9

Haha Wiśniewski w Casino Star, który w połowie kariery przerznal cały majątek w kasynach xDD

36

@JohnB 95 procent mężczyzn pada ofiarą samogwałtu, a media milczą

39

7

1

@adi7adi8 Najbardziej wkurzająca postać, ale da się przymknąć oko

2

Pragnienie wybawienia, kolejny fajny serial na netflixie. Szkoda że jednego LGBT musieli wsadzić, który czuje się kobietą, ale w sumie na oddziale był, więc jakby się zgadzało

0

@Waszk Puchary grasz? Wypłacaj xD

49

@Aragorn33 A Tusk jakie ma pomysły na Polskę, jakiś konkretny plan działania można przybliżyć? Czy mają wygrać, bo PiS zły, a my będziemy na pewno lepsi?

11

@Aragorn33 Masz lepsze pomysły?

0

@FC1899Barca Za 4 lata może będziesz miał okazje

0

Getafe już 4 żółte kartki xD

1

@AnnaMarianna Co ja będę mówił i tak by mi nie pozwoliła drzwi nawet sobie otworzyć

1

@Rust_Cohle Gierki nagrywa dziewczyna, miło się słucha

0

Sasha Grey ma Instagram skromniejszy od 99 procent lasek xD

0

@PatrykBarcelona Haha mistrzostwo, bardzie z Ronaldo by pasowało xD

7

@Kengo Po wypiciu poszli się wykąpać w Gangesie

0

@karieraFCB2 Po co Ci więcej niż 30 mb/s, co Ty filmy w full HD chcesz pobierać? XD

0

@Danny Gaucho A gdzie ma byc? Na tym samym poziomie, w tamtym czasie liga holenderska była żartem, taki Gakpo robi gol na mecz teraz, czy Simons który był odpadem w PSG, a Neymar miałby nie ładować ile wlezie z jego talentem?

0

@Danny Gaucho Suarez też nabijał w holenderskiej, a Lewy w Lechu i innym Pruszkowie

2

@Danny Gaucho No i Neymar całe życie gra na LS

1

@JimMorrisonFCB Jeszcze przed samą śmiercią wypuścił "śmierć na pięć", to nie mógł być przypadek

1

@Przemek2323 Dobrze, że nie miał Omegi dla bezdomnych

1

@colossus Po co piszesz takie brednie?

3

Republika i koncert w Jarocinie

W połowie lat 80. zespół Grzegorza Ciechowskiego był niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny rockowej. Przy tym Republika była grupą bardzo określoną wizerunkowo, a ich muzykę można było usłyszeć w radiu. To między innymi z tych dwóch powodów wielu słuchaczy przyjeżdżających do Jarocina, najważniejszego w PRL-u miejsca kultury niezależnej, odbierało grupę jako reżimową. Dlatego w momencie, gdy Ciechowski z kolegami pojawił się na scenie rozległy się gwizdy a w kierunku sceny poleciały pomidory. O koncercie opowiada reportaż Kamila Wicika "Na barykadach Jarocina: walka trwa. Republika w Jarocinie w 1985".

Gitarzysta Republiki Zbigniew Krzywański opowiada, że zespół funkcjonował trochę podobnie w mediach jak Lady Pank czy Lombard. - Muzycznie to była inna bajka, byliśmy zawsze bliżej progresywnej muzyki rockowej, od popu czy pop-rocka byliśmy zawsze bardzo daleko. Republika doskonale do Jarocina pasowała - dodaje muzyk. - Ludzie byli na nas źli, że nie przyjechaliśmy do Jarocina w 1983 roku. W 85 ostrzegano nas, że może być niemiło - opowiada Krzywański.

- Na scenę posypały się kamienie, pomidory, torby z kefirem, wyglądało to niebezpiecznie. Wszyscy którzy na to patrzyli, byli przekonani, że zespół się zaraz zwinie i zejdzie ze sceny. Ale zagrali. I to jak. Po 2-3 numerach wiadomo było, że opanowali sytuację. Pod koniec koncertu publiczność już była zdobyta - mówi Tomasz Lipiński, lider Brygady Kryzys.

Występ zakończył się gromkimi brawami. Był to bodajże jedyny przykład w historii polskiej muzyki rockowej, gdzie grupa pokazała tak wielki hart ducha. Swoją grą na scenie przekonała do siebie wrogo nastawioną publiczność.

3

@Zawsze_Wierny Sam musisz pooglądać, jak dla mnie gość fajnie się z piłką przy nodze porusza, nie jest drewnem, które tylko potrafi odebrać piłkę na pograniczu faulu, ma fajne warunki fizyczne, dobra technikę, gorzej z jakimiś niekonwencjonalnymi podaniami do przodu

9

@Zawsze_Wierny Jak to Angol, trochę przereklamowany, poza tym pomysł z Anglikami w Hiszpanii jest niezbyt dobry xD

10

@gaucho104 Wolę zaufać Mentzenowi niż tej całej bandzie PiS/PO, którzy wymieniają między sobą członków partii od lat i są po jednych pieniądzach

1

@DaPidejpi Nawet nie opłaca się wymieniać trudno, gram bez 3 zawodników w tej kolejce, mam nadzieję na chociaż 30 pkt

3

Ależ poważne osłabienie Portugalii na mundialu, Jota odpada. Kontuzja łydki okazała się zbyt poważna. Najprawdopodobniej będą wychodzić z Leao Ronaldo i Bernardo. Na zmianę w ataku zostaje tylko Felix w zasadzie

0

Ale Ronaldo musi mieć ból dupy, że nawet publicznie nie potrafi pogratulować Benzemie, pewnie sobie myśli, że zostając w Realu miałby szansę na kolejną ZP, hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?