Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphina xDDD
1
Jak dzieci we mgle
0
@MesQueUnClub96 już chyba wiesz czemu Benzema dostanie ZP, a nie Robercik
2
Barcelona wygląda jakby przypadkowi goście przyszli sobie pokopać w piłkę na stadion, tam nic nie funkcjonuje xD Piła do skrzydla i reszta nie wie co ma robić
0
Zdobywca Złotej piłki z goleń
2
Ale brameczka Saki, ez ta liga jest
0
Poprzeczka i słupek Newcastle xD
0
Widzę już drukują pod United
0
Hahahaha na tym poziomie takie jaja ze sprzętem audio
1
@Barwindg Sprzęt od komunikacji zawodzi.. na tym poziomie
0
Nie no co oni z tym sprzętem mają w meczu Arsenalu, eh
0
Ja pierdziele sędzia będzie godzinę poprawiał sprzęt na ręce, patologia xD
0
@matelkoveb Po prostu wymien zawodników na te kolejke
1
Okej zacznijmy od poważnego meczu Leeds vs Arsenal, skład armatek przewidywalny: Ramsdale, White, Saliba, Gabriel, Tomiyasu, Xhaka, Partey, Saka, Odegard, Martinelli, Jesus
1
@Janiama 1:1
0
Może coś wejdzie
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIyMjg5NDM4MzMwMDq0kpBVNVkjBRYyrzc%3D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjg4NDc0NDgwMTqewMtEMln7ANQ6bjk%3D
1
Hahaha co za dzieło Boże, zachęcam do obejrzenia ugulem
0
@Vebrol xD Tylko się drocze z młodym
0
@Rust_Cohle Z Tottenhamu ciężko uciec, trochę jak z PSG, w dodatku Spurs ma jakieś kontrakt z google podpisać na dużą kasę
1
@MesQueUnClub96 A bez Messiego Barcelona byłaby jakimś średniakiem pokroju Atletico, a w sumie Atletico w ostatnich latach 2 razy w finale LM było. Kolejny rok w LE z rzędu bez terrorysty
4
@MesQueUnClub96 Chłopie jak Ty w życiu 10 meczy Serie A oglądałeś i będziesz mi tu z mistrzostwami wyskakiwał xD Zostań przy niemieckiej i Barcelonie
1
@BorzyKrzys Po co miałby iść do gorszego klubu?
4
@LukaszFan Ja piję co pije, ja pije żeby zapomniec
1
@DonAndresFCB Ostatecznie wziąłem tyskie
2
@msmsms Wypożyczony do Nicei, jedna z większych kompromitacji transferowych w historii
9
Wbijam na osiedlowy po piwo i pytam baby, czy ma perły eksport, a jakiś dziad, że za lada stoi jedna perła xD Ci to potrafią bajerowac, a potem już poszedłem do domu
0
Oby dzisiaj jedni i drudzy ostro grali tak jak Pepe
0
@msmsms Z 3 maksymalnie jeszcze wrzuci w tej edycji
1
@Rust_Cohle Znoszone xD
1
@FC1899Barca Ciekawe, czy w szkole taki mądry jesteś