Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Się produkujesz, bo ktoś z przyzwyczajenia "xD" sobie napisał xD
0
@Pitinho I dobrze bo nie ma czasu ogladac
0
@tbas Ciekawe, czy sztywne nie będą :)
1
@MesQueUnClub_87 Ja skończyłem właśnie "cząstki jej życia", to zerkne na ten :D
1
@Kgorecki2500 Argentynie też się nie należał
3
Lahoz udowadnia niedowiarkom, że można gwizdać przeciwko gospodarzom
5
Lahoz bardzo dobry sędzia
0
@Ascend Czyli jednak mi się nie przewidziało, trzeba wracać xD
0
Na jakiejś randomowej stacji diesla za 7.10 widziałem, a na Orlenie 7.8, czemu tak? XD
1
@TheNekro94 Mi już się niedobrze zrobiło oglądając to xDD
0
@TheNekro94 Będzie to zjadał, a skąd ma pieniądze to nie wiem, może jest geniuszem i ma własną firmę xD
3
Mój ulubiony kanał na YouTube
1
@Hosh Każdy ma wymagania jakie chce, pewnie miał na myśli żeby nie siedziała całymi dniami w telefonie. A do Boga co Ci do tego?
7
Sadio Mana to prawdziwy chad
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1655562321NH1iMAjrAfIfZVrkaryHd6,w400.jpg
1
@draxidox Jeszcze te śmianie się jak na weselu co chwilę, ale Mila i tak był gorszy
2
@AllBundy O Pauleta ten co strzelał w Brazylii zdaniem Szpaka
0
@jedrek7000 Gdzie 5.0? Bo na fortunie 5.5 złapałem, ale kilka dni temu, a teraz 4.2 xD
40
@Faro Kolega przesadził?
0
@VegetaPolska A śmiali się z Griezmanna defensywnego napastnika
0
@Kengo Raz zjadłem tego drwala i prawdę mówiąc ciężko to przechodziło przez gardło, że aż połowę psu wrzuciłem do miski, nigdy więcej nie sięgnę po to
5
@Ojciec5tkidzieci Michniewicz z Krychowiakiem w przerwie mówili, że jest dobrze, dobrze robimy
1
@HighestInTheRoom Dodajmy do tego Emporio Armani i mamy.komplet :D
0
@MESSIah16 Od Pavarda ta lepsza
0
@MESSIah16
2
@TheNekro94 Angolom można tak strzelać
3
@Joe_Pesci Fakt, też tak miałem z kurtka która kupiłem za 250 złotych w Black Friday 2 lata temu, ale wróciła na 600 jak już wykupili rozmiary na drugi dzień
Tylko taka różnica w tym roku jest, że gołym okiem widać jak ceny są zawyżone po dodaniu kodu na 20 procent, wszystkie ceny o tyle podnieśli
0
@michal26 Nie ma czegoś takiego jak cena początkowa u nich, wpisują randomowa kwotę, która jest wygórowana o x złotych, a później taka jaka powinna być dają na -20/30 procent żeby ludzie kupowali xD
3
@HighestInTheRoom Oj tak to prawda, tak jak ten Tommy, a ludzie się flexuja xD
2
Bawcie się dobrze w Black Friday xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316413513_3366472780301363_1436417769421797152_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=8E7_WIxqgtMAX9Zf3Ir&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDTRs1aCa0eNYyOmoGhX5U6RGoEgz5FqIBPA5ScZSMWOA&oe=63847942
2
@Encore Ronaldo z jednym sprawnym kolanem pozamiatał mundial, gdzie temu do mistrza