Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Ozil w prime chyba najlepsza "10" jaka oglądałem w historii, gdyby chłop tylko miał odrobinę zadziorności w grze, ale cóż nie można mieć wszystkiego. W Arsenalu akurat prawie pobił rekord asyst Henrego
0
@nioton No w sumie to by miało sens
0
@Nazio87 Może mi ktoś w ogóle wytłumaczyć na czym polega dług państw, skoro Ameryka na biliony jest zadłużona, cała reszta państw, to u kogo oni tak w zasadzie sa zadłużeni? XD
1
@Rust_Cohle Ksywę miałeś na ośce "strzelający z ucha", więc się zgadza :)
2
@JimMorrisonFCB No dzisiaj córa siory miała roczek to coś tam się dziabnęło
0
@Rust_Cohle Słuchaj synek jak zdrowie pozwoli to was w 18 kolejce wszystkich łyknę
0
@Rust_Cohle ale lipę odwaliles z typerem
0
@Zip On jeszcze nie wie xD
0
@Sulimo Całe życie co miesiąc muszę wydawać po 300 złotych z refundacja i co mam powiedzieć xD A stopień mam tylko lekki i mi się nic nie zależy i tak to się żyje w tym kraju
2
@marcin62 Bo normalnie się kilogramową kupuje
14
@hayek Kto normalny zwraca uwagę na takie rzeczy? A wiem kto, grubasy co sobie wmawiają że choroby mają, dziwnym trafem żadnych zdiagnozowanych
1
@Holsik Wolne od szkoły widzę nie służy
7
@Barcanajlepszyteam Starzy się nie wypłaca do końca świata xD
7
@takisobiektos Musiala to w ogóle fenomen 13 meczy 7 goli 8 asyst w wieku 19 lat, wiadomo trochę inna pozycja, ale gość jest piękny
27
@jeyx77x Ciekawe z czym, gość nie potrafi otwierającego podania rzucić, poza bieganiem i zaciętością niewiele wnosi
3
@Danny Gaucho Weźmy pod uwagę, że Suarez te liczby wyrobił, gdy Liverpool jeszcze był średniakiem
2
@MesQueUnClub96 Bo Kvaradona ja dostanie
1
@Bartula Przecież LM bierze Napoli
3
@MAGNETO Ja mam netflixa wyłącznie dla filmów, niektóre tylko seriale obejrzałem
0
@Ojciec5tkidzieci Ja tam już praktycznie nie mam co oglądać, czekam na 4 sezon You i rezygnuje
0
@taris Pieskie popołudnie z 1975 xD
0
@AmigoBlancos Juz nachlany
5
@MesQueUnClub96 To byłem ja, sorry. Tak poza tym przecież miałeś rację Barca straciła szansę na awans xD
0
@Dembouz1899 Ja wiedziałem, że jak ten terrorysta z Rosario odejdzie z Barcelony, to ta będzie płakała dekadę po jego odejściu. Aczkolwiek myślałem, że jeszcze trochę pogra w Barcelonie
2
Zieliński w Napoli udowadnia, że przy odpowiedniej taktyce i trenerze jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a że w kadrze na ławce same betony są zatrudniani i my nie potrafimy 3 podań wymienić (nawet nie mówię z pierwszej piłki) z równymi/lepszymi to już nie wina Piotrka. Wiadomo, że taki zawodnik będzie cierpiał w takiej drużynie, nawet Iniesta by wyglądał jak amator mając obok siebie Krychowiaka, czy innego Góralskiego
0
@Janas11224 Mnie akurat policja
4
@marcin62 Jeśli chodzi o całowanie się i migdalenie w przestrzeni publicznej to mnie to odrzuca niezależnie czy to chłopak z chłopakiem baba z baba czy chłop z baba
0
@Janas11224 Szczęściarz z Ciebie, ja w życiu 2 razy przejechałem i za tym drugim razem od razu mandat 300 wyrwałem plus 6 punktów, chociaż właśnie zapaliło się jak już byłem na pasach, ale policji to nie obchodziło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mientusek1407 Skriniar