Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Rune nic nie grający ostatnie 3 turnieje, to finał, wygrany turniej i finał xD Ostatnie 3 turnieje Hurkacza 2 runda, 3 runda i 2 runda xDD
2
@MesQueUnClub96 Jak dobrze, że on szybko odpada, jutro już nie trzeba będzie czytać tego bełkotu
No i Rune wygrał w Sztokholmie z Tsitsipasem w finale, a ostatnio dotarł do finału w przeciwieństwie do tego cieniasa odpadającego w 1/3 rundach
0
@Rust_Cohle Wtedy to mieli farta, w tym sezonie się skończy. Daje im maks 1/4
0
Vinicius wrócił do dawnej formy strzeleckiej widzę xD
1
@MESSIah16 Bo wychodząc z 2 miejsca, by polecieli w 1/8 LM xD
0
Widzisz Lewus w Realu bys sobie postrzelał karniaczki
1
Chłop z Celticu co się machnął ręką xDD
0
@BorzyKrzys Ja tam bym jej stopy masował
2
@MeMyselfAndI Gen frajerstwa mają we krwi
0
@takisobiektos @MesQueUnClub96 zapomniałeś się przelogowac
0
@Adi123456789 Nie ma, ogólnie w tym miejscu ludzie codziennie za grube tysiące rozwalają samochody przejeżdżając przez te rzekę xD
0
@wasacz Nie?
3
Ała... rzeczywiście
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/TdtLp47F81PLqLUtELeCEpk9q8Z3MKGA.mp4
Chłop po tym gire stracił
0
Ładnie mnie ruska onuca załatwiła, tak to mu zawsze 3 gemy oddawał, a dziś przerznal xD
1
@KlonaZepan Te dziewczyny pewnie w nim widziały fajny charakter :)
1
@VegetaPolska Nie pisałem o Tobie tylko o różowej, a laska z profilu to Natalka Portman z filmu "Bliżej"
2
@DaPidejpi Jeden na dole pisał, że za flaszkę odda, tutaj masz drugi i problem z glowy
1
@MESSIah16 Stary bezbek znowu wyszedł z jaskini
0
O Miedwiediew dostał w dziób w 1 secie, akurat jak dałem go na kupon xD
1
@HighestInTheRoom O 15 młody wróci ze szkoły to odpisze, niestety haracz w szkole jest od @MesQueUnClub96 ściągany przez Sebka z ekipa i nie ma jak wykupić neta w telefonie
8
@Kessie Zajebisty rower, zawsze taki chciałem
0
@abram3k Będzie komentował mistrzostwo Arsenalu
2
Hahaha, grube eldorado
https://streamable.com/8kntjq
18
@DaPidejpi "może nie odpisuje, bo jest zajęta, albo śpi" xD
1
@Kuba_1 Mniejsza presja, liga z góry wygrana, łatwiej nabijać staty, dużo lepszą drużyną, kosmiczny kontrakt, spoko ziomki w drużynie, czego chcieć więce?
7
@Kuba_1 Mądra decyzja
1
Messi chyba się zakochał w Verrattim, zawsze go trzyma blisko siebie xD
3
@Rl9k1nG Dupa się pali xD
0
@Rust_Cohle Przecież to 18 letni Maciek jest xD
6
@MESSIah16 Maldini > Ramos > Nesta