0

@paweldunajecfcb Teraz obejrzałem 7 żyć Lei polecam i czarne motyle też top

0

@Mns21 Na fortunie teraz tylko

0

@Mns21 Ja ten superbet to pier.. zrobiłem weryfikację itp, wygrałem dwa kupony, wypłaciłem kasę i mi dodatkowa weryfikację wklepali i nie mogłem z żadnych bonusów korzystać xDD

0

@BorzyKrzys Scudetto dla Neapolu

0

@LS Nie no stary Winiego to znam od ponad dekady, trudno go nie znać, ale no rozumiem, że nie każdy śledzi te strefy rozrywki

0

@okiemtypera_lucaxx95 No z tego też korzystałem ostatnio i byłem 300+ właśnie ;D

1

@kuz Powiem Ci, że gdybym miał wolne 50/100 kapci to byłbym na plusie, a jak człowiek gra z głową to ciężko. Mógłbym zagrać na weekend kupon za 100/200 ale no po przegranym już dupa, więc wolę kilka po 10/20 pograć dla samej rozrywki, a niekoniecznie zarobku

0

@okiemtypera_lucaxx95 W tamtym roku, albo na początku tego na fortunie fajne promocje były, wpłał człowiek 50 i 50 normalnie dostawał od buta, zawsze na plusie byłem, chociaż raz xD

2

@LS Wini to najsłodszy ponczuś na polskim YouTube

1

@IronSanHybrid Włączyłem 3 minuty i w sumie sympatycznie się zaczęło, więc przed spaniem może posłucham :D

0

@IronSanHybrid Oglądałem z Queen czy jak ona tam ma i typiara nie miała nic do powiedzenia, więc tego nie sprawdzam nawet

1

@kryhaa Tuzza i PNL proste


0

De Gea nie jedzie na mundial xD W sumie jestem zdziwiony

8

@reloaded Veronica, loszka w strachu będzie łapać za gun'a

0

@HighestInTheRoom Wez sobie zrób taco, czy tam włącz i daj żyć

1

Jak oglądam nagranie to placze. Czemu? Nie wiem, jestem chłopakiem

3

@Danny Gaucho Jeden z idoli za dzieciaka

0


Biali za granicą robiący rap > czarni > Monika Brodka > polscy raperzy

0

@TheNekro94 Normalne, że ma, w końcu od 20/25 lat jest na scenie i kiedyś był w topce

0

@TheNekro94 Bo gość do dzisiejszych czasów muzyki się nie nadaje, sam go słuchałem jak byłem w podstawówce/gimnazjum, a później wyrosłem z tego typu nawijania pod bit z jednym flow, w drodze po szczęście z tych nowszych albumow jedyny, którego można posłuchać więcej niż raz, dobrze nawinięty technicznie i bity też ciekawe

0

@TheNekro94 Kolejny odgrzewa kotlety

> śpij spokojnie > po drodze do nieba > kolejnych 20 płyt

1

@macio_944 Nie podchodzę prymitywnie, tylko rozmawiałem z kilkoma osobami na komunikatorach, które pracowały w Islandii na kutrach rybackich i innych miejscach, to po dłuższym czasu depresji dostawali, bo ciężko było o jakiś kontakt w ogóle z człowiekiem w swoim wieku i przez pogodę

1

@Mns21 Gdyby kwestie finansowe usunąć, to tak żyje mi się dobrze, czuje się bezpieczny w każdym miejscu i nie widzę innych miejsc dla siebie na ziemi. Na pół roku z chęcią bym sobie posiedział we Włoszech, ale na dłuższą metę odpada

2

@macio_944 Naprawdę chciałbyś mieszkać na Islandii gdzie ciągle pizga/wieje 3/4 dnia ciemnica, a słońce raz na pół roku zobaczysz i tam nic nie ma poza fajnymi ścieżkami rowerowymi, i wulkanami? XD

0

@Rl9k1nG Warszawa/Wrocław/Gdańsk, chciałbym mieszkać w Polsce całe życie

7

@chosenone W Polsce nie można się dobrze bawić, trzeba być smutnym, zgorzkniałym Polakiem, bo inaczej okażesz brak szacunku xD Najśmieszniejsze, że chłop za każdym razem będzie Cię utwierdzał w przekonaniu, że powinniśmy dążyć do tego żeby iść za zachodem i ich polityka, ale no jak dzieciaki się bawią przebrani to jesteśmy tresowalni i gówniani xD

41

@Comentateiro Wypuść już nastolatkę z piwnicy

1

@Deviler Ronaldo g.o.a.t., zasłużone pochwały dla króla

14

@BorzyKrzys Zależy jakie ma st00pki

0

@okiemtypera_lucaxx95 Akurat Twoje typy często są nietrafione, a rzucanie po 1 typie w okolicach 1.6/1.8 kurs i trafienie go to żadna sztuka w sumie, to jakby losowo rzucać sobie kursy 2.0, ale no powodzenia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?