0

@MESSIah16 Ozil w prime chyba najlepsza "10" jaka oglądałem w historii, gdyby chłop tylko miał odrobinę zadziorności w grze, ale cóż nie można mieć wszystkiego. W Arsenalu akurat prawie pobił rekord asyst Henrego

0

@nioton No w sumie to by miało sens

0

@Nazio87 Może mi ktoś w ogóle wytłumaczyć na czym polega dług państw, skoro Ameryka na biliony jest zadłużona, cała reszta państw, to u kogo oni tak w zasadzie sa zadłużeni? XD

1

@Rust_Cohle Ksywę miałeś na ośce "strzelający z ucha", więc się zgadza :)

2

@JimMorrisonFCB No dzisiaj córa siory miała roczek to coś tam się dziabnęło

0

@Rust_Cohle Słuchaj synek jak zdrowie pozwoli to was w 18 kolejce wszystkich łyknę

0

@Rust_Cohle ale lipę odwaliles z typerem

0

@Zip On jeszcze nie wie xD

0

@Sulimo Całe życie co miesiąc muszę wydawać po 300 złotych z refundacja i co mam powiedzieć xD A stopień mam tylko lekki i mi się nic nie zależy i tak to się żyje w tym kraju

2

@marcin62 Bo normalnie się kilogramową kupuje

14

@hayek Kto normalny zwraca uwagę na takie rzeczy? A wiem kto, grubasy co sobie wmawiają że choroby mają, dziwnym trafem żadnych zdiagnozowanych

1

@Holsik Wolne od szkoły widzę nie służy

7

@Barcanajlepszyteam Starzy się nie wypłaca do końca świata xD

7

@takisobiektos Musiala to w ogóle fenomen 13 meczy 7 goli 8 asyst w wieku 19 lat, wiadomo trochę inna pozycja, ale gość jest piękny

27

@jeyx77x Ciekawe z czym, gość nie potrafi otwierającego podania rzucić, poza bieganiem i zaciętością niewiele wnosi

3

@Danny Gaucho Weźmy pod uwagę, że Suarez te liczby wyrobił, gdy Liverpool jeszcze był średniakiem

2

@MesQueUnClub96 Bo Kvaradona ja dostanie

1

@Bartula Przecież LM bierze Napoli

3

@MAGNETO Ja mam netflixa wyłącznie dla filmów, niektóre tylko seriale obejrzałem

0

@Ojciec5tkidzieci Ja tam już praktycznie nie mam co oglądać, czekam na 4 sezon You i rezygnuje

0

@taris Pieskie popołudnie z 1975 xD

0

@AmigoBlancos Juz nachlany

5

@MesQueUnClub96 To byłem ja, sorry. Tak poza tym przecież miałeś rację Barca straciła szansę na awans xD

0

@Dembouz1899 Ja wiedziałem, że jak ten terrorysta z Rosario odejdzie z Barcelony, to ta będzie płakała dekadę po jego odejściu. Aczkolwiek myślałem, że jeszcze trochę pogra w Barcelonie

2

Zieliński w Napoli udowadnia, że przy odpowiedniej taktyce i trenerze jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a że w kadrze na ławce same betony są zatrudniani i my nie potrafimy 3 podań wymienić (nawet nie mówię z pierwszej piłki) z równymi/lepszymi to już nie wina Piotrka. Wiadomo, że taki zawodnik będzie cierpiał w takiej drużynie, nawet Iniesta by wyglądał jak amator mając obok siebie Krychowiaka, czy innego Góralskiego

0

@Janas11224 Mnie akurat policja

4

@marcin62 Jeśli chodzi o całowanie się i migdalenie w przestrzeni publicznej to mnie to odrzuca niezależnie czy to chłopak z chłopakiem baba z baba czy chłop z baba

0

@Janas11224 Szczęściarz z Ciebie, ja w życiu 2 razy przejechałem i za tym drugim razem od razu mandat 300 wyrwałem plus 6 punktów, chociaż właśnie zapaliło się jak już byłem na pasach, ale policji to nie obchodziło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mientusek1407 Skriniar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?