Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dniel Porównywanie wyróżnień w piłce, gdzie w piłkę setki milionów ludzi gra, a 2 miejsce w kulach gdzie to trenuje kilka tysięcy jest dla mnie odklejka. W dodatku z drugim miejscem. Robert może czuć się jak najbardziej top3 piłkarzem ostatnich 3 lat, a za 2019 top1
0
@sergio5 Co on porównuje w ogóle, chlop czasami też odklejki lapie
0
Sociedad po odejściu Isaka świetnie sobie radzi, już 1:0 z Mallorca i tyle samo punktów co Barca (tak mają kolejkę mniej rozegrana)
0
@MesQueUnClub96 Union ugra tak mistrza jak Hurkacz Wimbledon i US Open
Union w LE bilans 2:2 i 3 miejsce z Braga w grupie i Malmo, hahahahaha. Zobacz sobie gdzie Napoli jest w grupie z Ajaxem i Liverpoolem, a potem wróć
0
@MesQueUnClub96 Chociaż grają ładna piłkę z pomysłem i nie muszę wbijać szpilek w oczy od oglądania tych kalafiorów
1
@MesQueUnClub96 Ten Union co jest w każdej statystyce poza faulami i bieganiem na 15/17 miejscu? Dzięki na taki futbol
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wypluj to, mam x2
0
@MesQueUnClub96 W tyłku mam Madryciakow, ale Betisu, ani Valladolid nie ma
0
Czemu nie ma żadnego meczu na eleven? Ja jebe..
14
@FC1899Barca Chcecie zobaczyć jak wygląda pobita matka przez własnego syna? Przyjedźcie do domu biedronia
8
@wojopancer Jesus super chodzi w Arsenalu, a Figo za stary już żeby zakontraktować
1
@Deviler Ciekawe w jakim mieście, bo ja w większych jeździć muszę za jakimiś ślimakami 30/35
0
@Rust_Cohle Zapytałem, czy warto, a nie co mi zostało
0
@BorzyKrzys Warto śmigłem pokręcić?
1
@Herato Valdes był non stop krytykowany, dopiero pod koniec kariery się uspokoiło
0
@Don Lucas Oyebe dziś całą pakę
1
@MariuszVeB
2
@KrychaFCB Nie pamiętam kiedy radia słuchałem, tylko na bluetooth w samochodzie odpalone, a tak w domu nie wlaczam
6
@koziar Kilka lat temu się oglądało
0
@Deviler Jak słuchasz Eminema, to nic dziwnego
0
Nie wymienię dobrego numeru Eminema, bo go nie ma
0
Nitro taki spocony, ciekawe czy był brąz na bieliźnie
3
@BorzyKrzys Wtedy wyszedłby odpad genetyczny
2
@BorzyKrzys Dzieci Sentino z Natalka Portman, to byłaby dominacja urody genetycznej
0
@Danny Gaucho Raczej nie pobije Zubizarrety
1
@Rust_Cohle Konate sobie wstaw, też dobry na SO
1
@Rust_Cohle Pytasz się co zmienić i sam sobie odpowiadasz, że pewnie obronę, jak grasz angielskim to Jota jest git
1
@Rust_Cohle Z tego co oglądałem laskę na twitchu i trochę ogarniała gierkę, to mówiła, że Jota top jest
3
@marcin62 Dlatego się wali 2 browary, albo sete
1
@Janiama Na pewno przegrał sporo kasy, wystarczy artykuły poczytać