1

@Danny Gaucho 1934 pod względem sędziowania i tak ciężko byłoby przebić. Sędzia został wtedy dożywotnio zdyskwalifikowany za mecz Włochów z Hiszpania, szkoda że teraz sędziowie nie ponoszą takich konsekwencji

3

@DonMatteo901 Najbardziej absurdalny mundial w historii, myślę że nawet przebije Koreę

3

Miał być Zidane, a wyszedł Ci Gourcuff. W ogóle Gourcuff wygral z Milanem ligę mistrzów, a bardziej go pamiętam z mistrzostwa z Bordeaux z 08/09, trenerem wtedy był Blanc, a teraz gdzieś się biją w II lidze o powrót, tyle dobrego że prowadzą w tabeli

0

@Gappeq Widziałem

0

Po obserwatorze, pragnieniu wybawienia, 7 żyć Lei, kolejny dobry serial na netflixie z 2022 "czarne motyle"

1

Rzym jest niebieski, łatwo

0

Napoli po scudetto, @MesQueUnClub96 ale puchnie to Napoli co? Roma nie istnieje, Osimhen jaka brameczka

0

Leclerc przed Vesrtappenem xD

9

Jajo do wymiany

0

Oj dzieci nie będzie

4

Lewus w tej lidze na spokoju robi 40 goli i 10+ asyst. Warto dodać, że jeszcze karniaka nie strzelał xD

0

Karny dla Napoli, jazda!

8

Już nikt za Valverde nie tęskni? XD

5

Polak rodak czego się nie dotknie zamienia w złoto, Midas

1

@draxidox Barceloniarze nie oglądają, bo strimsy wywaliło xD

1

Niech już tego Russella wywala z F1, gość jest psychiczny

1

@mekston Nie obroxilo tylko dostał strzala

0

Dobry Hamilton xd

1

@PatrykBarca Oglądaj Xaviball z 100 wrzutkami od Roberto

0

@BorzyKrzys Kłaniam się

0

@AlphaNumeric Źle się czuł w nocy

1

I wlatuje Roma Napoli, będzie meczycho

1

Takie śmiechy były z Arnautovica z potencjalnym transferem do United, a tu proszę 1 miejsce w tabeli strzelców Serie A

2

Tottenham w dupke, od razu dzień lepszy

1

@MESSIah16 Ważne, że dalej jedyny słuszny klub na 1 miejscu w lidze, kolejna kolejka z Nottingham u siebie, więc szansa na wejście na odpowiedni poziom

2

Atletico biznes z Griezmannem zrobiło dobry :D

0

Przecież ten łeb z Southampton za ten ruch głową czerwona powinien wyrwać z miejsca

0

Walcatt jaka symulka, żałosne xD

0

No i niestety drugi z rzędu słabszy mecz Arsenalu w lidze, czyżby kryzys?

0

Wolves chyba leci w tym sezonie, 5 goli w 12 meczach strzelonych xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?