Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Haha Wiśniewski w Casino Star, który w połowie kariery przerznal cały majątek w kasynach xDD
36
@JohnB 95 procent mężczyzn pada ofiarą samogwałtu, a media milczą
39
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/fyCjpex9qdBwW2FlAhEY5I223Jwq0IIo.jpg
Wy o której chodzicie molestować kobiety?
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/BVtI8XLhONbHAuCGBevwNHZkBW8fSGhH.jpg
Że też mi się wcześniej nie skojarzyło xD
1
@adi7adi8 Najbardziej wkurzająca postać, ale da się przymknąć oko
2
Pragnienie wybawienia, kolejny fajny serial na netflixie. Szkoda że jednego LGBT musieli wsadzić, który czuje się kobietą, ale w sumie na oddziale był, więc jakby się zgadzało
0
@Waszk Puchary grasz? Wypłacaj xD
49
@Aragorn33 A Tusk jakie ma pomysły na Polskę, jakiś konkretny plan działania można przybliżyć? Czy mają wygrać, bo PiS zły, a my będziemy na pewno lepsi?
11
@Aragorn33 Masz lepsze pomysły?
0
@FC1899Barca Za 4 lata może będziesz miał okazje
0
Getafe już 4 żółte kartki xD
1
@AnnaMarianna Co ja będę mówił i tak by mi nie pozwoliła drzwi nawet sobie otworzyć
1
@Rust_Cohle Gierki nagrywa dziewczyna, miło się słucha
0
Sasha Grey ma Instagram skromniejszy od 99 procent lasek xD
0
@PatrykBarcelona Haha mistrzostwo, bardzie z Ronaldo by pasowało xD
7
@Kengo Po wypiciu poszli się wykąpać w Gangesie
0
@karieraFCB2 Po co Ci więcej niż 30 mb/s, co Ty filmy w full HD chcesz pobierać? XD
0
@Danny Gaucho A gdzie ma byc? Na tym samym poziomie, w tamtym czasie liga holenderska była żartem, taki Gakpo robi gol na mecz teraz, czy Simons który był odpadem w PSG, a Neymar miałby nie ładować ile wlezie z jego talentem?
0
@Danny Gaucho Suarez też nabijał w holenderskiej, a Lewy w Lechu i innym Pruszkowie
2
@Danny Gaucho No i Neymar całe życie gra na LS
1
@JimMorrisonFCB Jeszcze przed samą śmiercią wypuścił "śmierć na pięć", to nie mógł być przypadek
1
@Przemek2323 Dobrze, że nie miał Omegi dla bezdomnych
1
@colossus Po co piszesz takie brednie?
3
Republika i koncert w Jarocinie
W połowie lat 80. zespół Grzegorza Ciechowskiego był niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny rockowej. Przy tym Republika była grupą bardzo określoną wizerunkowo, a ich muzykę można było usłyszeć w radiu. To między innymi z tych dwóch powodów wielu słuchaczy przyjeżdżających do Jarocina, najważniejszego w PRL-u miejsca kultury niezależnej, odbierało grupę jako reżimową. Dlatego w momencie, gdy Ciechowski z kolegami pojawił się na scenie rozległy się gwizdy a w kierunku sceny poleciały pomidory. O koncercie opowiada reportaż Kamila Wicika "Na barykadach Jarocina: walka trwa. Republika w Jarocinie w 1985".
Gitarzysta Republiki Zbigniew Krzywański opowiada, że zespół funkcjonował trochę podobnie w mediach jak Lady Pank czy Lombard. - Muzycznie to była inna bajka, byliśmy zawsze bliżej progresywnej muzyki rockowej, od popu czy pop-rocka byliśmy zawsze bardzo daleko. Republika doskonale do Jarocina pasowała - dodaje muzyk. - Ludzie byli na nas źli, że nie przyjechaliśmy do Jarocina w 1983 roku. W 85 ostrzegano nas, że może być niemiło - opowiada Krzywański.
- Na scenę posypały się kamienie, pomidory, torby z kefirem, wyglądało to niebezpiecznie. Wszyscy którzy na to patrzyli, byli przekonani, że zespół się zaraz zwinie i zejdzie ze sceny. Ale zagrali. I to jak. Po 2-3 numerach wiadomo było, że opanowali sytuację. Pod koniec koncertu publiczność już była zdobyta - mówi Tomasz Lipiński, lider Brygady Kryzys.
Występ zakończył się gromkimi brawami. Był to bodajże jedyny przykład w historii polskiej muzyki rockowej, gdzie grupa pokazała tak wielki hart ducha. Swoją grą na scenie przekonała do siebie wrogo nastawioną publiczność.
3
@Zawsze_Wierny Sam musisz pooglądać, jak dla mnie gość fajnie się z piłką przy nodze porusza, nie jest drewnem, które tylko potrafi odebrać piłkę na pograniczu faulu, ma fajne warunki fizyczne, dobra technikę, gorzej z jakimiś niekonwencjonalnymi podaniami do przodu
9
@Zawsze_Wierny Jak to Angol, trochę przereklamowany, poza tym pomysł z Anglikami w Hiszpanii jest niezbyt dobry xD
10
@gaucho104 Wolę zaufać Mentzenowi niż tej całej bandzie PiS/PO, którzy wymieniają między sobą członków partii od lat i są po jednych pieniądzach
1
@DaPidejpi Nawet nie opłaca się wymieniać trudno, gram bez 3 zawodników w tej kolejce, mam nadzieję na chociaż 30 pkt
3
Ależ poważne osłabienie Portugalii na mundialu, Jota odpada. Kontuzja łydki okazała się zbyt poważna. Najprawdopodobniej będą wychodzić z Leao Ronaldo i Bernardo. Na zmianę w ataku zostaje tylko Felix w zasadzie
0
Ale Ronaldo musi mieć ból dupy, że nawet publicznie nie potrafi pogratulować Benzemie, pewnie sobie myśli, że zostając w Realu miałby szansę na kolejną ZP, hehe