1

@VamosRakieta Hehe, a jak

0

O 3 kupon z rzedu z 1 meczem, tym razem Lazio

0

@ranger3120 No niestety Czeszki nie są zbytnio urodziwe, ale o prostytucję łatwiej niż węgiel w Polsce

0


Wszystko na czasie, jeden z nielicznych raperów których można szanować w tym kraju

1

@Katalonbar Mam nadzieję, że coś mu strzeli do głowy i będzie to jakiś shotgun

3

@Kgorecki2500 mam 2.5 over

1

@Rust_Cohle Dokładnie

12

@tristan87 Kwiat polskiej młodzieży, u nas to ktoś buta dostał i od razu rozdzielali..

5

@VegetaPolska Hahaha, ale jaja. Pewnie jeszcze z kategorii dla gejów

2

@ranger3120 Kosmici w takich piramidy budowali

0

@Danqoo Powiem Ci, że jak byłem młodszy i sporo tłukłem w giereczki, to potrafiłem nie mieć przez połowę wakacji neta, jak człowiek od paru lat gra raz na rok, to w ogóle neta mi nie wyrzuca xD W moim rejonie coś się poprawiło u nich

1

@Rust_Cohle Arsenalu mi się wyjazdowa 21/22 udało za 80 kupić, nowa praktycznie, piękna jest

2

@Rust_Cohle Nie mogę wchodzić na tego vinteda, bo w przeciągu 3 miesiący 4 koszulki Arsenalu kupiłem xD

22

@Sensible Po avatarze myślałem, że @masq ma gorączkę

0

@Transu96 Niezły dropek, łuska 9 w 2022 roku, fiu fiu

0

@Transu96 Ja pamiętam jak na feniksie grałem surą bm 79 lvl i przerzucałem sobie kupiona lwia 9 10 l 6 inta, byłem już tak zmęczony, że nawet nie zauważyłem kiedy ja wrzuciłem randomowi na handel, a nie sobie, aż mi się grać odechciało i wymieniłem wszystko na Pandorę, to była końcówka 2012 roku xD

0

@Transu96 Chcesz wystąpić w filmiku? Ja stanę daleko od Ciebie, a Ty na chwilę wyrzucisz riba na ziemię
Ty chwilę później: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664992279Z86HMfCf65gQzWeFV2HuCC,w400.jpg

2

@Rust_Cohle [GM] Witam, na Twoim koncie wykryliśmy nielegalne oprogramowanie, które wiąże się z blokada konta, podaj login i hasło, abyśmy mogli zweryfikować konto inaczej Twoje konto zostanie zablokowane

0

@Uukasz_93 Laski na punkcie nosów mają straszne kompleksy i urojenia xD

0

@magister97r A co tu 25 letni Ukrainiec robi w Polsce?

1

@Toretto W Turcji jest sporo taniej tak samo jeśli chodzi o zęby

0

@AmigoBlancos Gdyby w Arsenalu nie byli sknerami przez lata Papcio, by wziął LM i był na 1 miejscu w tej klasyfikacji

1

@mateusz1989VeB Na zdjęciu Messi po 1 Somersby, a Ronaldo po maratonie chlania. Ronaldo > Messi

1

@Kgorecki2500 W Lazio i PSV chyba wolę over 2.5, Freiburg win, w Bradze wysoki kurs X2 na Belgów kusi

0

Pomysły na LE i LK?

0

@Kessie Jak biało, nie to co teraz

4

6

@Majczel97 A ja myślałem, że w piłce się liczy kto strzeli więcej goli od przeciwnika xD

0

Sędzia wczoraj dziad, PSG dzisiaj dziady, ten gotowy na ZP Mbappe się nadaje do strzelania Auxere

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?