1

@MesQueUnClub_87 Aparat jak aparat, obiektywy ważniejsze ;D

1

@MesQueUnClub_87 Ten Canon w tej cenie będzie dobry dla amatora

0

@Rust_Cohle Przecież Isco 19 pucharów z Realem ponad 350 występów, jak można mówić, że się zmarnował. De Light jest młodziutki jak na obrońcę, a zaliczył już Juventus i teraz w Bayernie 1 skład ma. Felix to samo w betonowym Atletico gra i ma.dopiero 22/23 lata z tego co pamiętam, ma czas na odbudowanie sie

0

@Rust_Cohle No nie gadaj, Balotelli to po prostu półgłówek, Anderson coś tam grał w United mimo wszystko, a reszta zrobiła spoko kariery
Rooney
Fabregas
Messi
Aguero
Isco
Goetze
Pogba
Sterling
Martial
Renato
Mbappe
Felix
de Light
Haaland
Wszyscy w topowych klubach

0

@Rust_Cohle Na dobrą sprawę to chyba tylko Pato przepadł xD

0

@MarioVeB! jak oceniasz wczorajszy występ Lewandowskiego?

2

@Zoker Trawi pomoc Barcelony po el clasico

9

Ten Hag - Czy Cristiano Ronaldo odmówił wejścia na boisko w meczu z Tottenhamem? Tak
XD

3

@clyde Nie rozumiem fenomenu gościa, Rojek przy nim to geniusz dla mnie

3

@BorzyKrzys Oni już nie są w ciąży?

8

Kowalski był producentem gwoździ.
Poszedł do agencji reklamowej, aby ta zrobiła mu reklamę.
Po tygodniu miał się zgłosić co też uczynił.
Przychodzi i puszczają mu projekcję.
Golgota, na krzyżu Jezus, a obok niego napis:
"Gwoździe Kowalskiego przebiją wszystko".
Kowalski obrażony mówi:
- Panowie, to nie może tak być. Zróbcie coś innego.
Zgodzili się i kazali przyjść za tydzień.
Po tygodniu Kowalski znowu pojawia się w agencji, a tam:
Golgota, Jezus przybity do krzyża i napis:
"Gwoździe Kowalskiego utrzymają wszystko".
No to Kowalski się zdenerwował i z oburzeniem krzyczy:
- Paniewie, ja jestem człowiek religijny i w mojej reklamie nie może być Jezusa. Koniec i kropka.
Zgodzili się i kazali przyjść za tydzień.
Po tygodniu Kowalski pojawia się i po raz 3 puszczają mu reklamę:
Golgota, pusty krzyż i napis:
"Gdyby użyli gwoździ Kowalskiego to by nie uciekł"

1

@AmigoBlancos Ja tam nie mam żadnych reklam

0

@Janas11224 Już przejrzałem cały net i zasypiam na fotelu xD

0

@Emhyr Raphina tak przejdzie kogoś może w pucharze króla

3

@Criss18Barca xDDDDDDDDD

10

@Ronnie1992 Bez Angela nie maja czegoś szukać na mundialu

6

@IronSanHybrid Kolejny dzień i kolejny z rana zepsuty

4

@lucca87 Ustaw sobie w FM'ie, czy Fifie to będziesz oglądał

13

2

0

Polak kochany, duma narodu

0

Pan Robert Lewandowski

0

@Rust_Cohle Ronaldo chce, Bayern nie xD Dla niego tak, nastukalby 30 goli i dalej powtarzał w lustrze, że jest najlepszy

1

@MesQueUnClub96 Lepszy w wybijaniu piłki z linii bramkowej chyba


1

@Rust_Cohle Bayern nie da facetowi w wieku 38 lat, który się potyka o nogi kontraktu, w dodatku na poziomie 8/10 mln netto

3

@jeyx77x Debile tylko mogli się śmiać z Messiego, facet miał dużo problemów w tamtym sezonie, mam nadzieję że Leo nie da pożywki ludziom i odejdzie w najlepszym momencie

1

@AmigoBlancos Jedna z karniaczka

1

@FC1899Barca

Zwycięzca: Brazylia
Król strzelców: Mbappe
Zawodnik turnieju: Neymar
Największe zaskoczenie (drużyna): Dania
Największe rozczarowanie (drużyna): Anglia
Wynik reprezentacji Polski: 3 miejsce w grupie
Najlepszy polski zawodnik: Szczęsny

4

@DaPidejpi Tak tylko na początku United się zapierał nogami i rękoma, że go nie puści, ale tak czy siak można się pośmiać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?