Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca Nie będziemy rozmawiać będziemy się napie... Powinien powiedziec
4
@Kondziubarca Mogli mu od początku okienka pozwolić odejść, jeszcze bardziej byłoby śmiesznie gdyby nikt go nie chciał xD
15
@TaughtMule Podoba mi się ten łysol, krótko z bachorem mentalnym
39
Komentarz usunięty
2
@Kondziubarca Psycha siadła
0
@Klaudiaa8 Nie tylko u nas takie cuda się zdarzają, w każdej kadrze będą kontrowersyjne wybory, które ludzie będą kwestionowac, taki już urok każdego sportu drużynowego
0
@Klaudiaa8 Kto nie pojedzie i tak zakończymy na fazie grupowej rywalizację, pytanie tylko jak bardzo się skompromitują nasze orły
0
Masakra zatkane odpływy, ta jesień przyszła i mokre wykładziny całe, teraz baw się człowieku w tym zimnie xD
0
@negreanu Bo baby teraz nie muszę nic robić żeby mieć faceta na wyciągnięcie ręki, który będzie usługiwał nawet przeciętnej lasce
1
@Kurkmen Gołębie je.. z wiatrówki
0
@JimMorrisonFCB Ta po prostu odpalona transmisje miał jak wjechał w drzewo samochodem
0
@marcin62 Za mądry nie był to fakt, jeszcze ta laska paskudna z wyglądu xD
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1666259522IICDzQ7acsNePNWEg23wo4,w400.jpg
Oczywiście uprzedzenie do kobiet, jakimi Ty kobietami się otaczasz? Na pewno wina chłopaka była, że go zdradzala, a chłopak tak nawiasem mówiąc popełnił samobójstwo na live FB
0
@danio1899 Kontuzja nie okazała się na tyle poważna na ile wstępnie mogło się wydawać i Richarlison normalnie będzie w pełni zdrowy na mundialu
17
TVP: Rząd dobry
TVN: Rząd zły
Polsat: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/6eKERumu4d1XnU9Rx5mp4fO4Uyjm9A7W.mp4
0
@pyra92 Neymar będzie grał na SPO, a na ataku Jesus/Richarlison/Firmino. W środku Guimaraes jest jeszcze, który gra fajnie w Newcastle i Fabinho
1
@dawidor9 O ktoś bez zamkniętego łba słucha LSO, szanuje
0
@szymonekk
1
@Pawci023x Ok, bo matka chciała żeby jej zamówić, a ja się nie znam na tych rozmiarach mniejszych xD
1
@VeB 1899 Kormorany Ci wystarcza
0
Rozmiar 40 junior, a 40 w rozmiarówce dla dorosłych czymś się różnią? Bo różnica 100 ziko, to aż żal przepłacać
11
@msmsms 30 km/h to stary @Luciano99 po browary biegnie jak ostatni sklep za chwilę zamykać mają
7
Wpis w formie zwrócenia uwagi na nudne wykresy dostępne w internecie w przypadku ropy. Po małym trzęsieniu ziemi wywołanym decyzją krajów zrzeszonych w OPEC+ o ograniczaniu wydobycia ropy w najbliższym czasie w celu obrony cen przed spadkami, ceny dalej spadają. Jeszcze brakuje im do cen z końca września, ale są już na poziomie z stycznia-lutego tego roku
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/wlIuZERgONY6Z8b3HG6MaGA7kAAFQbLP.png
Jeśli chcecie wiedzieć co nas czeka to patrzcie na ceny kontraktów na dany surowiec, a nie ceny na stacjach. Kontrakty lepiej powiedzą nam jaka jest faktycznie sytuacja na rynku i co nas czeka w przyszłości.
Wiadomo u nas na stacjach poniżej 8 rope zobaczymy jak świnia niebo, bo nasz kochany PiS zrobił ze złotówki papier toaletowy do tyłka, w dodatku Orlen sobie marżę narzuca jakaś chora
0
@analitykTaktyki Nie mógł dłużej patrzeć na ten beznadziejny Tottenham @HighestInTheRoom
2
@Jakchcesz Ale teraz Panie jeszcze bardziej mi się nie chce niż zazwyczaj
1
Nie no stoję w tej zabce i widzę okładkę Vouge'a z Mata w czepku i już mi się nie chce nic dziś
29
Ronaldo taki mental drużynie przekazał, że opuszcza stadion ze zmęczenia
1
W końcu plus
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjg5Njk5NjUwMTo55PGyZO3BMOBbWnc%3D
1
@Encore Bez niego już 4 by widniała do jaja
0
@Schoogs Wiadomo, równie dobrze Arsenal może mieć doła przez 4/5 meczy i będzie nagle 4/5, oby to się nie stało