Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Trwa ostrzał rakietowy miast Kijów, Lwów, Żytomierz, Dniepr, Zaporoże itd., wykonany za dnia, żeby było widać. Pociski uderzające w cele cywilne, np samochody stojące w porannych korkach. Taka to zemsta Putina za most. Wojskowo bez znaczenia. Jak hitlerowcy bombardujący Londyn.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/7YdYh2VWVSKenLpIMmyBi91KpKQUuvNC.jpg
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/bpotKlu2svkrv7CfKXtQpU23bWo7B3Ez.jpg
5
@Marcelinho99 Przecież sam Xavi ich chciał xD
5
6.8 na Inter? Aż grzech nie spróbować
1
Piękna asysta obrońcy Celty
0
@Rust_Cohle Jak Ochoa w prime na mundialu
0
@tommyVERceti Kiedyś się słuchało VNM-a
1
Ronaldo się zaczął
2
Mental jaki szczęśliwy xD
3
@MesQueUnClub96 nieźle zajechane Napoli xD
1
Kvaradona kolejna asysta, co za kot
9
@tomek8756 10 raz już nie dam razy dziś..
1
@Joe_Pesci
0
@Striker Ta jak można było nooby okradać i w dzień być bez wychodzenia z M1 bogatym xD
0
Gooool Napoli 2:1 piękne, Simeone
0
Wspaniały mecz, jeszcze tylko Chelsea zlać w pierwszej części sezonu
2
@Rust_Cohle Najlepsze zwycięstwo w tym sezonie, nawet z tymi dziadami z Tottenhamu tak nie smakowało, bo to cieniasy :D
0
Dawaj Kvaradona poczaruj coś
2
Tak się smialiscie w tamtym roku po 3 porażkach i co? Dupa cicho, hehe
5
Dobrze wierzyłem w niego, jazda
0
Hahaha Saka, nie trafi, jak na Euro
0
Dawaj Gabrielik ładujesz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Żeby ten Partey się nie łamał, to pewne top4 będzie w tym sezonie
1
12 w fantasy, a jeszcze punkciki z Martinelliego wpadną Salibe i Jesusa xD
0
Ten Tsimikas wygląda tak samo jak Nunez xD
6
@Rust_Cohle jak tam kariera Artety?
5
Ta gość jest gejem mając dzieci z byłą żoną xD Może być bi co najwyżej
0
Jedna drużyna wychodzi z grupy?
0
@damian16161212 Jak można oglądać skoki bedac dorosłym, goście zjeżdżają na nartach i wygrywa ten co ma najlepsze warunki xDD 80 razy w ciągu dnia oglądasz jak gość zjeżdża po belce i skacze praktycznie w to samo miejsce co drugi xDD
1
@RobiS Ale bym sobie takim Pauleta pograł w Fifie 06