0

Ghana zabawa

2

Brawo Ghana! :D Pięknie Afryka się prezentuje w 2 kolejkach

0

@priest9999 Dlatego, że Bieden do tego doprowadził

1

@klopx Przypomina mi kogoś kto nie powinien komentować meczy

5

Błagam zdejmijcie z anteny Węgrzyna, już mnie łeb boli od jego jazgotu

0

Co tu się dzieje, chory mecz, brawo Kamerun!!

0

Ale na luzie to zrobił, jak na podwórku

1

@DaPidejpi widzisz mowilem

0

@DaPidejpi spokojnie rozkręcają sie

0

Nie no ten komentator jest upośledzony

30

2

@Pawci023x Nie, po prostu zadzwoniłem, że biorę urlop xD

1

@Kgorecki2500 Normalnie można, nie znasz mojego poziomu wku.. jak któryś raz z rzędu trafia się jakiś farciarski dzieciak po drugiej stronie, już rozwalałem pady, klawiatury, myszki.. psychiczny

5

@Transu96 Że Ci się chce rok w rok codziennie praktycznie grać w tę grę, ja gralem pół roku 21 online i rozwaliłem tylko przy tym pada i leciały ku... bardziej niż w metku jak kowal palił itemy 15 lat temu

0

@Encore Myślę, że Guimaraes zagra obok Casemiro i Paqueta wyżej, czy trener już powiedział, że Fred zagra?

3

Fajnie mieć wolne w poniedziałek, można się skupić na mundialu

0

Sane słabszy od Simona, po co on w lewo poszedł xD

0

Morata chłopie Ty się zastanów

0

@avanes Właśnie dobrze, że liczą się gole, a nie ta głupią zasada z bezpośrednim meczem

4

@KierownikLucas Koke to poziom Saula na ten moment

3

@klopx Gościu, który wali gola za gole. W bundeslidze

0

Już koniec żartów z Golden Boya? No cóż

0

No i Niemcy mają zasłużonego gola

0

Nie spodziewałem się takiej dobrej postawy Hiszpanii na mundialu mając taki średni skład, ciekawe co w fazie pucharowej zagrają

9

Haha i te pisanie po 1 meczu sarkastyczne, czy to ten Golden Boy, ładnie lecicie

1

Musiała jaki dzban matko xDD

0

@MesQueUnClub96 Po prostu są słabi dod 4 lat xD

6

0

Ona chce Hiszpana co podaje tak jak Koke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?