Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Wszyscy grali jak prime Djokovica
1
@krisu099 Pogoń Wisła Płock Lyon btts i remis w Osasunie, z fartem
6
@Ali3231 Ramos, Pepe i Casemiro, proste
3
@BorzyKrzys Oliwka Brazil podobno kochała się kiedyś na dachu i dach się zarwał
1
@Jakchcesz
0
@gaucho104 Ale bez gorzały tak tutaj przychodzisz? Bezczelny
2
@MesQueUnClub96 I co tam jakieś balety się szykują?
9
@MesQueUnClub96 Młody widzę weekend poczułeś i blokady zdjęte, ale nie przeginaj
0
Chciałbym poderwać Maję Staśko i założyć z nią rodzinę
0
@tomek8756 Zawsze miał łeb do interesów
6
@Kessie Myślisz, że jak jesteś kibicem Barcy to lepiej? Tak @MesQueUnClub96 ma w szkole https://baxu.pl/storage/posts/December2021/i19_comment_1638995787q1Zz0ldvd4o1w0wDg3r02E.jpg
1
@Kessie A co syn Borka czyta?
5
https://www.cgm.pl/news/oliwka-brazil-prosze-zrob-mnie-na-trzepaku-jak-ka-rasowy-patus/
Tacy ludzie zarabiają pisząc coś takiego xD
2
@Rust_Cohle Arsenal z topki póki co tylko cieniasów z Tottenhamu porobił, ciężki mecz
0
@Rust_Cohle Na co Ty chcesz głosować?
1
@Rust_Cohle Ja się wykręciłem na szczęście xD Trzymaj się tam
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/c802rCNSdk8ilKr0B3nLtEcf6eEtNQoc.mp4
Wstawiam tłumaczenie bez przekleństw
UA żołnierze i zostawiony przez swoich RUS żołnierz. Obwód Charkowski.
(UA) - W którą stronę Wasi odeszli? W tamtą? Gnoju. Masz przerabane su... (Zauważa że RUS ma nogę pod gruzami) A, no nogę teraz muszę Ci odciąć. Chłopaki, potrzebuję tu kogoś żeby mnie osłaniał od strony tej działki.
(RUS) - Słuchaj, dobij mnie.
(UA) - Nie ma sprawy. Strasznie, co?!
(Inny UA żołnierz) - Dobiłeś?
(UA) - Nie. Idź tam i osłaniaj mnie od strony działki, a ja spróbuję go stamtąd wydostać. (Zwraca się do RUS) Nie jesteśmy takimi skurw.. ak Wy (żeby dobijać rannych).
(UA) - Osłaniaj mnie stąd. (Zwraca się do RUS) Gdzie masz broń?
(RUS) - Tam
(UA) - Gdzie "tam", gnoju? (do innego UA) Osłaniaj, trzymaj ten sektor. (do RUS) Gdzie jesteś ranny, gnoju?
(RUS) - Noga
(UA) - Skąd ty jesteś? Szybko!
(RUS) - Kostroma.
(UA) - "Kostroma" jesteśmy teraz w Kupiańsku!
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Co ty pier.. jakim medykiem?
(RUS) - Poważnie, jestem medykiem
(UA) - To po kiego ty ludzi zabijać przyjechałeś?!
(RUS) - Nikogo nie zabiłem
(UA) - Co ty mi tutaj bajki opowiadasz. Na BTRze przyjechał, (wyzwiska)
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Oh.. masz zmiażdżoną nogę, masz przerabane chłopie. (do innego UA) Nie damy rady go stamtąd wyciągnąć, dopóki nie odholujemy ten BMP.
Inny UA) - Czemu? Może jednak da się.
(UA) - Nie, on ma nogę pod gruzami.
(Inny UA) - Aaa, tam jest zawalone, już widzę
(UA) - "Medyk"... gdyby rzeczywiście byłbyś medykiem, nie przyjechałeś by tutaj zabijać cywilów
(RUS) - Jestem medykiem, nikogo nie zabiłem
(UA) Co ty mi tu gadasz te bajki, jesteś na BTRze tutaj, z bronią!
(RUS) - Tylko wskazałem drogę...
(UA) - Aha, tak, " tylko drogę"...
2
@Bogan po prostu ja nie lubię na ostatnią chwilę załatwiać sprawy
1
@papryk13 Ja tam wole szybciej takie rzeczy załatwiać, kary są dotkliwe za spóźniony termin
8
@BorzyKrzys Ale fani mentala piszą pod postami złamane serduszka.. Jednoznacznie daje do zrozumienia, że Messiego nikt nie docenia
4
Zabawa króla Jesusa z wczorajszego meczu
0
@zenoowity Włącz sobie mundial z 86 i zobaczysz jaki poziom prezentował Maradona
4
@Jakchcesz Na naukę nigdy nie jest za późno, możesz się uczyć całe życie w swoim zakresie :D
36
@AdiKingu96 A co się odwala i w jakich czasach przyjdzie jej żyć? Co mieli ludzie powiedzieć na przestrzeni 1900/1950 roku?
2
@takisobiektos Bo taka prawda, każdy piłkarz na swoich zwolenników i przeciwników. Ronaldo był pół życia wyzywany od żelusiów, płaczków, pedałów, nurków, na stadionach ciągle po nim jechali i krzyczeli Messi, a teraz wiadomo wszyscy są po stronie Ronaldo, a Messiego każdy opluwa xD Nie wiem jak można być tak ślepym i sfrustrowanym żeby takie bzdury pisać co drugi dzień
0
@against_modern_football Klasyczek
1
@cris2706 Ty widzisz tylko to co chcesz widzieć
1
Cudowny utwór, opisujący większość ludzi
1
@gumaz Trzy ostatnie dni skromnie, możemy już zaliczyć, że kiedyś więcej było pite? XD
0
@Colon Olisadebe...