Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio Marsylia będzie męczarnie przechodziła u siebie z jakimiś pachołkami, którzy wygrali na 30 meczow raz z jakimś Brest?
7
@MesQueUnClub96 To tak jak Ty przychodzisz, gdy ktoś o Verstappenie napisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Barwindg Ładnie się popisałeś, haha
1
Cancelo na kapitanie mi całą kolejkę w FPL zrobi gol asysta xD
0
@goldmetaxa już do jaskini sio
0
@goldmetaxa Mecz się skończył?
1
Ależ ma te prostopadle De Bruyne
1
Haaland się skończył
3
@takisobiektos Milan może kotleta uklepac dzisiaj co najwyżej
0
@ChampionLW Kabelki to przyszłość
1
@Rust_Cohle A co ten Hurkacz będzie w finale robił, piłki podawał?
3
@BaroPodertos Ludzie się śmiali z City jak go ściagali z Juve xD
3
Jeszcze Trippier asysta, ale dzisiaj jazdeczka w fantasy
1
Zgadnijcie kto w fantasy ma Cancelo na kapitanie? Tak, właśnie ja
2
Jak ten Haaland rusza do tej piłki, dzikus niesamowity
0
W 1 dzień z 7.2 na 8.2 diesel jest wysoko, lecimy tutaj
0
@Rust_Cohle Ale oni jutro grają xX
0
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjgxNDA2MDYwMzqhlbbsT2OzNt4IocY%3D
Pewniaczki to jest to co lubie
1
@Rust_Cohle
1. X / -2.5
2. 1 / -2.5
3. 1 / +2.5
4. X / -2.5
5. 2 / +2.5
6. 1 / +2.5
7. X / +2.5
8. 2 / +2.5
9. 2 / +2.5
10. X / -2.5
1
@Sensible Perspektywa, a laska osrana, normalnie nie jest strasznie tam wieść
0
@JohnnyBarca Bo sprawiedliwość ma drugorzędną wartość, poza tym on ma dość hajsu
3
@KmN Tragicznie to wygląda, już lepiej normalnego lwa sobie walnij xd
1
@Adran360 co?
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/IIPRPOHzLa1yk6eneIwItslrYEualrGK.jpg
Tak przy piątku wskazane
2
@PatrychoO o fuj
3
@Herato Bardziej pajacowanie w trakcie okienka transferowego i przegapienie okresu przygotowawczego, a w tym wieku to kluczowe
1
@Rust_Cohle Ja widzę post i typuje od razu :/ Zresztą Ty wrzucasz w piątki jak człowiek już wypite ma
2
@Rust_Cohle Wiesz ile Ty napier? Gdybym czytał wszystko co piszesz to by mi dnia nie starczyło. Elegancka nagroda
2
@Comfortable_ A na co mnie ta szmata? To ja wolę grześka w czekoladzie jak coś
1
@Rust_Cohle A co jest do wygrania?