0

@Barwindg Niemcy i tak wyjdą jak Hiszpania wygra z Japonią

0

Morata jednak top

0

3

Kurde niech już będzie środa, nie mogę się doczekać meczu Polaków, chociaż mam złe przeczucie, o tyle dobrze, że Argentyna tylko 2 strzały celne z Meksykiem oddała

1

@Pitinho W jakimś meczu minutę doliczył

1

@Gitarkafcb Czemu nie, lubię kilku zawodników stamtąd

1

Aj jednak spalony. Lipa

0

Brawo Niemcy :D

1

To niezły Gnabry kontuzjowany xd

1

Belgia z przereklamowanym Martinezem lote wali z mundialu za chwilę xd

1

Żeby Maroko z Kanada awansowało, marzenie

0

@Kamiloza91 3x lepszy, bo po 4 latach w końcu gra w piłkę xD

12

0

Niemcy wracają do gry o awans

13

@Sysia11 No tak Argentyna to przecież amatorzy xD

0

Eh, ale nam Argentyna nastrzela :/

0

Mbappe goat

1

Ściągnął Giroud i stracili gola

1

Oby dzisiaj piękny Francuz z bramka

15

@Przemek2323 No trzeba mieć we łbie awans Polski przy dzisiejszej wygranej Meksyku

6

@Janiama Argentyna wyjdzie dzisiaj z pełnymi spodenkami, już widzę te przerażenie w ich oczach jak Meksyk będzie miał setke jakas

0

@P33ck Razem z Frankowskim

0

@GeraltzKatalonii To też byłoby dobre, albo po prostu wygrana Meksyku

1

Dobra Messi pakuj się do PSG przygotowywać się do boju z Baja Mynsien, dzisiaj meksykańska fala poniesie Meksyk do wygranej

2

@Marcelinho99 Na pewno xD

4

Bereszynski jak na wojnę przyjechał na ten mundial, w każdej repce dałby radę na tym turnieju

0

Szczęsny tam krótko z Lewusem xDD

1

@Kessie Piękna ekipa

0

Gdyby Lewy z tym Meksykiem trafił, ale i tak jest pięknie

0

@Encore I żeby Meksyk z Arabia wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?