0

Arsenal 1 drugie Napoli

6

Kurtuła na 7, jaja xD

5

Robercik po Polsku, Polska gurom!

6

Kolejny andrut dla Robercika

2

@adi7adi8 Też fajnie

1

Brazylia wygrywa MŚ i Jesus zp zgarnia za premier league i Mundial, proste

0

Brawo Sadio, z największym sercem w piłce

5

8 Vinicius, ale nisko

0

@kuz 17 meczy w kadrze, w Bayernie podstawowy zawodnik z fajnymi statami

1

Jestem w szoku, że Musiala nie dostanie tej nagrody

0

Ciekawe co Drogba odpali na tej gali xD

0

0

@TR3YWAY Normalnie uderzaj

0

@Rust_Cohle No i namówił.. Natalka Portman ah

0

@Katalonbar Ale kto tak robi?

0

@marcinK0000 Tak to wina sportu, że nie miał okresu przygotowawczego, trudno było mu się zaaklimatyzować i miał covida xD

0

Ta baba nawet nie wie co gada w tym studio xD

7

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Gavi to chyba bal gimnazjalny

0

@agaFCB Q7 to gówno? Ok xD

1

@arasz1819 Dziwny płatki jesz

0

@agaFCB Jak taki Lewandowski na 3 z Bayernu głosował to racja

3

@Kuba_1 Tak

1

@agaFCB Automat to gówno, jak mam Q7 w automacie jechać to mi się sr.. chce. Tylko manuał

1

@Barca1992 za ligę ogórkowa nie rozdają złotych piłek

1

@LionelM95 Ja do 20 godzin jeździłem gorzej od baby, a zdałem za 2 razem, więc się nie zniechęcaj

0

@Rust_Cohle Mam czarne myśli przez Ciebie https://zapodaj.net/images/839ac5dbcd279.jpg
I to nie rasizm

4

@Rust_Cohle Będziesz tak długo kupował odkurzacz jak @Transu96 biurko?

0

@Hosh Pewnie latający talizman

35

@MesQueUnClub96 Dobrze, że dadzą już dzisiaj ta ZP Benzemie i w jednej kwestii przestaniesz pieprzyć głupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?