2

@Emhyr Tygodniówka jego

1


Nieważne jak bardzo w czymś jesteś dobry, nawet azjatyckie dziecko zrobi to lepiej od Ciebie

0

@gumaz Zbiera puchy

0

Jednak Valverde szef

0

To niezły Valverde

3

Cavani się rozkręca

0

Solanke gol i asysta, w fantasy u mnie na ławie oczywiście xD

2

@MesQueUnClub96 Daj sobie spokój małolat

0

Wisienki co jada ostatnio, Solankę brama 1:0, a ludzie krytykowali zmianę trenera. :)

2

@Pawlak1992 Kobiet nie zrozumiesz

1

@draxidox Jeden utwór ujdzie, przy reszcie bym zasnął za kierownicą

0

Barca X2 jutro obie drużyna po 2.5+ rożnego 2.5 kurs na fortunie

0

@KrwawiaceoczyVEB Póki co to kartek ma więcej Girona xD

10

@marcin62 Przecież to Andrea Pirlo

0

@NaFazieHitman Proszę mi tu Asapa nie obrażać

0

@NaFazieHitman Po jakiej grupie?

0

@AllBundy Tak

0

@AllBundy Słuchałem raz, nawet kawałek z Mary Komasa więcej niż raz, ale to tyle xD

1

@Rust_Cohle Większa satysfakcja

1

@Rust_Cohle Dobra dupcze wszystkich w tej kolejce, ogień
1. X / +2.5
2. 1 / +2.5
3. 1 / -2.5
4. 1 / +2.5
5. X / +2.5
6. X / +2.5
7. 1 / +2.5
8. X / +2.5
9. 2 / +2.5
10. Over 3.5, bo na underach zawsze tracę

6

@Krystian1588 Bananowce słuchający Malika i innych dukaczy

0

@Colon Tak jest

0

@FC1899Barca Naruszyli Rosję i gdzie te atomówki? XD

0

@Colon Ten też po kablach musi walić xD
Akurat sobie słucham "The Man Who Sold The World"

0

@Rust_Cohle Nawet z gnojkiem przegrywam, mam dość

6

@gumaz Byleby większego nie miala

0

@pt9 Akurat Ozil odszedł, bo bał się rywalizacji z Isco xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?