4

Tylko człowiek Salaha sprzedał i się grać nauczył xd

2

@panczo Słyszałem, że są lepsi od Napoli

2

Jaki piękny wieczór kur.. Arsenal wygrał, United w łeb, Jugol w łeb, Union przyjął manite, Tottenham w łeb, czego chcieć więcej, hahaha

0

@Rust_Cohle Sprzedałem w fantasy i zaczął grać

0

@KacperVEB Rune gra jak Djokovic w prime

0

Dobra 4 kartki w Ajaxie zostały i może w końcu zielony będzie

0

0

Coś czuję, że w Ajaxie ciężko będzie o over 5.5+ kartek

0

Union Berlin wyjaśniony

1

Od 60 minut w Nantes żadnej kartki, kiedy człowiekowi jednej brakuje, no bez jaj xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KlonaZepan Normalna sytuacja boiskowa xD

0

Newcastle leje 3:0 już Southampton

0

United na dziurę dostaje, a Martianowi humor dopisuje, szanuje

2

3:1 coś pięknego, haha

0

Fabijański będzie na następnej gali Fame bił się z Rafalala w wannie?

0

Dobra żółta jedna w Atletico i kurs 3.0 wejdzie na over 6.5
No i siedzi, teraz 4 jeszcze w Nantes xD

1

Jezu co za gol, ok po rykoszecie

3

@Encore dobry dzionek w fantasy, tym razem Zaha z bramka

2

@DonMatteo901 No ta tylko kto poważny teraz jest w tej lidze hiszpańskiej? Od jedynego dobrego zespołu dostali w łeb konkretnie xD

4

@Dertinho Newcastle na zawsze w sercu od premiery filmu "gol"

1

Almiron kolejna bramka, ładnie mu w głowie przeskoczyło xD Dobrze, że do fantasy kupiłem go w końcu

6

@MESSIah16 Tutaj też rozdarte serca przecież będą w meczu z Argentyna xD I jestem pewny, że Ty akurat kibicować będziesz Messiemu

2

@Encore Tak jak wszyscy rywale Hurkacza z którymi przegrywa?

1

Haha Atletico u siebie 11 na 10 w dziób xF

1

@Encore Ale ten holenderski łysol pokazuje jak się gra xD

3

@Encore no niezłe te United xD

7

@Kessie Tottenham rozwalony, Chelsea rozwalone, Liverpool rozwalony, szkoda tego United

14

@AmigoBlancos Mam nadzieję, że tak o Realu będziemy mówić

11

Zostało 25 kroków do majstra :) Piękny mecz, niebiescy mogli pooglądać jak piłeczka powinna chodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?