Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Oglądałem Lupina jak cierpiałem na bezsenność, ale mnie znudził później
0
@tomek8756 Niestety nie lubię komedii ani trochę, mój najmniej lubiany gatunek, rzadko co trafia w mój humor, pewnie przez mój prymitywny stosunek do wielu rzeczy xD
4
@Rust_Cohle Nie wywieszają białej flagi, więc nie xD
2
@clyde Chorób śmiertelnych w ogóle się nie boje, bo po diagnozie od razu byłby magik. Najgorsza to bycie złapanym przez jakiegos psychola i śmierć poprzez wielodniowe tortury
0
Po obserwatorze i pragnieniu wybawienia kolejny dobry serial na netflixie, tym razem "7 żyć Lei" - francuski
0
@Roobo Ja się nie burze, zaśmiałem się z tym Nuno Mendesem i tyle, życie toczy się dalej
2
@Ptasior Największy smiech i tak z Lewego jak głosował na Mullera, Neuera, a później pisał "Le cabaret" xD
0
@Mario96w Nie interesują mnie wyniki kobiecego tenisa nawet
2
@Drozdu7 Co mnie to obchodzi skoro byli lepsi?
0
@FC1899Barca Niezła nuda
0
@Zip Nuno Mendes xD
5
@koksik2700 Dużo dzisiaj fajnych argumentów na rambli
3
@Panda46 Ja pozdrawiam z deszczowego i zimnego kaczaostanu
2
Kaz Makłowiczane najlepszy raper w PL
1
@Rust_Cohle
1. Nottingham Forest - Liverpool 2 / +2.5
2. Everton - Crystal Palace X / +2.5
3. Manchester City - Brighton 1 / +2.5
4. Chelsea - Manchester United X / -2.5
5. Aston Villa - Brentford X / +2.5
6. Leeds - Fulham 1 / +2.5
7. Southampton - Arsenal X / +2.5
8. Wolves - Leicester 1 / +2.5
9. Tottenham - Newcastle 1 / +2.5
10. West Ham - Bournemouth 1 / +2.5
0
@FcPortoFan1999 A to ja wiem bardzo dobrze, bo oglądałem kiedyś tenis nagminnie śledząc każdy turniej
1
Hurkacz przegrywa w 2/3 rundzie? Ale mi to nowość
0
@Barcanajlepszyteam Nie dziennikarka a Szarapova
0
@FcPortoFan1999 Nie ma co porównywać kolarstwa z tenisem, kolarstwo jest ultra wymeczajace, zobacz jak na koniec etapów górskich dojeżdżają kolarze, kompletnie bez sił, często nawet zejść z rowera nie potrafią, całkiem inna liga zmęczenia. W tenisie tylko Djokovica z Nadalem po 5.5+h takich widziałem, ale to był kosmiczny tenis wtedy.
1
Komentarz usunięty
2
@FcPortoFan1999 Lance się szprycowal jak głupi, ale w tamtych czasach kazdy jechał na dopingu, a Lance był najlepszy tak czy siak. Polecam przeczytać co Astana robiła żeby Armstrong wygrał tour, a nie Contador. Contador w Astanie nikomu nie mógł ufać poza jednym członkiem ze swojej rodziny, ale i tak wygrał sam, bez żadnej pomocy drużyny, Hiszpan był w niezwykłej formie. Oczywiście pisze o TdF z 2009 roku
0
@Encore Inteligentna, ale irytujący sposób bycia, w sumie to mnie nie interesuje
11
Wrażliwe i empatyczne kobiety z Polski w dzisiejszych czasach
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/syDgH4gKWFSnQLqQIDZNxXtdR7K1rQR0.jpg
0
@tomek8756 Z tymi wszystkimi mamami to bym nie przesadzał
0
@Khajio Jak ktoś pamiętam tylko ostatnie 2 sezony to może tak, ciekawe że z nadwagą zagral w 350 spotkaniach i grał w finałach w których Real wygrywał, ale niech będzie
2
@Essos po 24 h powinni rozliczyć po kursie 1.0
1
@MesQueUnClub96 Iglesias ma ponad 50 procent, chcesz jeszcze dyskutować? XD
0
@MesQueUnClub96 No tak dziwne, że napastnik jest od strzelania
4
@Ali3231 Zobaczył ile Lewy ma goli w lidze i postanowił dać sobie spokój
3
@Mads Tak samo jak widzę tych biedaków na jakichś krossach za 3/4 tysiące, wstyd byłoby mi takimi po bułki jeździć