Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Tygodniówka jego
1
Nieważne jak bardzo w czymś jesteś dobry, nawet azjatyckie dziecko zrobi to lepiej od Ciebie
0
@gumaz Zbiera puchy
9
Dzieciństwo
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311617425_5540267392694481_4985481966523622126_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RfTB8FDVuJYAX-7kn15&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AT9899OI7xMisvBONf1C3LFqwxJHI5aiOUqDUDqySJEg8A&oe=6350D7C5
0
Jednak Valverde szef
0
To niezły Valverde
3
Cavani się rozkręca
0
Solanke gol i asysta, w fantasy u mnie na ławie oczywiście xD
2
@MesQueUnClub96 Daj sobie spokój małolat
0
Wisienki co jada ostatnio, Solankę brama 1:0, a ludzie krytykowali zmianę trenera. :)
2
@Pawlak1992 Kobiet nie zrozumiesz
15
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/po3t7pTBJcMJVfHCUfCPZYSlQPdJVAqg.jpg
Zero zaskoczenia
1
@draxidox Jeden utwór ujdzie, przy reszcie bym zasnął za kierownicą
0
Barca X2 jutro obie drużyna po 2.5+ rożnego 2.5 kurs na fortunie
0
@KrwawiaceoczyVEB Póki co to kartek ma więcej Girona xD
10
@marcin62 Przecież to Andrea Pirlo
0
@NaFazieHitman Proszę mi tu Asapa nie obrażać
0
@NaFazieHitman Po jakiej grupie?
0
@AllBundy Tak
0
@AllBundy Słuchałem raz, nawet kawałek z Mary Komasa więcej niż raz, ale to tyle xD
5
Takie recenzje szanuje
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0sMRHtu5PpvrpR2CHBHpMpKQixERtkt3cH3hRPmAxCwGJR1L1RAHJRdMrN8aE95jnl&id=281492018681119&eav=AfY9q6JkFmiOZqEeqnjvDY8cAWJl9SryjFdhZFgo8MejnMezZZCKSmC_o1KH9-Z9hYc&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
1
@Rust_Cohle Większa satysfakcja
1
@Rust_Cohle Dobra dupcze wszystkich w tej kolejce, ogień
1. X / +2.5
2. 1 / +2.5
3. 1 / -2.5
4. 1 / +2.5
5. X / +2.5
6. X / +2.5
7. 1 / +2.5
8. X / +2.5
9. 2 / +2.5
10. Over 3.5, bo na underach zawsze tracę
6
@Krystian1588 Bananowce słuchający Malika i innych dukaczy
0
@Colon Tak jest
0
@FC1899Barca Naruszyli Rosję i gdzie te atomówki? XD
0
@Colon Ten też po kablach musi walić xD
Akurat sobie słucham "The Man Who Sold The World"
0
@Rust_Cohle Nawet z gnojkiem przegrywam, mam dość
6
@gumaz Byleby większego nie miala
0
@pt9 Akurat Ozil odszedł, bo bał się rywalizacji z Isco xD