0

@tomek8756 Oglądałem Lupina jak cierpiałem na bezsenność, ale mnie znudził później

0

@tomek8756 Niestety nie lubię komedii ani trochę, mój najmniej lubiany gatunek, rzadko co trafia w mój humor, pewnie przez mój prymitywny stosunek do wielu rzeczy xD

4

@Rust_Cohle Nie wywieszają białej flagi, więc nie xD

2

@clyde Chorób śmiertelnych w ogóle się nie boje, bo po diagnozie od razu byłby magik. Najgorsza to bycie złapanym przez jakiegos psychola i śmierć poprzez wielodniowe tortury

0

Po obserwatorze i pragnieniu wybawienia kolejny dobry serial na netflixie, tym razem "7 żyć Lei" - francuski

0

@Roobo Ja się nie burze, zaśmiałem się z tym Nuno Mendesem i tyle, życie toczy się dalej

2

@Ptasior Największy smiech i tak z Lewego jak głosował na Mullera, Neuera, a później pisał "Le cabaret" xD

0

@Mario96w Nie interesują mnie wyniki kobiecego tenisa nawet

2

@Drozdu7 Co mnie to obchodzi skoro byli lepsi?

0

@FC1899Barca Niezła nuda

0

@Zip Nuno Mendes xD

5

@koksik2700 Dużo dzisiaj fajnych argumentów na rambli

3

@Panda46 Ja pozdrawiam z deszczowego i zimnego kaczaostanu

2

Kaz Makłowiczane najlepszy raper w PL

1

@Rust_Cohle
1. Nottingham Forest - Liverpool 2 / +2.5
2. Everton - Crystal Palace X / +2.5
3. Manchester City - Brighton 1 / +2.5
4. Chelsea - Manchester United X / -2.5
5. Aston Villa - Brentford X / +2.5
6. Leeds - Fulham 1 / +2.5
7. Southampton - Arsenal X / +2.5
8. Wolves - Leicester 1 / +2.5
9. Tottenham - Newcastle 1 / +2.5
10. West Ham - Bournemouth 1 / +2.5

0

@FcPortoFan1999 A to ja wiem bardzo dobrze, bo oglądałem kiedyś tenis nagminnie śledząc każdy turniej

1

Hurkacz przegrywa w 2/3 rundzie? Ale mi to nowość

0

@Barcanajlepszyteam Nie dziennikarka a Szarapova

0

@FcPortoFan1999 Nie ma co porównywać kolarstwa z tenisem, kolarstwo jest ultra wymeczajace, zobacz jak na koniec etapów górskich dojeżdżają kolarze, kompletnie bez sił, często nawet zejść z rowera nie potrafią, całkiem inna liga zmęczenia. W tenisie tylko Djokovica z Nadalem po 5.5+h takich widziałem, ale to był kosmiczny tenis wtedy.

1

Komentarz usunięty

2

@FcPortoFan1999 Lance się szprycowal jak głupi, ale w tamtych czasach kazdy jechał na dopingu, a Lance był najlepszy tak czy siak. Polecam przeczytać co Astana robiła żeby Armstrong wygrał tour, a nie Contador. Contador w Astanie nikomu nie mógł ufać poza jednym członkiem ze swojej rodziny, ale i tak wygrał sam, bez żadnej pomocy drużyny, Hiszpan był w niezwykłej formie. Oczywiście pisze o TdF z 2009 roku

0

@Encore Inteligentna, ale irytujący sposób bycia, w sumie to mnie nie interesuje

11

Wrażliwe i empatyczne kobiety z Polski w dzisiejszych czasach
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/syDgH4gKWFSnQLqQIDZNxXtdR7K1rQR0.jpg

0

@tomek8756 Z tymi wszystkimi mamami to bym nie przesadzał

0

@Khajio Jak ktoś pamiętam tylko ostatnie 2 sezony to może tak, ciekawe że z nadwagą zagral w 350 spotkaniach i grał w finałach w których Real wygrywał, ale niech będzie

2

@Essos po 24 h powinni rozliczyć po kursie 1.0

1

@MesQueUnClub96 Iglesias ma ponad 50 procent, chcesz jeszcze dyskutować? XD

0

@MesQueUnClub96 No tak dziwne, że napastnik jest od strzelania

4

@Ali3231 Zobaczył ile Lewy ma goli w lidze i postanowił dać sobie spokój

3

@Mads Tak samo jak widzę tych biedaków na jakichś krossach za 3/4 tysiące, wstyd byłoby mi takimi po bułki jeździć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?