0

Dobra Lewy ładujesz to

4

Frankowski od początku tego mundialu jest beznadziejny, a Czesław na Francję w 1 go wystawia, nie czaje

2

Frankowski to kabaret w tym wyjściowym składzie, niech wpuszcza za niego Milika

0

Mbappe jak idol Grosicki, jeździec bez głowy :)))

3

My jednak potrafimy coś z piłką zrobić, aż dziwnie się ogląda hahaha xD Czesiuball

1

Co tam Mbappe? Niby taki szybki, a Cash jak peta go zgasił

2

@Bernard777 To wyłącz i przestań skomlec, bo gramy lepiej od chwalonej wczoraj Australii

3

Boże święty, po co oni wrzucają jak my nikogo w polu karnym nie mamy xD

2

Dobrze dusimy ich i walimy do 0

0

Lewus chłopie Ty więcej okazji do popisu mieć nie będziesz

2

Dobrze, że Dembele strzelać nie potrafi

0

Makelele??

14

Krychowiak stoi między Francuzami i nie wychodzi w ogóle po piłkę żeby rozegrać xD

2

Jest TGV xD Borek myślami o anegdocie

1

Kurde nieźle na nich siedliśmy, oby tylko nam sił na więcej niż 10 minut starczyło

1

@HighestInTheRoom Może chociaż Michniewicz poleci jak się ośmiesza

1

Coś czuję, że po 5 minutach mój optymizm zostanie głęboko pochowany xD

3

@Pawel13sz Włoch

5

5

Wystarczy, że Lewy sam objedzie 3 razy Francję jak Maradona i awansujemy

36

@Abominacja Wielki obrońca moralności, życia, tolerancji, słabszych broniący słowa mieszkańców terrorystycznego kraju tylko dlatego, że skrytykowali polskich obywateli, mały z Ciebie czlowiek

1

@Emhyr Giroud robiący rekord z Polską? Jak odpadać to po czymś takim

1

@KlonaZepan "Free Falestine"

8

@gumaz Mój dysk 5 TB się śmieje ze mną

25

@Faro Polacy niechętni do pomocy xD Poza tym mówisz o turystach państwa, które nie istnieje

5

Sanah? Przeszłość. Zawiałow w dwie minuty zjadła kobiecy rok muzyczny


1

Ja od otworzenia oczu dzisiaj na myśl, że z Francją gramy

1

@Abominacja Słyszałeś z 10 bo wszystkie po angielsku śpiewają, a jedyna Sanah po Polsku xd

0

@sonek Tak

3

@Comfortable_ W sumie szczególnie się wysilać nie trzeba, materiałów pod ręką całą masa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?