0

@Emhyr PSV z Gakpo im LE wybije z głowy xD

1

@martin3131 Bebzon Laporty pękł

0

@Rust_Cohle Na liczydelkach musisz zacząć liczyć xD

2

@Rust_Cohle Gdzie wyniki z 2 kolejek? XD

4

@dAvi_2 Nie martw się, już biorę chłopaków i ten Kuba z 6c dostanie za garażami garści

7

@DonAndresFCB Tygrysie.. xD

1

@gumaz 1, brak celnego strzału u siebie w meczu w którym drużyna powinna wyjść i zagrać dla kibiców godnie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki

1

@DaPidejpi Kvaradona bierze LM

1

@Nano22 Daj spokój, 1.5+ kartki Barcy uwaliło. Bayern wyszedł na większej ambicji od tych chłopców do bicia, bez żadnej agresji, charakteru, twarzy jak na trening xD

6

@FcPortoFan1999 Napoli
Ci PSG będą kibicować xDD Nie wytrzymie

0

@Gallaret Jak Tottenham dymają to w sumie dobrze

0

@Pogba Jeszcze się okaże, że Francja wyjdzie 2 ekipami, dramatyczny poziom hiszpańskich drużyn. Sevilla kompromitacja, Atletico w takiej grupie kompromitacja, o Barcy nawet nie ma co mówić, nawet niemiecka 2 drużynami wyjdzie, a kto wie może 3, bo tam ciasno jest w grupie. Portugalia też dwoma drużynami xD

2

@Adamski69 Xavi Iniesta Messi i normalni boczni obrońcy

1

@MesQueUnClub96 711, tylko tyle napisze, taktykę "laga na Robercika" opanowana

2

@MesQueUnClub96 Nie będzie Niemiec trenował nam pilkarzy

10

@MesQueUnClub96 Ronaldo ciężko pracuje, a Messi je chipsy, dla mnie Ronaldo

6

@AmigoBlancos Kogo ten kuglarz interesuje xD

0

@Rust_Cohle Moim zdaniem Ajax jak się ogarnie to finał weźmie

0

@tristan87 Na pewno to Barca nie zagra w 1/8 xD

1

@Joe_Pesci Właśnie Atletico jeszcze

2

Ale ekipa w LE, Juve, Barca, Sevilla, Ajax, United, Arsenal, Atletico, Lazio, Sociedad, PSV, może Roma, Salzburg/Milan

1

To co zrobiło Atletico to wyższy stopień frajerstwa w tej chwili, karny w środek, dobitka w poprzeczkę, a potem w swojego xDD

0

Carasco hahahahahahaha

0

Jak Atletico trafi to mi żółtej kartki Barcelony zabrakło xDDDD ja wysiadam

0

Bez żadnego charakteru, zadziorności, Bayern bardziej się starał od nich xDD Podsumowanie

1

Piękna bramka De Paula i nadzieję na zielony kupon żyją

0

Bellerin to by Puchacza nie wygryzł xX

5

W Katarze dzialalo, dziwne

0

Dobra Atletico Ty też wypi...

1

@Ayattar Szczerze szkoda mi chłopa, bo widać że zakochany bez opamiętania, nawet z nią ma dalej zdjęcie profilowe i nie usunął nic, łeb tylko urwać takiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?