Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape Poznasz czyjąś baby mamę
3
Ja dupie 2:0 Lech xD Pora spać
0
Roma lota z LE xDDD
0
@ChampionLW Bo sadzą, dzisiaj 15 worków odbieralem
1
Polska gurom
1
@Jakchcesz Dubiel jeden z większych pewniaków dla mnie, duże doświadczenie i pokazał z Blonskym, że nie jest leszczem, a Tromba póki co z ulancem się bił i nie ma zbytnio doświadczenia. Co do Bandury zgoda
2
@Jakchcesz pewniaczki na fame mogę Ci dać :)
Wiejski
Wiki
Dzinold
Polak KO
Krycha
Bandura
Ferrari KO
Pasut
Dubiel
Powodzenia
4
@MesQueUnClub96 Wypadek Kubicy
0
Szwecja i Finlandia blisko NATO, chyba spełnili zadania karaluchów, trochę słabo że strony Skandynawów, ale cóż
1
@Barwindg Daj spokój.. Nie było warto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ranger3120 Mi o 3 się nie chce xD
1
Najlepszy indywidualny występ w historii MŚ, boski Diego
1
Ronaldo asysta do Garancho i 1:0 dla United
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli tak jechane po Pique od początku sezonu, ale jak wrzuci ckliwy filmik to już zdanie się zmienia o 180 stopni xD
0
@xVENUMx ??????
1
@Barwindg Monaco btts, Olimpiakos btts, Betis win, Roma win, PSV btts, Villarreal win/x2
5
@Cule1234 Gościu ma płacone miliony i przedłuża L4, to są właśnie dzisiejsi piłkarze xD
5
@Bocheno1 40 iQ prędzej
2
@MesQueUnClub96 Ten Djokovic w prime? Hahaha. Widać, że oglądasz tenis od 3/4 lat i nie widziałeś najlepszej wersji każdego z wielkiej trójki
0
@Aureczek Niech żyje Jarosław i PiS
0
@takisobiektos Tak czułem, że dziś rozwali ruska, a się człowiek rozmyślił :/
0
@thorin W audi a3 1.6 102 kunia nie schodziłem poniżej 7 nigdy także normalne.
Ludzie porównujący spalanie diesla i benzyny powinny się uderzyć mocno w glowe, wiadomo że diesel będzie mniej palił
0
@macio_944 Włoska najprzyjemniejsza do oglądania i w końcu w Europie zaczynają drużyny sobie radzić
2
@masq Natomiast Ty nie masz dużej styczności z wyłapywaniem tego co jest wrzucone dla żartu
2
@IronSanHybrid Polaków to za darmo bym sprzedał xD
1
@Ptasior Przede wszystkim kozacko w defensywie grają, no i Almiron co za progres w tym sezonie
24
Ci to mają łeb xD
2
@IronSanHybrid To Polska drużyna w pucharach xD Ja tam ryzykuje Hiszpanów