0

@Rust_Cohle Aż mi umknęło, że Liverpool 1:7 wygrał xD

0

@MesQueUnClub96 ze starym na plecach @Rust_Cohle usuwasz konto?

1

@insp1re Xavi myslal, że jego klepu klepu od boku do boku przeciwko amatorom z Arabii zda egzamin przeciwko najlepszym w Europie xD

1

@Adamski69 Nie mam na myśli jego formy tylko tego, że zawsze 1 jest do tego typu publikacji

4

@Encore Haifa przecież z 3 miejsca wychodzi

22

Ter Stegen na Twitterze napisze wylewny post i będzie cacy, za rok się podniosą

0

@Transu96 Mamy 2022 rok

0

@Cvzx Przecież tu nie ma pomysłu, same wrzutki na pałę nawet przy 1:0, biedny Barnardo

0

@Kgorecki2500 Chyba jak Arteta wystawi chłopaków u19

0

No to co jeszcze w dupke od Arsenalu w LE i wakacje

0

Kolejna bramka Robercika

1

Wszyscy obrońcy Barcy to dramat

0

Chłop ściąga Barelle, lol

0

?????? po co Lewy schodzi na to skrzydło

2

Polak rodak przywraca nadzieję, go

0

Gościu co tam wyje xD

2

@Rust_Cohle Miło było Cię poznać kolego, trzymaj się tam

3

Chyba bym wolał nie kwalifikować się do LE z 3 miejsca, bo tam czeka maszyna Artety i może być większa kompromitacja

0

@HighestInTheRoom Bez remisu było 5.8 żadne ryzyko a kurs miodzo

0

Serie A > La Liga

0

@HighestInTheRoom Przed meczem 3 dni temu 6.7 xD

1

To kto zagrał Inter po 6.7?

2

Dumfires gdyby był mądrzejszy to już byłoby 1:2, boki obrony porażka

0

Znowu 1000 wrzutek i nic

0

@draxidox 3 z rzędu w LM

0

Inter cisnie Barce na CN, kiedy to Barca potrzebuje zwycięstwa xD

0

Pique na spokoju elegancko wszystko wyliczone

0

Hahaha Pique xD

2

@MesQueUnClub96 Napisałeś, że już po awansie

1

@FC1899Barca Chyba nie oglądała "człowiek który spadł na ziemie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?