1

To był White podający do Xhaki ok xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Khajio Trzeba zaznaczyć, że więcej asyst od Xaviego i Iniesty ma xD Gdzie Iniesta w Japonii sobie piłkę klepie od kilku lat

0

Efekt nowej miotły się sprawdza w Aston i już wygrywają 1:0

3

@Encore Ronaldo? Przecież jak tu czytam to Ronaldo był/jest jakimś waflem, co strzelał tylko z karnych i na pusta całą karierę

0

@BorzyKrzys

z Sentino też ma fajny kawalek

2

@arasz1819 Nie wiem co Ci zrobił Federer, że ma paczki wozić

5

@Jackazz Przecież to już 40 lat temu Krystyna Janda takie rzeczy robiła, a ludzie się podniecieli jakby pierwszy raz ktoś zaczął wiersze śpiewać xD

1

Dobry ten Vinicius

0

@BorzyKrzys Czysto, gramy dalej

0

@cris2706 i gdzie by ten Messi grał?

7

17 goli w 11 meczach no pojeba..

0

Liverpurz naprawdę jest żałosny, pewnie Top4 dla armatek

0

W tym wieku nastukac 47 goli 12 asyst w 49 meczach, geniusz

0

@4drian0 Kuponik

3

Mógłby ten Liverpool zacząć grać xD

6

@MesQueUnClub96 co Ty gówniarzu nagrywasz?

1

2

@Okrutnik Jak Neymar tak się bawił we francuskiej to każdy śmiech i że nikogo ta liga nie obchodzi, się zmieniło zdanie po 2/3 latach

0

Do roboty chłopie..

0

3

@matirix20 Przegrał w 5 sekund, a co mógł zrobić xd

1

@LionelM95 Ej nie obrażaj, bo na metka kilka k poszło xD

2

@mkord Co w tym dziwnego, Ty swoją dziewczynę byś z przystojnym gościem z korków puszczał na rower, kiedy zamiast się uczyć rozmawiają o swoich zainteresowaniach itp? XD

3

@DonCarletto W sumie to żaden powód do dumy xD

1

@Adas82 Czekaj, uczeń jest starszy 10 lat od Twojej żonki?
Zapytaj się, czy ona by Cię puściła na rower z fajna laska :)

1

Komentator chyba szkolna lubi oglądać ugulem

3

Mbappe, tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie

0

Mbappe gol i win PSG po kursie 2.0 złoty biznes

0

PSG ogorasow ze strefy spadkowej nie mogą przycisnąć, widać brak skończonego Brazola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?