Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra Lewy ładujesz to
4
Frankowski od początku tego mundialu jest beznadziejny, a Czesław na Francję w 1 go wystawia, nie czaje
2
Frankowski to kabaret w tym wyjściowym składzie, niech wpuszcza za niego Milika
0
Mbappe jak idol Grosicki, jeździec bez głowy :)))
3
My jednak potrafimy coś z piłką zrobić, aż dziwnie się ogląda hahaha xD Czesiuball
1
Co tam Mbappe? Niby taki szybki, a Cash jak peta go zgasił
2
@Bernard777 To wyłącz i przestań skomlec, bo gramy lepiej od chwalonej wczoraj Australii
3
Boże święty, po co oni wrzucają jak my nikogo w polu karnym nie mamy xD
2
Dobrze dusimy ich i walimy do 0
0
Lewus chłopie Ty więcej okazji do popisu mieć nie będziesz
2
Dobrze, że Dembele strzelać nie potrafi
0
Makelele??
14
Krychowiak stoi między Francuzami i nie wychodzi w ogóle po piłkę żeby rozegrać xD
2
Jest TGV xD Borek myślami o anegdocie
1
Kurde nieźle na nich siedliśmy, oby tylko nam sił na więcej niż 10 minut starczyło
1
@HighestInTheRoom Może chociaż Michniewicz poleci jak się ośmiesza
1
Coś czuję, że po 5 minutach mój optymizm zostanie głęboko pochowany xD
3
@Pawel13sz Włoch
5
I wy mu kibicujcie?
https://pbs.twimg.com/media/FjE6FndXEAI5olh?format=jpg&name=900x900
5
Wystarczy, że Lewy sam objedzie 3 razy Francję jak Maradona i awansujemy
36
@Abominacja Wielki obrońca moralności, życia, tolerancji, słabszych broniący słowa mieszkańców terrorystycznego kraju tylko dlatego, że skrytykowali polskich obywateli, mały z Ciebie czlowiek
1
@Emhyr Giroud robiący rekord z Polską? Jak odpadać to po czymś takim
1
@KlonaZepan "Free Falestine"
8
@gumaz Mój dysk 5 TB się śmieje ze mną
25
@Faro Polacy niechętni do pomocy xD Poza tym mówisz o turystach państwa, które nie istnieje
5
Sanah? Przeszłość. Zawiałow w dwie minuty zjadła kobiecy rok muzyczny
1
Ja od otworzenia oczu dzisiaj na myśl, że z Francją gramy
1
@Abominacja Słyszałeś z 10 bo wszystkie po angielsku śpiewają, a jedyna Sanah po Polsku xd
0
@sonek Tak
3
@Comfortable_ W sumie szczególnie się wysilać nie trzeba, materiałów pod ręką całą masa