Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tiafoe gra dzisiaj prime Djokovica?
0
Juventus xDD Wstyd, hańba, kompromitacja
0
@BorzyKrzys Juventus to w następnym sezonie nigdzie nie zagra xD
1
Hahahaha dobra mam dość tej bukmacherki
2
Isco ładna bramka
3
Matko Havertz co za gol
1
@Katalończyk 99 Lipsk Real btts
0
Jeszcze jedna w Salzburgu i siema
3
@budel17 Mam 2.5 na kuponie, musiało tak byc
6
Aubameyang w środek bramkarza sam na sam nie wytrzymie
0
@FC1899Barca xDD p0lka
4
@Uukasz_93 Andrzejowi się długopis po prostu wypisał
5
Gość jest jego ziomkiem i rodzina, więc co ma gadać? Przecież nie będzie mu dupy obsmarowywał xD
0
@cinero1996 https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/huawei-laptop-mb-d15-i3-8gb-256ssd-w10.bhtml?from=benchmark&p=1799.00&utm_source=benchmark&utm_medium=kontent__perfo_cpc&utm_campaign=benchmark
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjk4MjY1OTgwMDqAaf_a87KOn4dIbQM%3D
Młodziki łatwo siadły, zobaczymy co dalej
10
@MESSIah16 Wychodzi na to, że Benfica jest większym klubem w historii od City jeśli tak chcesz się mierzyć
2
@MESSIah16 Głupie porównanie, w Hiszpanii praktycznie od początku o ligę liczy się tylko Barca i Real, w Anglii na przestrzeni całej historii kilka ekip
2
@Ghostface Jak najbardziej zasłużenie
0
@Kamiloza91 Instagram, największe raczysko jakie powstało
1
@DaPidejpi Jeśli uważasz, że Tom Hardy jest przereklamowany to polecam obejrzeć "Stuart: spojrzenie w przeszłość"
1
@Gwyn Jak u mnie jasno jest i słońce świeci
1
https://m.youtube.com/watch?time_continue=71&v=g_y7-6yjOB0&feature=emb_title
Gdyby wam przyszło do głowy ufać politykowi, to sobie włączcie dla przypomnienia
1
@Kidd Kłócili się o karty w Fifie az poszło po atakach personalnych i moderacji xD
0
@Cochise Wybitna odklejka Pana Wojciecha
0
@Cochise Nie mam bladego pojęcia, oglądam tylko jakieś wycinki jak natrafię ;D
1
@michal26 Dziewczyny, sport i nauka xD U mnie tylko metek 2 i stukanie nocek
5
@Comentateiro w rozmowie z Panem Wojciechem
https://streamable.com/z1nxu1
0
@Krzychu1010
0
@ranger3120 Wtedy od razu szubienica i publiczna egzekucja przez "mama_Natana_na_pelen_etat"
0
@Cvzx I tak bawi xD