Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko człowiek Salaha sprzedał i się grać nauczył xd
2
@panczo Słyszałem, że są lepsi od Napoli
2
Jaki piękny wieczór kur.. Arsenal wygrał, United w łeb, Jugol w łeb, Union przyjął manite, Tottenham w łeb, czego chcieć więcej, hahaha
0
@Rust_Cohle Sprzedałem w fantasy i zaczął grać
0
@KacperVEB Rune gra jak Djokovic w prime
0
Dobra 4 kartki w Ajaxie zostały i może w końcu zielony będzie
0
Czego to się nie robi dla kochanego klubu..
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzEwMzE4MTgwMjrm_4qggGZ-mg23f_s%3D
0
Coś czuję, że w Ajaxie ciężko będzie o over 5.5+ kartek
0
Union Berlin wyjaśniony
1
Od 60 minut w Nantes żadnej kartki, kiedy człowiekowi jednej brakuje, no bez jaj xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KlonaZepan Normalna sytuacja boiskowa xD
0
Newcastle leje 3:0 już Southampton
0
United na dziurę dostaje, a Martianowi humor dopisuje, szanuje
2
3:1 coś pięknego, haha
0
Fabijański będzie na następnej gali Fame bił się z Rafalala w wannie?
0
Dobra żółta jedna w Atletico i kurs 3.0 wejdzie na over 6.5
No i siedzi, teraz 4 jeszcze w Nantes xD
1
Jezu co za gol, ok po rykoszecie
3
@Encore dobry dzionek w fantasy, tym razem Zaha z bramka
2
@DonMatteo901 No ta tylko kto poważny teraz jest w tej lidze hiszpańskiej? Od jedynego dobrego zespołu dostali w łeb konkretnie xD
4
@Dertinho Newcastle na zawsze w sercu od premiery filmu "gol"
1
Almiron kolejna bramka, ładnie mu w głowie przeskoczyło xD Dobrze, że do fantasy kupiłem go w końcu
6
@MESSIah16 Tutaj też rozdarte serca przecież będą w meczu z Argentyna xD I jestem pewny, że Ty akurat kibicować będziesz Messiemu
2
@Encore Tak jak wszyscy rywale Hurkacza z którymi przegrywa?
1
Haha Atletico u siebie 11 na 10 w dziób xF
1
@Encore Ale ten holenderski łysol pokazuje jak się gra xD
3
@Encore no niezłe te United xD
7
@Kessie Tottenham rozwalony, Chelsea rozwalone, Liverpool rozwalony, szkoda tego United
14
@AmigoBlancos Mam nadzieję, że tak o Realu będziemy mówić
11
Zostało 25 kroków do majstra :) Piękny mecz, niebiescy mogli pooglądać jak piłeczka powinna chodzić