Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nudna ta LM, dajcie ligi
14
@zadafcb Gruby hajs poleciał
1
Brak karnego dla Szachtaru xD
1
Nie rozumiem czemu Ancelotti gdzieś ustawia na środku Hazarda, przecież on 3 razy powącha piłkę xD
1
@Transu96 Wiadomo, że wina penaldo, teraz stara dama odżyła
6
@Firestone Branie szrotow za darmo wyszło im bokiem, szkoda że Bayernowi na razie bokiem nie wychodzi
2
Upadek Juve zawsze cieszy, tyle ile im sędziowie meczów w Serie A nawygrywali to ciężko by zliczyć
0
Haifa niech pyknie u siebie Benfice to wejdą z 3 miejsca do LE
0
Juventus xDDDD
26
@MesQueUnClub96 Czemu? Przecież po tym sezonie odchodzi xD
11
Dyrektor sportowy Luis Campos też chce odejść xD Chyba wielki projekt sportowy Kataru wraz z końcem mundialu dobiegnie końca i w końcu ten sztuczny twór zdechnie
25
@kewin Terrorysta z Rosario znowu w akcji
0
@BorzyKrzys On już kiedyś wstawiał właśnie coś z tym Franzem dlatego skojarzylem xD
0
@Emhyr Ty nie wiesz z kim on siedział przy jednym stole
5
@Emhyr Przecież to Twoje konto
6
@Joe_Pesci Chyba mi szmatę z kuchenki zakosił
0
@Striker W weekend ogarnę
0
@Striker Mi się jakość rozj.. na shindenie po 170 odc bodajże, normalnie nie wiem co się stało z jakością nie da się oglądać.. i od miesiąca odcinka nienruszylem
1
@Vebrol tic tac xDDD
0
@MesQueUnClub96 Zacząłeś mu docinać i psycha siadła to usuwa
12
@Vebrol Nie napisał którego lata
7
@VegetaPolska i Mbappe
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/07/MwKqZGIBNMisgTWs.jpg
8
@VegetaPolska Czekaj już na fightradarze podnosi się do lotu jego odrzutowiec prywatny
0
@Bobo25 dyktator*
9
@AmigoBlancos Chłop mógł na luzie odejść za darmo, a teraz będzie beczał i sceny robił jak pipka, beka z klauna
6
Chcesz mieć problem? To nie ma problemu
0
@cules100pro
2
@sonek Wyższa szkoła robienia hałasu
2
Giroud > Messi z Neymar. Skoro taki Mbappe mówi, że łatwiej mu się gra z rodakiem, to wyobraźcie sobie jaki dobry musi być
11
@MESSIah16 Najlepsza rola w dziejach kina? XD Coś Ci się pomyliło