Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Aż mi umknęło, że Liverpool 1:7 wygrał xD
0
@MesQueUnClub96 ze starym na plecach @Rust_Cohle usuwasz konto?
1
@insp1re Xavi myslal, że jego klepu klepu od boku do boku przeciwko amatorom z Arabii zda egzamin przeciwko najlepszym w Europie xD
1
@Adamski69 Nie mam na myśli jego formy tylko tego, że zawsze 1 jest do tego typu publikacji
4
@Encore Haifa przecież z 3 miejsca wychodzi
22
Ter Stegen na Twitterze napisze wylewny post i będzie cacy, za rok się podniosą
0
@Transu96 Mamy 2022 rok
0
@Cvzx Przecież tu nie ma pomysłu, same wrzutki na pałę nawet przy 1:0, biedny Barnardo
0
@Kgorecki2500 Chyba jak Arteta wystawi chłopaków u19
0
No to co jeszcze w dupke od Arsenalu w LE i wakacje
0
Kolejna bramka Robercika
1
Wszyscy obrońcy Barcy to dramat
0
Chłop ściąga Barelle, lol
0
?????? po co Lewy schodzi na to skrzydło
2
Polak rodak przywraca nadzieję, go
0
Gościu co tam wyje xD
2
@Rust_Cohle Miło było Cię poznać kolego, trzymaj się tam
3
Chyba bym wolał nie kwalifikować się do LE z 3 miejsca, bo tam czeka maszyna Artety i może być większa kompromitacja
0
@HighestInTheRoom Bez remisu było 5.8 żadne ryzyko a kurs miodzo
0
Serie A > La Liga
0
@HighestInTheRoom Przed meczem 3 dni temu 6.7 xD
1
To kto zagrał Inter po 6.7?
2
Dumfires gdyby był mądrzejszy to już byłoby 1:2, boki obrony porażka
0
Znowu 1000 wrzutek i nic
0
@draxidox 3 z rzędu w LM
0
Inter cisnie Barce na CN, kiedy to Barca potrzebuje zwycięstwa xD
0
Pique na spokoju elegancko wszystko wyliczone
0
Hahaha Pique xD
2
@MesQueUnClub96 Napisałeś, że już po awansie
1
@FC1899Barca Chyba nie oglądała "człowiek który spadł na ziemie"