Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Hehe, a jak
0
O 3 kupon z rzedu z 1 meczem, tym razem Lazio
0
@ranger3120 No niestety Czeszki nie są zbytnio urodziwe, ale o prostytucję łatwiej niż węgiel w Polsce
0
Wszystko na czasie, jeden z nielicznych raperów których można szanować w tym kraju
1
@Katalonbar Mam nadzieję, że coś mu strzeli do głowy i będzie to jakiś shotgun
3
@Kgorecki2500 mam 2.5 over
1
@Rust_Cohle Dokładnie
12
@tristan87 Kwiat polskiej młodzieży, u nas to ktoś buta dostał i od razu rozdzielali..
5
@VegetaPolska Hahaha, ale jaja. Pewnie jeszcze z kategorii dla gejów
2
@ranger3120 Kosmici w takich piramidy budowali
0
@Danqoo Powiem Ci, że jak byłem młodszy i sporo tłukłem w giereczki, to potrafiłem nie mieć przez połowę wakacji neta, jak człowiek od paru lat gra raz na rok, to w ogóle neta mi nie wyrzuca xD W moim rejonie coś się poprawiło u nich
1
@Rust_Cohle Arsenalu mi się wyjazdowa 21/22 udało za 80 kupić, nowa praktycznie, piękna jest
2
@Rust_Cohle Nie mogę wchodzić na tego vinteda, bo w przeciągu 3 miesiący 4 koszulki Arsenalu kupiłem xD
22
@Sensible Po avatarze myślałem, że @masq ma gorączkę
0
@Transu96 Niezły dropek, łuska 9 w 2022 roku, fiu fiu
0
@Transu96 Ja pamiętam jak na feniksie grałem surą bm 79 lvl i przerzucałem sobie kupiona lwia 9 10 l 6 inta, byłem już tak zmęczony, że nawet nie zauważyłem kiedy ja wrzuciłem randomowi na handel, a nie sobie, aż mi się grać odechciało i wymieniłem wszystko na Pandorę, to była końcówka 2012 roku xD
0
@Transu96 Chcesz wystąpić w filmiku? Ja stanę daleko od Ciebie, a Ty na chwilę wyrzucisz riba na ziemię
Ty chwilę później: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664992279Z86HMfCf65gQzWeFV2HuCC,w400.jpg
2
@Rust_Cohle [GM] Witam, na Twoim koncie wykryliśmy nielegalne oprogramowanie, które wiąże się z blokada konta, podaj login i hasło, abyśmy mogli zweryfikować konto inaczej Twoje konto zostanie zablokowane
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310804518_2619371538198041_5285343135170036123_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5bac3a&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=2cOUwoqpWksAX8_o26L&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT-359bNXv5CQw5nz4RYcssp8vxxV-Ki5Zo3Lo2VZh1p8Q&oe=634302A2
Po wczorajszej LM w takim nastroju, oby LE oddala
0
@Uukasz_93 Laski na punkcie nosów mają straszne kompleksy i urojenia xD
0
@magister97r A co tu 25 letni Ukrainiec robi w Polsce?
1
@Toretto W Turcji jest sporo taniej tak samo jeśli chodzi o zęby
0
@AmigoBlancos Gdyby w Arsenalu nie byli sknerami przez lata Papcio, by wziął LM i był na 1 miejscu w tej klasyfikacji
1
@mateusz1989VeB Na zdjęciu Messi po 1 Somersby, a Ronaldo po maratonie chlania. Ronaldo > Messi
1
@Kgorecki2500 W Lazio i PSV chyba wolę over 2.5, Freiburg win, w Bradze wysoki kurs X2 na Belgów kusi
0
Pomysły na LE i LK?
0
@Kessie Jak biało, nie to co teraz
4
@FC1899Barca https://pbs.twimg.com/media/ERFsRLMUwAEiSLX.png jedyne słuszne porównanie
6
@Majczel97 A ja myślałem, że w piłce się liczy kto strzeli więcej goli od przeciwnika xD
0
Sędzia wczoraj dziad, PSG dzisiaj dziady, ten gotowy na ZP Mbappe się nadaje do strzelania Auxere