Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czekajcie na oficjalne stanowisko :) xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1666623608blFUjLwSiZ16uRRJaPO0N3,w400.jpg
1
@AmigoBlancos Usuń to na Boga, bo bana dostaniesz xD
6
Życia cud
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1666637755Lp3Oh4GpVMX6z1qjefiUdb,w400.jpg
1
@adambądkowski93 za dwa strzały w twarz 5 tysięcy? Interes życia
0
@BorzyKrzys Przestań się mazać, ja oglądam z gatunku tych które mi się podobają, bo te mainstreamowe w ogóle mi nie podchodzą, a z 2022 1 sezonowe wciągam nosem i mi się to podoba
1
@tomek8756 Byłem 3/4 razy, nie moje klimaty
2
@Kurkmen Stonoga taki sam złodziej jak ten PiS
1
@cules100pro O ten też był dobry xD
0
@KarnyNaLewandowskim Ja tam w ogóle nie kojarzę gry gościa, bo nie oglądam tej ligi, więc ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć
2
@DaPidejpi Dużo lepiej, by wyszedł na tym gdyby po Juventusie poszedł kopać piłkę do MLS, a tak w wieku 37 lat spieprzył sobie "wizerunek", to że był bucowaty to każdy wiedział odkąd zaczął grać w Realu xD
4
Grubo
Coraz więcej wskazuje na to, że Jude Bellingham najbliższego lata trafi do Realu Madryt. Według informacji Jorge Picona z ''Relevo'' angielski pomocnik jest priorytetem dla ''Królewskich'', a i sam zawodnik jest zdecydowany na przenosiny do stolicy Hiszpanii. Piłkarz jest świadomy, że kariery Toniego Kroosa i Luki Modricia powoli zbliżają się ku końcowi i chce tworzyć nowy środek pola Realu razem z Eduardo Camavingą, Aurelienem Tchouamenim i Fede Valverde. Na transfer 19-latka Florentino Perez będzie musiał wyłożyć grubo ponad 100 milionów euro, jednak dzięki rozsądnej polityce transferowej w ostatnich latach ''Królewscy'' zabezpieczyli sobie wysoki budżet na tego typu operację
2
@MesQueUnClub96 Nauczycielkę złap
2
@Rastafarnianin Jak coś film "Labirynt"
2
@Xwowrak Stanowski z Nitro wszystko zapoczątkowali, tak by nie wystąpiła na żadnej gali i dalej się ośmieszala za psie pieniadze
0
@Comfortable_ Dzięki, wiem co pomijać
3
Maja Staśko przykład kolejnej hipokryzji
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312370428_414477777551708_5880585251906645219_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5bac3a&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=ZBc_emmDexwAX8fmFel&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-zk7mNbb2AWfVl1Eh8x2Ol7J00CMqGuEkOuqOy0HuYKQ&oe=635BC84B
A tutaj zdjęcie Samsungiem s22 ultra xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311873057_1735114616872184_497260261756206153_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=Q7s235BuvboAX-qOISA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-u9fw38bfQllhBicWnalT-0qcwXrtQUxhPbZr-UovmOQ&oe=635C7BDB
0
@arasz1819 Haha, nie oceniam chłopców wybacz
0
@arasz1819 Rudy ciągnie do rudego co Araszku?
10
@don'T.R.I.P.e Haha xD Tak, tak setki systemów w samochodach, lepsze hamulce, tarcze, światła, opony, perspektywa za kierownica są tylko bezpieczniejsze dla siedzących w środku. Gdyby przechodnie chociaż potrafili patrzeć na pasach w prawo/lewo to może i byłoby bezpieczniej dla tych poruszających się na nogach.
2
Sama prawda
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/cPY9vAjlnlUhpVYiL85qO3ExbGJ4Xt8G.mp4
0
@AnnaMarianna Uszczelka pod głowicą
5
@pluszek Do tego prowadzi właśnie nowoczesny zachód, przesadzona poprawność, tolerancja, później psychoatryki zapełnione, a niedługo przy mownicach w sejmach/parlamentach będą przemawiali ludzie przebrani za klaunów. Daliście palec? To wam odetną obie łapy
7
@TheNekro94 Czekam aż zabiorą się za tych rowerzystów i będą im walić mandaty po 1500+ złotych za nieprzepisowa jazdę.
56
@Kessie Rowerowe sygnały xD Pedalarze nawet w internecie zaczynają wkurzać.
Samochody coraz bezpieczniejsze, ale co tam ograniczmy jeszcze prędkości, które były zatwierdzone w latach jak drzwi w samochodzie trzeba było trzymać, albo całą buda trzęsło przy 90 km/h
1
@P33ck
0
@agaFCB Nikt nie każe Ci oglądać mundialu, mnie jedynie godziny rozgrywania wkurzają, bo meczów o 11/14 nie będę widział
16
@Barca1992 Chyba dobrze, że stracili, więc z jakiej tektury?
2
@Hosh Nie tłumaczyłbym głupoty narkotykami
4
@FC1899Barca Człowiek nie uległ presji i ma spokojną głowę :)
5
@DaPidejpi Inter z tymi paziami do bicia nie straci punktów, Pilzno gra żałośnie w tej LM