchesterr43 Raczej by rozłożyła ręce/złapała się za głowę i darła jape wniebogłosy

1

@Don-Corleone Batigol fenomen

0

@shahman Chciałbym zobaczyć jakby kobieta zareagowała na miejscu faceta. :)

2

No i jak zwykle ratuje placków

0

Messi traci piłkę i stoi xDD wywalone

0

@A4ron Raczej 3 poziomy

0

Pawła Dybale na drugą połowę dajcie, Messi i tak sobie gra w środku cofnięty

1

@Kapitan hawk Ładnie grają

1

@Kaamilos87 Oby im pary wystarczyło i wyszli z kilkoma atakami

1

@BaroPodertos Bo tak było

1

@tristan87 Ręka jest jak sędzia gwizdnie

0

@Hosh A co miał odgwizdać? Dzban to był w meczu z Polską

0

Messi najniżej ustawiony z pomocników przy rozgrywnaiu, niezle jaja xD

6

Halo, kto ma dwie dychy pożyczyć? Oddam na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BartqRKO Już kilka razy doliczali tyle

3

Tak się gra, dali się wyszaleć i wbili gwóźdź do trumny Amerykańcom

0

@BorzyKrzys Nasi nawet z połowy nie wychodzili xD

0

@Bernard777 xDD Gdzie byłeś przez całą fazę grupowa tego mundialu?

12

@parpe To jest faza pucharowa turnieju, po co mają się spinać przy 1:0, spokojnie minuty upływają, a oni mają wynik

4

@Ptasior Chyba że Francji z Polską xD

1

@Danny Gaucho O kurde, tego bym się nie spodziewał xD

0

@mekston Ja myślę, że w 1/4 już każda drużyna na styku będzie wygrywać

0

Nie no, ale ze ten slabiak Blind jeszcze gra xD

0

@Danny Gaucho Myślałem, że tam najwięcej ma Van Basten, albo Van Nistelrooy

0

@Cotutajsiedzieje Tam było życzeniowe nie wyjście z grupy, teraz się uda xD

3

Holandia na zbity pysk wyrzuci Argentynę

1

@MesQueUnClub96 Nie ma sensu, ale fryzjer innej taktyki nie zna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?