Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Aparat jak aparat, obiektywy ważniejsze ;D
1
@MesQueUnClub_87 Ten Canon w tej cenie będzie dobry dla amatora
0
@Rust_Cohle Przecież Isco 19 pucharów z Realem ponad 350 występów, jak można mówić, że się zmarnował. De Light jest młodziutki jak na obrońcę, a zaliczył już Juventus i teraz w Bayernie 1 skład ma. Felix to samo w betonowym Atletico gra i ma.dopiero 22/23 lata z tego co pamiętam, ma czas na odbudowanie sie
0
@Rust_Cohle No nie gadaj, Balotelli to po prostu półgłówek, Anderson coś tam grał w United mimo wszystko, a reszta zrobiła spoko kariery
Rooney
Fabregas
Messi
Aguero
Isco
Goetze
Pogba
Sterling
Martial
Renato
Mbappe
Felix
de Light
Haaland
Wszyscy w topowych klubach
0
@Rust_Cohle Na dobrą sprawę to chyba tylko Pato przepadł xD
0
@MarioVeB! jak oceniasz wczorajszy występ Lewandowskiego?
2
@Zoker Trawi pomoc Barcelony po el clasico
9
Ten Hag - Czy Cristiano Ronaldo odmówił wejścia na boisko w meczu z Tottenhamem? Tak
XD
3
@clyde Nie rozumiem fenomenu gościa, Rojek przy nim to geniusz dla mnie
3
@BorzyKrzys Oni już nie są w ciąży?
8
Kowalski był producentem gwoździ.
Poszedł do agencji reklamowej, aby ta zrobiła mu reklamę.
Po tygodniu miał się zgłosić co też uczynił.
Przychodzi i puszczają mu projekcję.
Golgota, na krzyżu Jezus, a obok niego napis:
"Gwoździe Kowalskiego przebiją wszystko".
Kowalski obrażony mówi:
- Panowie, to nie może tak być. Zróbcie coś innego.
Zgodzili się i kazali przyjść za tydzień.
Po tygodniu Kowalski znowu pojawia się w agencji, a tam:
Golgota, Jezus przybity do krzyża i napis:
"Gwoździe Kowalskiego utrzymają wszystko".
No to Kowalski się zdenerwował i z oburzeniem krzyczy:
- Paniewie, ja jestem człowiek religijny i w mojej reklamie nie może być Jezusa. Koniec i kropka.
Zgodzili się i kazali przyjść za tydzień.
Po tygodniu Kowalski pojawia się i po raz 3 puszczają mu reklamę:
Golgota, pusty krzyż i napis:
"Gdyby użyli gwoździ Kowalskiego to by nie uciekł"
1
@AmigoBlancos Ja tam nie mam żadnych reklam
0
@Janas11224 Już przejrzałem cały net i zasypiam na fotelu xD
0
@Emhyr Raphina tak przejdzie kogoś może w pucharze króla
3
@Criss18Barca xDDDDDDDDD
1
I zakaz wypuszczania muzyki
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0shr1Puy9zHRCLLdNq4e6dSdXMj7rbuiAPnUUiLPFanH95zEkRgqzA8c4y14TuzTKl&id=281492018681119&eav=AfakPy06Suo1NwGaAnSVZPsYxVQWdJKi-bs8-HtY3QYk9CH3avmZZBI4NBzRtPhUHVA&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
10
@Ronnie1992 Bez Angela nie maja czegoś szukać na mundialu
6
@IronSanHybrid Kolejny dzień i kolejny z rana zepsuty
4
@lucca87 Ustaw sobie w FM'ie, czy Fifie to będziesz oglądał
13
Hahaha już się nie podoba? XD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/epu7oMsCrhqzkFKY9Nyqmol5QrQMjUae.jpg
2
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/1f/cd/62d4f9ec5332a_o_full.jpg
Jeszcze kilka
0
Polak kochany, duma narodu
0
Pan Robert Lewandowski
0
@Rust_Cohle Ronaldo chce, Bayern nie xD Dla niego tak, nastukalby 30 goli i dalej powtarzał w lustrze, że jest najlepszy
1
@MesQueUnClub96 Lepszy w wybijaniu piłki z linii bramkowej chyba
1
@Rust_Cohle Bayern nie da facetowi w wieku 38 lat, który się potyka o nogi kontraktu, w dodatku na poziomie 8/10 mln netto
3
@jeyx77x Debile tylko mogli się śmiać z Messiego, facet miał dużo problemów w tamtym sezonie, mam nadzieję że Leo nie da pożywki ludziom i odejdzie w najlepszym momencie
1
@AmigoBlancos Jedna z karniaczka
1
@FC1899Barca
Zwycięzca: Brazylia
Król strzelców: Mbappe
Zawodnik turnieju: Neymar
Największe zaskoczenie (drużyna): Dania
Największe rozczarowanie (drużyna): Anglia
Wynik reprezentacji Polski: 3 miejsce w grupie
Najlepszy polski zawodnik: Szczęsny
4
@DaPidejpi Tak tylko na początku United się zapierał nogami i rękoma, że go nie puści, ale tak czy siak można się pośmiać xD