Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg Niemcy i tak wyjdą jak Hiszpania wygra z Japonią
0
Morata jednak top
0
Niezłe dymy
https://m.fangol.pl/view/347886/wielka-bijatyka-miedzy
3
Kurde niech już będzie środa, nie mogę się doczekać meczu Polaków, chociaż mam złe przeczucie, o tyle dobrze, że Argentyna tylko 2 strzały celne z Meksykiem oddała
1
@Pitinho W jakimś meczu minutę doliczył
1
@Gitarkafcb Czemu nie, lubię kilku zawodników stamtąd
1
Aj jednak spalony. Lipa
0
Brawo Niemcy :D
1
To niezły Gnabry kontuzjowany xd
1
Belgia z przereklamowanym Martinezem lote wali z mundialu za chwilę xd
1
Żeby Maroko z Kanada awansowało, marzenie
0
@Kamiloza91 3x lepszy, bo po 4 latach w końcu gra w piłkę xD
12
Dla mnie to on jest Polakiem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/vvaTzr2gmIpvcPAbY7GMjLJAJXZUd2sF.mp4
0
Niemcy wracają do gry o awans
13
@Sysia11 No tak Argentyna to przecież amatorzy xD
0
Eh, ale nam Argentyna nastrzela :/
0
Mbappe goat
1
Ściągnął Giroud i stracili gola
1
Oby dzisiaj piękny Francuz z bramka
15
@Przemek2323 No trzeba mieć we łbie awans Polski przy dzisiejszej wygranej Meksyku
6
@Janiama Argentyna wyjdzie dzisiaj z pełnymi spodenkami, już widzę te przerażenie w ich oczach jak Meksyk będzie miał setke jakas
0
@P33ck Razem z Frankowskim
0
@GeraltzKatalonii To też byłoby dobre, albo po prostu wygrana Meksyku
1
Dobra Messi pakuj się do PSG przygotowywać się do boju z Baja Mynsien, dzisiaj meksykańska fala poniesie Meksyk do wygranej
2
@Marcelinho99 Na pewno xD
4
Bereszynski jak na wojnę przyjechał na ten mundial, w każdej repce dałby radę na tym turnieju
0
Szczęsny tam krótko z Lewusem xDD
1
@Kessie Piękna ekipa
0
Gdyby Lewy z tym Meksykiem trafił, ale i tak jest pięknie
0
@Encore I żeby Meksyk z Arabia wygrał