0

@dniel Porównywanie wyróżnień w piłce, gdzie w piłkę setki milionów ludzi gra, a 2 miejsce w kulach gdzie to trenuje kilka tysięcy jest dla mnie odklejka. W dodatku z drugim miejscem. Robert może czuć się jak najbardziej top3 piłkarzem ostatnich 3 lat, a za 2019 top1

0

@sergio5 Co on porównuje w ogóle, chlop czasami też odklejki lapie

0

Sociedad po odejściu Isaka świetnie sobie radzi, już 1:0 z Mallorca i tyle samo punktów co Barca (tak mają kolejkę mniej rozegrana)

0

@MesQueUnClub96 Union ugra tak mistrza jak Hurkacz Wimbledon i US Open
Union w LE bilans 2:2 i 3 miejsce z Braga w grupie i Malmo, hahahahaha. Zobacz sobie gdzie Napoli jest w grupie z Ajaxem i Liverpoolem, a potem wróć

0

@MesQueUnClub96 Chociaż grają ładna piłkę z pomysłem i nie muszę wbijać szpilek w oczy od oglądania tych kalafiorów

1

@MesQueUnClub96 Ten Union co jest w każdej statystyce poza faulami i bieganiem na 15/17 miejscu? Dzięki na taki futbol

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wypluj to, mam x2

0

@MesQueUnClub96 W tyłku mam Madryciakow, ale Betisu, ani Valladolid nie ma

0

Czemu nie ma żadnego meczu na eleven? Ja jebe..

14

@FC1899Barca Chcecie zobaczyć jak wygląda pobita matka przez własnego syna? Przyjedźcie do domu biedronia

8

@wojopancer Jesus super chodzi w Arsenalu, a Figo za stary już żeby zakontraktować

1

@Deviler Ciekawe w jakim mieście, bo ja w większych jeździć muszę za jakimiś ślimakami 30/35

0

@Rust_Cohle Zapytałem, czy warto, a nie co mi zostało

0

@BorzyKrzys Warto śmigłem pokręcić?

1

@Herato Valdes był non stop krytykowany, dopiero pod koniec kariery się uspokoiło

0

@Don Lucas Oyebe dziś całą pakę

1

2

@KrychaFCB Nie pamiętam kiedy radia słuchałem, tylko na bluetooth w samochodzie odpalone, a tak w domu nie wlaczam

6

@koziar Kilka lat temu się oglądało

0

@Deviler Jak słuchasz Eminema, to nic dziwnego

0

Nie wymienię dobrego numeru Eminema, bo go nie ma

0


Nitro taki spocony, ciekawe czy był brąz na bieliźnie

3

@BorzyKrzys Wtedy wyszedłby odpad genetyczny

2

@BorzyKrzys Dzieci Sentino z Natalka Portman, to byłaby dominacja urody genetycznej

0

@Danny Gaucho Raczej nie pobije Zubizarrety

1

@Rust_Cohle Konate sobie wstaw, też dobry na SO

1

@Rust_Cohle Pytasz się co zmienić i sam sobie odpowiadasz, że pewnie obronę, jak grasz angielskim to Jota jest git

1

@Rust_Cohle Z tego co oglądałem laskę na twitchu i trochę ogarniała gierkę, to mówiła, że Jota top jest

3

@marcin62 Dlatego się wali 2 browary, albo sete

1

@Janiama Na pewno przegrał sporo kasy, wystarczy artykuły poczytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?