Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Od razu lepiej
14
@FC1899Barca A w Polsce u mnie w mieście jedna dziurę gdzie się wpadało samochodem robili 3 miesiące i to bardzo ruchliwa droga jest
1
@Kessie Gdzie ta reakcja?
0
@agaFCB Diesel to zło tylko gaziutek, nigdy Diesla na pompowtryskach
0
@MESSIah16 Topowy zespół z Włoch, który gra jedno wielkie gówno i co roku w LM odpada w fazie grupowej bądź 1/8 LM xD
6
Immobile znowu pewnie króla zgadnie we Włoszech. Ludzie pisali przed sezonem, że Aston Villa będzie się biła o puchary, jak zwykle szybko zweryfikowali swoją pozycję o którą będą się bić w sezonie xD
7
@FC1899Barca a 4 minuty wycierał w firankę
1
Ale genialnie dobrali tego aktora do serialu, aż ciężko uwierzyć że facet emanowal naprawdę taka mimika i spokojem w rozmowie
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/A6UNV6DHtUaGQxjnwEp2jlIm1fhrlUPA.jpg
Dlatego byłem ministrantem
0
Aj uwielbiam jak ten riff Kurta od 0:46 sekundy wjeżdża na początku
1
@John_Doe Obejrzałem całe przewijając niekiedy xD
1
@arsenallondyn0 Srpski film, Salo czyli 120 dni Sodomy, Oddział 731
3
@Kondziubarca Spokojnie rozkręci się jak Pjanic
0
@FCB24 Boże jaki golum
1
@Rust_Cohle Towarzystwo się rozjuszyło, miało być pozytywnie, a tu paragrafy, drwiny, dajcie spokój
0
@Spotles O moja dawna furka, no kolego najlepiej to wypier..
A zamiast wyczyścić może warto nowy kupić? XD
1
@J4no Normalne zdjęcie w sumie, na Instagramie laski ciągle bez staników i gaci robią zasłaniając się palcami, czy w takiej pozie żeby nie usuneli
0
@Kessie Młody już nie jedna koleżankę na wfie podglądał, widok majtek mu nie zaszkodzi
0
@J4no A to moja wina, że ktoś opublikował, są na to paragrafy?
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1665323357klYa66HfIcMdBK1tuQuqh9,w400.jpg
Leci na tapete
1
@kynio302 Oj cóż za przypadek
6
@Encore Taki oklep od City dostaną, że będą musieli lornetka patrzeć w dół.
Po następnej kolejce obstawiam, że spadną na 14/15 miejsce
3
Dybala w tym roku ma po grze, na mundialu też go nie zobaczymy, no niestety dobry zawodnik, ale bardzo szklany
0
@Rust_Cohle A jak Liverpool dostanie na dziurę od City to przestaniesz dokuczać @MesQueUnClub96
0
https://www.tiktok.com/@bayer04/video/7146616580091251974?_t=8WO0V5TimVp&_r=1
Gość co bekę ciśnie xDD
W ogóle ten gość co się śmieje gra na PO ma 21 lat i w 9 meczach strzelił 4 gold
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/MDTgW6nbWeyydhguPuw6pgOYmFMkEAb2.mp4
Dzisiejsze działania terrorystyczne Rosji w Ukrainie (uwaga na dwóch scenach ślady krwi)
Zmasowane ataki na cele cywilne w Kijowie nie są przejawem siły Rosji, ale słabości. Mianowanie 2 dni temu gen. Surowkina ("rzeźnika z Syrii") nowym dowódcą sił ros. na Ukrainie oznacza brutalniejszy etap wojny.
0
@masq Na fortunie taki kurs
3
@Striker Ten ktoś obejrzał 2 mecze Leeds po plotce z klauzula w przypadku ich spadku i pierdziela, że już w Leeds byl Grosickim xD
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/Koa0q4nE627TxiIWWiq8h8lgd6fYspDz.png
Zdjalem szkło, ciekawe kiedy spadnie xD
1
@MesQueUnClub_87 Można bez remisu 5.8 postawić, przy remisie zwrot :)