Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr PSV z Gakpo im LE wybije z głowy xD
1
@martin3131 Bebzon Laporty pękł
0
@Rust_Cohle Na liczydelkach musisz zacząć liczyć xD
2
@Rust_Cohle Gdzie wyniki z 2 kolejek? XD
4
@dAvi_2 Nie martw się, już biorę chłopaków i ten Kuba z 6c dostanie za garażami garści
7
@DonAndresFCB Tygrysie.. xD
1
@gumaz 1, brak celnego strzału u siebie w meczu w którym drużyna powinna wyjść i zagrać dla kibiców godnie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki
1
@DaPidejpi Kvaradona bierze LM
1
@Nano22 Daj spokój, 1.5+ kartki Barcy uwaliło. Bayern wyszedł na większej ambicji od tych chłopców do bicia, bez żadnej agresji, charakteru, twarzy jak na trening xD
6
@FcPortoFan1999 Napoli
Ci PSG będą kibicować xDD Nie wytrzymie
0
@Gallaret Jak Tottenham dymają to w sumie dobrze
0
@Pogba Jeszcze się okaże, że Francja wyjdzie 2 ekipami, dramatyczny poziom hiszpańskich drużyn. Sevilla kompromitacja, Atletico w takiej grupie kompromitacja, o Barcy nawet nie ma co mówić, nawet niemiecka 2 drużynami wyjdzie, a kto wie może 3, bo tam ciasno jest w grupie. Portugalia też dwoma drużynami xD
2
@Adamski69 Xavi Iniesta Messi i normalni boczni obrońcy
1
@MesQueUnClub96 711, tylko tyle napisze, taktykę "laga na Robercika" opanowana
2
@MesQueUnClub96 Nie będzie Niemiec trenował nam pilkarzy
10
@MesQueUnClub96 Ronaldo ciężko pracuje, a Messi je chipsy, dla mnie Ronaldo
6
@AmigoBlancos Kogo ten kuglarz interesuje xD
0
@Rust_Cohle Moim zdaniem Ajax jak się ogarnie to finał weźmie
0
@tristan87 Na pewno to Barca nie zagra w 1/8 xD
1
@Joe_Pesci Właśnie Atletico jeszcze
2
Ale ekipa w LE, Juve, Barca, Sevilla, Ajax, United, Arsenal, Atletico, Lazio, Sociedad, PSV, może Roma, Salzburg/Milan
1
To co zrobiło Atletico to wyższy stopień frajerstwa w tej chwili, karny w środek, dobitka w poprzeczkę, a potem w swojego xDD
0
Carasco hahahahahahaha
0
Jak Atletico trafi to mi żółtej kartki Barcelony zabrakło xDDDD ja wysiadam
0
Bez żadnego charakteru, zadziorności, Bayern bardziej się starał od nich xDD Podsumowanie
1
Piękna bramka De Paula i nadzieję na zielony kupon żyją
0
Bellerin to by Puchacza nie wygryzł xX
5
W Katarze dzialalo, dziwne
0
Dobra Atletico Ty też wypi...
1
@Ayattar Szczerze szkoda mi chłopa, bo widać że zakochany bez opamiętania, nawet z nią ma dalej zdjęcie profilowe i nie usunął nic, łeb tylko urwać takiej