Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@sendesara Głupiego, igrajacego ze śmiercią nigdy nie szkoda, to moje podejście i nic Ci do tego.
0
@gumaz "Leeeci... Po niej... Łuuuuuu" xD
11
Indyjska odpowiedź na Seul. 130 osób nie żyje z powodu zarwanego mostu. Ogólnie na moście powinno się znajdować około 100 osób, a bylo 400. Nie pomógł fakt, że w Indiach tylko 0.5 procent ludzi potrafi pływać
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/9UbCseFLVubVghIunYIhnOaBF1SqpmUT.mp4
1
@Comentateiro Czemu nie napiszesz słowa o tym jak wyglądają na paradach LGBT ludzie i za co są przebrani, a się do święta jednego w roku przyczepiłeś?
77
@Transu96 Co miał zrobić, z drugiego okna rozłożyć trampolinę?
4
@Rewolucja123 Selekcja naturalna, operator kamery do wymiany
1
@Joe_Pesci W Polsce o 50 zł Ci gębę obija, za 7k dolców to Polaki rodziny sprzedają
2
@Comentateiro Oj już nie skrytykujesz, bo to się kłóci z Twoimi poglądami, słabo. Próbuj dalej
5
@Comentateiro To samo zdanie mam na temat pewnych grup LGBT, masakra.
Ale w porównaniu do Halloween to normalni ludzie robią to raz w roku
0
@Kubsoleon Sentino wysłał ludzi z Caracas i zostali odstrzeleni za gówniany rap
0
@Rust_Cohle Uwaga leszcze, bo wracam
@MesQueUnClub96 xDDD Na szarym końcu ze wszystkich, którzy obstawiali każda kolejkę, ale zero zdziwienia
1
@HighestInTheRoom Doigrali się w końcu
0
Ah tak żydzi
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/ulv0R4PO1k4OmfrL37lJBaHhl0mLWgxK.jpg
1
@FcPortoFan1999 Pora na ligę mistrzów
1
@Kengo Chłopie święto jest, a Ty o pracy, daj żyć
1
@MadafakinGuy Pacman by go zabił w ringu będąc w prime, a cwaniak Floyd przyjął walkę jak był u schyłku kariery po ciężkim nokaucie
7
@El dominatore Martin Fourcade, Lindsey Vonn, Anita Włodarczyk, Bode Miller, Alberto Contador i można tak wymieniać do jutra
1
@koksik2700 Floyda xD Chłopa walki były nudne niesamowicie
0
Hurkacz znowu dostanie od Mannarino dzisiaj
0
@FCB_dimiC Dokładnie
0
@Emhyr Nic nie było
0
@karci0 Tylko nigdy o tym nic nie widzę w porównaniu do oburzenia dotyczącym jedzeniem mięsa i postulatów w sejmach
0
@maroon Do zabijania zwierząt w ubojni na mięso?
0
Ej powiecie mi czemu takie poruszenie ubojnia jest przez lewaków, a o corridzie cisza? Czemu w tej kwestii lewactwo milczy? B to rozrywka dla tysięcy ludzi gdzie się znęcają nad zwierzętami i pod koniec zabijają je w cierpieniu?
1
@kubix05 Nie tylko w latach 80, bo w 2000 to samo było :) Chodziłem po wielkiej hali ze starym naje... I tak to wyglądało
0
@msmsms Zwyczajna ironia, nie będę pisał co sądzę o ludziach którzy na własne życzenie tak wyglądają. :)
1
@Jagr Ładny świr, szacun :D
0
@norbi77 Przecież to całkiem normalne jest doprowadzać się do takiego stanu :)
0
@Dembouz1899 Messi zostaje w PSG i kręci staty do końca
0
@msmsms Ochoa z nami będzie mógł rozłożyć leżak na bramce xD