11

@urbipl Bardzo tolerancyjny kraj, jak widać inżynierzy są bardzo wdzięczni za całą miłość płynącą od państwa i ludzi. W Polsce na pewno jest gorzej w tym nietolerancyjnym, zaściankowym kraju

1

@kynio302 Jak ten kraj wysadza w kosmos, to możliwe

0

@Transu96 Nie jestem fanem tych gamingowych biurek, ale życzę żeby służyło dobrze

0

@Transu96 Pokaż ten rarytas

1

@jeyx77x Skończony Brazol

0

@Kidd Nie

0

@Transu96 Biurko kupiłeś w końcu, że za klawiaturę się zabrałeś?

7

@antymadridista100 Wytlumaczy ktoś co autor bełkocze?

0

@VegetaPolska Już po ptokach, gdzieś po okresie dojrzewania większy nie będzie

0

@zenoowity W dodatku inne zmęczenie niż podczas meczu

0

@Rust_Cohle Zobacz sobie na kontuzjowanych w Milanie, nawet czysta 1 wydaje się promocją, osłabienia są dosyć znaczące, pewnie X1 w moim odczuciu

3

@hayek Bardzo spoko, byłem w wieku 23 lat kiedyś xD

0

@killingjoker101 Ooo, może się wybiorę

2

Kurde Goffin zmiótł Alcaraza, a była czutka na Belga, aj

4

@FC1899Barca Ej a kiedy będzie ta śmiertelna fala covidova z sierpnia?

2

3 kupony wygrane od piątku, to trzeba próbować dalej, chociaż tej LM nie ufam ani trochę
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjc3NDAzNTgwMTqQ-Qrjigb8CjkcqFs%3D

1

@Doren01 Tak, może skorzystam z tych środków reklamowanych o powiększaniu sprzętu

6

@Comentateiro https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/iovqSixrXpCYlH309XCU4ieCvfs9zJ89.png
Mam nadzieję, że nie poniosę konsekwencji za zwrot "muszyn"

3

@Rl9k1nG Dwa najbardziej zepsute kraje trzymają się za ręce, kto by się spodziewał

0

@paweldunajecfcb Prawilniacy słuchający jego stekania wydymani na kaske, coś niesamowitego xD

1

https://glamrap.pl/kali-odpowiada-grande-connection-a-fani-nazywaja-rapera-zlodziejem/
Haha, beka z każdego kto tego dukacza słucha/słuchał w dodatku złodzieja

0

@okiemtypera_lucaxx95 Btts/gol Mapeta

8

@ranger3120 Jak miałem 18 lat to myślałem, że jeszcze urosie, jaka konsternacja mnie złapała jak w wieku 27 byl dalej taki sam

0

@Antimadridista_WR Przecież w większości miast powiatowych masz ogłoszenia ofert poniżej 3k netto na łapę xD

0

@BorzyKrzys Musisz obejrzeć film "Prestiż"

0

@pt9 Ważne żeby nie mieć omegi dla bezdomnych, albo innych timexow, reszta git

7

1

@malicinho Ja wczoraj jechałem w Pile przez długą dwupasmowa droga gdzie było ograniczenie 50 jakieś 63 i chłop suszarka strzelał, idę o zakład, że wyślą mandat 100/150, komedie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?