8

@sendesara Głupiego, igrajacego ze śmiercią nigdy nie szkoda, to moje podejście i nic Ci do tego.

0

@gumaz "Leeeci... Po niej... Łuuuuuu" xD

11

Indyjska odpowiedź na Seul. 130 osób nie żyje z powodu zarwanego mostu. Ogólnie na moście powinno się znajdować około 100 osób, a bylo 400. Nie pomógł fakt, że w Indiach tylko 0.5 procent ludzi potrafi pływać
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/9UbCseFLVubVghIunYIhnOaBF1SqpmUT.mp4

1

@Comentateiro Czemu nie napiszesz słowa o tym jak wyglądają na paradach LGBT ludzie i za co są przebrani, a się do święta jednego w roku przyczepiłeś?

77

@Transu96 Co miał zrobić, z drugiego okna rozłożyć trampolinę?

4

@Rewolucja123 Selekcja naturalna, operator kamery do wymiany

1

@Joe_Pesci W Polsce o 50 zł Ci gębę obija, za 7k dolców to Polaki rodziny sprzedają

2

@Comentateiro Oj już nie skrytykujesz, bo to się kłóci z Twoimi poglądami, słabo. Próbuj dalej

5

@Comentateiro To samo zdanie mam na temat pewnych grup LGBT, masakra.


Ale w porównaniu do Halloween to normalni ludzie robią to raz w roku

0

@Kubsoleon Sentino wysłał ludzi z Caracas i zostali odstrzeleni za gówniany rap

0

@Rust_Cohle Uwaga leszcze, bo wracam
@MesQueUnClub96 xDDD Na szarym końcu ze wszystkich, którzy obstawiali każda kolejkę, ale zero zdziwienia

1

@HighestInTheRoom Doigrali się w końcu

1

@FcPortoFan1999 Pora na ligę mistrzów

1

@Kengo Chłopie święto jest, a Ty o pracy, daj żyć

1

@MadafakinGuy Pacman by go zabił w ringu będąc w prime, a cwaniak Floyd przyjął walkę jak był u schyłku kariery po ciężkim nokaucie

7

@El dominatore Martin Fourcade, Lindsey Vonn, Anita Włodarczyk, Bode Miller, Alberto Contador i można tak wymieniać do jutra

1

@koksik2700 Floyda xD Chłopa walki były nudne niesamowicie

0

Hurkacz znowu dostanie od Mannarino dzisiaj

0

@FCB_dimiC Dokładnie

0

@Emhyr Nic nie było

0

@karci0 Tylko nigdy o tym nic nie widzę w porównaniu do oburzenia dotyczącym jedzeniem mięsa i postulatów w sejmach

0

@maroon Do zabijania zwierząt w ubojni na mięso?

0

Ej powiecie mi czemu takie poruszenie ubojnia jest przez lewaków, a o corridzie cisza? Czemu w tej kwestii lewactwo milczy? B to rozrywka dla tysięcy ludzi gdzie się znęcają nad zwierzętami i pod koniec zabijają je w cierpieniu?

1

@kubix05 Nie tylko w latach 80, bo w 2000 to samo było :) Chodziłem po wielkiej hali ze starym naje... I tak to wyglądało

0

@msmsms Zwyczajna ironia, nie będę pisał co sądzę o ludziach którzy na własne życzenie tak wyglądają. :)

1

@Jagr Ładny świr, szacun :D

0

@norbi77 Przecież to całkiem normalne jest doprowadzać się do takiego stanu :)

0

@Dembouz1899 Messi zostaje w PSG i kręci staty do końca

0

@msmsms Ochoa z nami będzie mógł rozłożyć leżak na bramce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?