0

@Mixtape Poznasz czyjąś baby mamę

3

Ja dupie 2:0 Lech xD Pora spać

0

Roma lota z LE xDDD

0

@ChampionLW Bo sadzą, dzisiaj 15 worków odbieralem

1

Polska gurom

1

@Jakchcesz Dubiel jeden z większych pewniaków dla mnie, duże doświadczenie i pokazał z Blonskym, że nie jest leszczem, a Tromba póki co z ulancem się bił i nie ma zbytnio doświadczenia. Co do Bandury zgoda

2

@Jakchcesz pewniaczki na fame mogę Ci dać :)
Wiejski
Wiki
Dzinold
Polak KO
Krycha
Bandura
Ferrari KO
Pasut
Dubiel
Powodzenia

4

@MesQueUnClub96 Wypadek Kubicy

0

Szwecja i Finlandia blisko NATO, chyba spełnili zadania karaluchów, trochę słabo że strony Skandynawów, ale cóż

1

@Barwindg Daj spokój.. Nie było warto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ranger3120 Mi o 3 się nie chce xD

1

Najlepszy indywidualny występ w historii MŚ, boski Diego

1

Ronaldo asysta do Garancho i 1:0 dla United

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli tak jechane po Pique od początku sezonu, ale jak wrzuci ckliwy filmik to już zdanie się zmienia o 180 stopni xD

0

@xVENUMx ??????

1

@Barwindg Monaco btts, Olimpiakos btts, Betis win, Roma win, PSV btts, Villarreal win/x2

5

@Cule1234 Gościu ma płacone miliony i przedłuża L4, to są właśnie dzisiejsi piłkarze xD

5

@Bocheno1 40 iQ prędzej

2

@MesQueUnClub96 Ten Djokovic w prime? Hahaha. Widać, że oglądasz tenis od 3/4 lat i nie widziałeś najlepszej wersji każdego z wielkiej trójki

0

@Aureczek Niech żyje Jarosław i PiS

0

@takisobiektos Tak czułem, że dziś rozwali ruska, a się człowiek rozmyślił :/

0

@thorin W audi a3 1.6 102 kunia nie schodziłem poniżej 7 nigdy także normalne.
Ludzie porównujący spalanie diesla i benzyny powinny się uderzyć mocno w glowe, wiadomo że diesel będzie mniej palił

0

@macio_944 Włoska najprzyjemniejsza do oglądania i w końcu w Europie zaczynają drużyny sobie radzić

2

@masq Natomiast Ty nie masz dużej styczności z wyłapywaniem tego co jest wrzucone dla żartu

2

@IronSanHybrid Polaków to za darmo bym sprzedał xD

1

@Ptasior Przede wszystkim kozacko w defensywie grają, no i Almiron co za progres w tym sezonie

24


Ci to mają łeb xD

2

@IronSanHybrid To Polska drużyna w pucharach xD Ja tam ryzykuje Hiszpanów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?