2

@Emhyr Wszyscy grali jak prime Djokovica

1

@krisu099 Pogoń Wisła Płock Lyon btts i remis w Osasunie, z fartem

6

@Ali3231 Ramos, Pepe i Casemiro, proste

3

@BorzyKrzys Oliwka Brazil podobno kochała się kiedyś na dachu i dach się zarwał

1

@Jakchcesz

ja tak mam, po pracy człowiek jako tako zaczyna funkcjonowac

0

@gaucho104 Ale bez gorzały tak tutaj przychodzisz? Bezczelny

2

@MesQueUnClub96 I co tam jakieś balety się szykują?

9

@MesQueUnClub96 Młody widzę weekend poczułeś i blokady zdjęte, ale nie przeginaj

0

Chciałbym poderwać Maję Staśko i założyć z nią rodzinę

0

@tomek8756 Zawsze miał łeb do interesów

6

1

@Kessie A co syn Borka czyta?

5

2

@Rust_Cohle Arsenal z topki póki co tylko cieniasów z Tottenhamu porobił, ciężki mecz

0

@Rust_Cohle Na co Ty chcesz głosować?

1

@Rust_Cohle Ja się wykręciłem na szczęście xD Trzymaj się tam

3

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/c802rCNSdk8ilKr0B3nLtEcf6eEtNQoc.mp4
Wstawiam tłumaczenie bez przekleństw

UA żołnierze i zostawiony przez swoich RUS żołnierz. Obwód Charkowski.

(UA) - W którą stronę Wasi odeszli? W tamtą? Gnoju. Masz przerabane su... (Zauważa że RUS ma nogę pod gruzami) A, no nogę teraz muszę Ci odciąć. Chłopaki, potrzebuję tu kogoś żeby mnie osłaniał od strony tej działki.
(RUS) - Słuchaj, dobij mnie.
(UA) - Nie ma sprawy. Strasznie, co?!
(Inny UA żołnierz) - Dobiłeś?
(UA) - Nie. Idź tam i osłaniaj mnie od strony działki, a ja spróbuję go stamtąd wydostać. (Zwraca się do RUS) Nie jesteśmy takimi skurw.. ak Wy (żeby dobijać rannych).
(UA) - Osłaniaj mnie stąd. (Zwraca się do RUS) Gdzie masz broń?
(RUS) - Tam
(UA) - Gdzie "tam", gnoju? (do innego UA) Osłaniaj, trzymaj ten sektor. (do RUS) Gdzie jesteś ranny, gnoju?
(RUS) - Noga
(UA) - Skąd ty jesteś? Szybko!
(RUS) - Kostroma.
(UA) - "Kostroma" jesteśmy teraz w Kupiańsku!
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Co ty pier.. jakim medykiem?
(RUS) - Poważnie, jestem medykiem
(UA) - To po kiego ty ludzi zabijać przyjechałeś?!
(RUS) - Nikogo nie zabiłem
(UA) - Co ty mi tutaj bajki opowiadasz. Na BTRze przyjechał, (wyzwiska)
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Oh.. masz zmiażdżoną nogę, masz przerabane chłopie. (do innego UA) Nie damy rady go stamtąd wyciągnąć, dopóki nie odholujemy ten BMP.
Inny UA) - Czemu? Może jednak da się.
(UA) - Nie, on ma nogę pod gruzami.
(Inny UA) - Aaa, tam jest zawalone, już widzę
(UA) - "Medyk"... gdyby rzeczywiście byłbyś medykiem, nie przyjechałeś by tutaj zabijać cywilów
(RUS) - Jestem medykiem, nikogo nie zabiłem
(UA) Co ty mi tu gadasz te bajki, jesteś na BTRze tutaj, z bronią!
(RUS) - Tylko wskazałem drogę...
(UA) - Aha, tak, " tylko drogę"...

2

@Bogan po prostu ja nie lubię na ostatnią chwilę załatwiać sprawy

1

@papryk13 Ja tam wole szybciej takie rzeczy załatwiać, kary są dotkliwe za spóźniony termin

8

@BorzyKrzys Ale fani mentala piszą pod postami złamane serduszka.. Jednoznacznie daje do zrozumienia, że Messiego nikt nie docenia

4


Zabawa króla Jesusa z wczorajszego meczu

0

@zenoowity Włącz sobie mundial z 86 i zobaczysz jaki poziom prezentował Maradona

4

@Jakchcesz Na naukę nigdy nie jest za późno, możesz się uczyć całe życie w swoim zakresie :D

36

@AdiKingu96 A co się odwala i w jakich czasach przyjdzie jej żyć? Co mieli ludzie powiedzieć na przestrzeni 1900/1950 roku?

2

@takisobiektos Bo taka prawda, każdy piłkarz na swoich zwolenników i przeciwników. Ronaldo był pół życia wyzywany od żelusiów, płaczków, pedałów, nurków, na stadionach ciągle po nim jechali i krzyczeli Messi, a teraz wiadomo wszyscy są po stronie Ronaldo, a Messiego każdy opluwa xD Nie wiem jak można być tak ślepym i sfrustrowanym żeby takie bzdury pisać co drugi dzień

0

1

@cris2706 Ty widzisz tylko to co chcesz widzieć

1


Cudowny utwór, opisujący większość ludzi

1

@gumaz Trzy ostatnie dni skromnie, możemy już zaliczyć, że kiedyś więcej było pite? XD

0

@Colon Olisadebe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?