0

@okiemtypera_lucaxx95 Niezłe typy na Gent i Skileboeg czy jak oni tam mają :)

1

@4drian0 Ronaldo g.o.a.t. najlepszy!

9

@Kuba_1



A teraz odłóż internet i idź spać

0

@Kuba_1 Słaba pamięć masz najwidoczniej

0

@BorzyKrzys Edzio nagra w wannie z Rafalala sextape

0

@BorzyKrzys Legia CWKS

0

@hurek12 To jakiś kalafior jest i bzdury ciągle pisze

0

@Dembouz1899 Kur.. i oczywiście Pan Marek Kondrat w dniu świra

1

0

Jeszcze Dawid Ogrodnik w filmie "chce się żyć" i Linda w psach

4

@Dembouz1899 Dario w slepnac od świateł i Pazura w 13 posterunku

2

@Messibestplayerintheworld No tak Dembele akurat nie można odmówić, ale samemu ciężko coś zrobić

7

Oglądałem wczoraj Leverkusen i Barce w tym samym czasie, w meczu Leverkusen z Atletico widać było jak zawodnicy gryzą trawę jakby grali ostatni mecz w karierze, Diaby oddychał rękawami aż się podpierał, potem patrzę na mecz Barcy, a tam tempo jakbym jakiś przedsezonowy sparing sobie włączył xD Chyba jedynie Torre po wejściu jako jedyny się staral

7

2

Zarabiasz 8 mln w pracy, spieprzyłeś robotę i potrzebujesz motywacji żeby chociaż dobre wrażenie pozostawić po sobie xD Oni powinni zapier.. jak w polskiej myśli szkoleniowej żeby przetrwać, gwiazdki pudrowane

0

@kondziu88 Musisz jeszcze nagrać jak śpiewasz "Czarna (L) w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znak!.."

5

@Survier Solidny, że u takich dziadów z Wolves zaczyna siedzieć na ławie i nie ma z niego wielkiego pożytku, rzeczywiście idealny gość na LS

1

@Survier Musi być jakimś wirtuozem w ataku jeśli w tych 10 meczach zaliczył 1 asysta i 0 goli, a nadmienie tylko, że Wolves z tym genialnym Guedesem strzeliło 5 goli w 12 meczach i są w strefie spadkowej
https://zapodaj.net/images/3a1f3ed8ebe7c.jpg
Ja dupie ale chodzi ten Guedes na skrzydełku, obrońcy przed meczem z kibla pewnie nie wychodza

35

@Survier Guedes to ten co siedzi na ławie w Wolves?

0

@MesQueUnClub_87 Powrót Brazola przesądzony?

0

Jedyny nauczyciel jaki tutaj jest, to czas

7

Panowie inne mecze ogladaliscie
https://zapodaj.net/images/7aff087ec7346.jpg

1

@Emhyr Hajto wersja Majdan

1

@hayek Prawie odleciała z tego lokalu xD

3

Ciekawe ilu w Polsce rycerzy, by stanęło w obronie niewiasty xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/PeJxJpuqu133XJCqItxwfX1iVcRLG5Z2.mp4

4

Dożyjemy może czasów sprawiedliwości wobec tych manipulatorek
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/Ka1YNDSDLw941n60Z5F1Ot2qopHImnp4.jpg

2

@Deviler Teraz ma żonkę i dziecko, więc kable pochowane xD

1

@BorzyKrzys Przecież to tylko świadczy o naszym społeczeństwie, nieważne w jaki sposób by reklamowali jakieś gówno dla ludzi o fatalnym guście to i tak bym na to nie poszedł.

2

Neymar imprezowicz, baleciarz, w gierki sobie gra kiedy może, w pokerka kilka tyś przegra, ale jak wychodzi na boisko to i tak robi swoje, a tu grzeczne chłopaki chodzą spać o 20, jedzą guacamole z kawiorem, na imprezie rodzinnej lampka wina wytrawnego, a na boisku wyglądają jakby z rozwolnieniem i kacem grali, byle oddać piłkę do Dembele, i patrzeć czy coś chłop zrobi sam xD

0

@Emhyr Przereklamowany, bo w jednym meczu schowany? Ronaldo z Legią też byl schowany, czasem Neymar przeciwko Boliwii nawet jest chowany, zdarza się każdemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?