2

1

@AmigoBlancos Usuń to na Boga, bo bana dostaniesz xD

1

@adambądkowski93 za dwa strzały w twarz 5 tysięcy? Interes życia

0

@BorzyKrzys Przestań się mazać, ja oglądam z gatunku tych które mi się podobają, bo te mainstreamowe w ogóle mi nie podchodzą, a z 2022 1 sezonowe wciągam nosem i mi się to podoba

1

@tomek8756 Byłem 3/4 razy, nie moje klimaty

2

@Kurkmen Stonoga taki sam złodziej jak ten PiS

1

@cules100pro O ten też był dobry xD

0

@KarnyNaLewandowskim Ja tam w ogóle nie kojarzę gry gościa, bo nie oglądam tej ligi, więc ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć

2

@DaPidejpi Dużo lepiej, by wyszedł na tym gdyby po Juventusie poszedł kopać piłkę do MLS, a tak w wieku 37 lat spieprzył sobie "wizerunek", to że był bucowaty to każdy wiedział odkąd zaczął grać w Realu xD

4

Grubo

Coraz więcej wskazuje na to, że Jude Bellingham najbliższego lata trafi do Realu Madryt. Według informacji Jorge Picona z ''Relevo'' angielski pomocnik jest priorytetem dla ''Królewskich'', a i sam zawodnik jest zdecydowany na przenosiny do stolicy Hiszpanii. Piłkarz jest świadomy, że kariery Toniego Kroosa i Luki Modricia powoli zbliżają się ku końcowi i chce tworzyć nowy środek pola Realu razem z Eduardo Camavingą, Aurelienem Tchouamenim i Fede Valverde. Na transfer 19-latka Florentino Perez będzie musiał wyłożyć grubo ponad 100 milionów euro, jednak dzięki rozsądnej polityce transferowej w ostatnich latach ''Królewscy'' zabezpieczyli sobie wysoki budżet na tego typu operację

2

@MesQueUnClub96 Nauczycielkę złap

2

@Rastafarnianin Jak coś film "Labirynt"

2

@Xwowrak Stanowski z Nitro wszystko zapoczątkowali, tak by nie wystąpiła na żadnej gali i dalej się ośmieszala za psie pieniadze

0

@Comfortable_ Dzięki, wiem co pomijać

0

@arasz1819 Haha, nie oceniam chłopców wybacz

0

@arasz1819 Rudy ciągnie do rudego co Araszku?

10

@don'T.R.I.P.e Haha xD Tak, tak setki systemów w samochodach, lepsze hamulce, tarcze, światła, opony, perspektywa za kierownica są tylko bezpieczniejsze dla siedzących w środku. Gdyby przechodnie chociaż potrafili patrzeć na pasach w prawo/lewo to może i byłoby bezpieczniej dla tych poruszających się na nogach.

0

@AnnaMarianna Uszczelka pod głowicą

5

@pluszek Do tego prowadzi właśnie nowoczesny zachód, przesadzona poprawność, tolerancja, później psychoatryki zapełnione, a niedługo przy mownicach w sejmach/parlamentach będą przemawiali ludzie przebrani za klaunów. Daliście palec? To wam odetną obie łapy

7

@TheNekro94 Czekam aż zabiorą się za tych rowerzystów i będą im walić mandaty po 1500+ złotych za nieprzepisowa jazdę.

56

@Kessie Rowerowe sygnały xD Pedalarze nawet w internecie zaczynają wkurzać.
Samochody coraz bezpieczniejsze, ale co tam ograniczmy jeszcze prędkości, które były zatwierdzone w latach jak drzwi w samochodzie trzeba było trzymać, albo całą buda trzęsło przy 90 km/h

1

@P33ck

wszystkich rozje...

0

@agaFCB Nikt nie każe Ci oglądać mundialu, mnie jedynie godziny rozgrywania wkurzają, bo meczów o 11/14 nie będę widział

16

@Barca1992 Chyba dobrze, że stracili, więc z jakiej tektury?

2

@Hosh Nie tłumaczyłbym głupoty narkotykami

4

@FC1899Barca Człowiek nie uległ presji i ma spokojną głowę :)

5

@DaPidejpi Inter z tymi paziami do bicia nie straci punktów, Pilzno gra żałośnie w tej LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?