Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Teraz obejrzałem 7 żyć Lei polecam i czarne motyle też top
0
@Mns21 Na fortunie teraz tylko
0
@Mns21 Ja ten superbet to pier.. zrobiłem weryfikację itp, wygrałem dwa kupony, wypłaciłem kasę i mi dodatkowa weryfikację wklepali i nie mogłem z żadnych bonusów korzystać xDD
0
@BorzyKrzys Scudetto dla Neapolu
0
@LS Nie no stary Winiego to znam od ponad dekady, trudno go nie znać, ale no rozumiem, że nie każdy śledzi te strefy rozrywki
0
@okiemtypera_lucaxx95 No z tego też korzystałem ostatnio i byłem 300+ właśnie ;D
1
@kuz Powiem Ci, że gdybym miał wolne 50/100 kapci to byłbym na plusie, a jak człowiek gra z głową to ciężko. Mógłbym zagrać na weekend kupon za 100/200 ale no po przegranym już dupa, więc wolę kilka po 10/20 pograć dla samej rozrywki, a niekoniecznie zarobku
0
@okiemtypera_lucaxx95 W tamtym roku, albo na początku tego na fortunie fajne promocje były, wpłał człowiek 50 i 50 normalnie dostawał od buta, zawsze na plusie byłem, chociaż raz xD
2
@LS Wini to najsłodszy ponczuś na polskim YouTube
1
@IronSanHybrid Włączyłem 3 minuty i w sumie sympatycznie się zaczęło, więc przed spaniem może posłucham :D
0
@IronSanHybrid Oglądałem z Queen czy jak ona tam ma i typiara nie miała nic do powiedzenia, więc tego nie sprawdzam nawet
1
@kryhaa Tuzza i PNL proste
0
De Gea nie jedzie na mundial xD W sumie jestem zdziwiony
8
@reloaded Veronica, loszka w strachu będzie łapać za gun'a
0
@HighestInTheRoom Wez sobie zrób taco, czy tam włącz i daj żyć
1
Jak oglądam nagranie to placze. Czemu? Nie wiem, jestem chłopakiem
3
@Danny Gaucho Jeden z idoli za dzieciaka
0
Biali za granicą robiący rap > czarni > Monika Brodka > polscy raperzy
0
@TheNekro94 Normalne, że ma, w końcu od 20/25 lat jest na scenie i kiedyś był w topce
0
@TheNekro94 Bo gość do dzisiejszych czasów muzyki się nie nadaje, sam go słuchałem jak byłem w podstawówce/gimnazjum, a później wyrosłem z tego typu nawijania pod bit z jednym flow, w drodze po szczęście z tych nowszych albumow jedyny, którego można posłuchać więcej niż raz, dobrze nawinięty technicznie i bity też ciekawe
0
@TheNekro94 Kolejny odgrzewa kotlety
1
@macio_944 Nie podchodzę prymitywnie, tylko rozmawiałem z kilkoma osobami na komunikatorach, które pracowały w Islandii na kutrach rybackich i innych miejscach, to po dłuższym czasu depresji dostawali, bo ciężko było o jakiś kontakt w ogóle z człowiekiem w swoim wieku i przez pogodę
1
@Mns21 Gdyby kwestie finansowe usunąć, to tak żyje mi się dobrze, czuje się bezpieczny w każdym miejscu i nie widzę innych miejsc dla siebie na ziemi. Na pół roku z chęcią bym sobie posiedział we Włoszech, ale na dłuższą metę odpada
2
@macio_944 Naprawdę chciałbyś mieszkać na Islandii gdzie ciągle pizga/wieje 3/4 dnia ciemnica, a słońce raz na pół roku zobaczysz i tam nic nie ma poza fajnymi ścieżkami rowerowymi, i wulkanami? XD
0
@Rl9k1nG Warszawa/Wrocław/Gdańsk, chciałbym mieszkać w Polsce całe życie
7
@chosenone W Polsce nie można się dobrze bawić, trzeba być smutnym, zgorzkniałym Polakiem, bo inaczej okażesz brak szacunku xD Najśmieszniejsze, że chłop za każdym razem będzie Cię utwierdzał w przekonaniu, że powinniśmy dążyć do tego żeby iść za zachodem i ich polityka, ale no jak dzieciaki się bawią przebrani to jesteśmy tresowalni i gówniani xD
41
@Comentateiro Wypuść już nastolatkę z piwnicy
1
@Deviler Ronaldo g.o.a.t., zasłużone pochwały dla króla
14
@BorzyKrzys Zależy jakie ma st00pki
0
@okiemtypera_lucaxx95 Akurat Twoje typy często są nietrafione, a rzucanie po 1 typie w okolicach 1.6/1.8 kurs i trafienie go to żadna sztuka w sumie, to jakby losowo rzucać sobie kursy 2.0, ale no powodzenia xD