Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho 1934 pod względem sędziowania i tak ciężko byłoby przebić. Sędzia został wtedy dożywotnio zdyskwalifikowany za mecz Włochów z Hiszpania, szkoda że teraz sędziowie nie ponoszą takich konsekwencji
3
@DonMatteo901 Najbardziej absurdalny mundial w historii, myślę że nawet przebije Koreę
3
Miał być Zidane, a wyszedł Ci Gourcuff. W ogóle Gourcuff wygral z Milanem ligę mistrzów, a bardziej go pamiętam z mistrzostwa z Bordeaux z 08/09, trenerem wtedy był Blanc, a teraz gdzieś się biją w II lidze o powrót, tyle dobrego że prowadzą w tabeli
0
@Gappeq Widziałem
0
Po obserwatorze, pragnieniu wybawienia, 7 żyć Lei, kolejny dobry serial na netflixie z 2022 "czarne motyle"
1
Rzym jest niebieski, łatwo
0
Napoli po scudetto, @MesQueUnClub96 ale puchnie to Napoli co? Roma nie istnieje, Osimhen jaka brameczka
0
Leclerc przed Vesrtappenem xD
9
Jajo do wymiany
0
Oj dzieci nie będzie
4
Lewus w tej lidze na spokoju robi 40 goli i 10+ asyst. Warto dodać, że jeszcze karniaka nie strzelał xD
0
Karny dla Napoli, jazda!
8
Już nikt za Valverde nie tęskni? XD
5
Polak rodak czego się nie dotknie zamienia w złoto, Midas
1
@draxidox Barceloniarze nie oglądają, bo strimsy wywaliło xD
1
Niech już tego Russella wywala z F1, gość jest psychiczny
1
@mekston Nie obroxilo tylko dostał strzala
0
Dobry Hamilton xd
1
@PatrykBarca Oglądaj Xaviball z 100 wrzutkami od Roberto
0
@BorzyKrzys Kłaniam się
0
@AlphaNumeric Źle się czuł w nocy
1
I wlatuje Roma Napoli, będzie meczycho
1
Takie śmiechy były z Arnautovica z potencjalnym transferem do United, a tu proszę 1 miejsce w tabeli strzelców Serie A
2
Tottenham w dupke, od razu dzień lepszy
1
@MESSIah16 Ważne, że dalej jedyny słuszny klub na 1 miejscu w lidze, kolejna kolejka z Nottingham u siebie, więc szansa na wejście na odpowiedni poziom
2
Atletico biznes z Griezmannem zrobiło dobry :D
0
Przecież ten łeb z Southampton za ten ruch głową czerwona powinien wyrwać z miejsca
0
Walcatt jaka symulka, żałosne xD
0
No i niestety drugi z rzędu słabszy mecz Arsenalu w lidze, czyżby kryzys?
0
Wolves chyba leci w tym sezonie, 5 goli w 12 meczach strzelonych xD