1

@LukaszFan Bo tamten sezon miał przeciętny? Za zasługi mieli mu dać?

0

Dajcie gola Messiego

1

Pozdro dla tych co Aston puchary wróżyli, szkoda że nicków nie pamiętam xD

2

Osimhen hattrick, piękny lobik

0

@MESSIah16 Musi być scudetto, jak nie w tym roku to nigdy

1

Kvaradona zabawa gol i dwie asysty :o

0

Tottenham na dziurę? Humor gituwa

1

@xvcWinterSoldier Haha, piękne xd

0

@Encore Mam nadzieję, że Dier nie wejdzie bo mam Trosarda na ławie i już 6 punktów, plus czas, plus bonus pewnie xD

0

Pięknie Brighton, jechać

1

@Encore Ja mam Jesusa, z takim rywalem musi odpalić xx

1

@Encore Chłop jest beznadziejny jak cały Liverpool w tym sezonie xD

0

@Encore Biorę de Bruyne i Salaha wyrzucam

5

@Essos Łatwo @MesQueUnClub96 kiedy będą zajechani?

0

Foden to robi wypad ze składu w fantasy

3

@Ojciec5tkidzieci Vardy pewnie 12 godzin temu ze szlugiem pod barem stał jeszcze xD

0

Jaka żałosna Lester aż się oglądać nie chce

1

@Kessie Akurat dzisiaj jadę na zmianę xD

0

@NaFazieHitman Tak, ustalamy trendy w tym smutnym kraju, tylko dalej nie wiem o jaką grupę chodzi

0

@NaFazieHitman A co to za grupka od rapu?

0

@agaFCB Tak, a o co chodzi?

0

@Mads 3/6h

0

@agaFCB Ani trochę nie brakowało, Chris Brown już jej dal lekcje śpiewu

7

@FC1899Barca Wykrwawiam się właśnie

1

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Czarne motyle, 7 żyć Lei, pragnienie wybawienia

0

Hurkacz na chate bye bye, łatwy Coric

0

@MesQueUnClub96 Zaraz leci z turnieju jak zwykle 1/2/3 runda

0

@Encore Te akurat są słabe, ale ogólnie najlepsze

0

@takisobiektos też bardzo dobry, w dwa dni obejrzałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?