Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@urbipl Bardzo tolerancyjny kraj, jak widać inżynierzy są bardzo wdzięczni za całą miłość płynącą od państwa i ludzi. W Polsce na pewno jest gorzej w tym nietolerancyjnym, zaściankowym kraju
1
@kynio302 Jak ten kraj wysadza w kosmos, to możliwe
0
@Transu96 Nie jestem fanem tych gamingowych biurek, ale życzę żeby służyło dobrze
0
@Transu96 Pokaż ten rarytas
1
@jeyx77x Skończony Brazol
0
@Kidd Nie
0
@Transu96 Biurko kupiłeś w końcu, że za klawiaturę się zabrałeś?
7
@antymadridista100 Wytlumaczy ktoś co autor bełkocze?
0
@VegetaPolska Już po ptokach, gdzieś po okresie dojrzewania większy nie będzie
0
@zenoowity W dodatku inne zmęczenie niż podczas meczu
0
@Rust_Cohle Zobacz sobie na kontuzjowanych w Milanie, nawet czysta 1 wydaje się promocją, osłabienia są dosyć znaczące, pewnie X1 w moim odczuciu
3
@hayek Bardzo spoko, byłem w wieku 23 lat kiedyś xD
0
@killingjoker101 Ooo, może się wybiorę
2
Kurde Goffin zmiótł Alcaraza, a była czutka na Belga, aj
4
@FC1899Barca Ej a kiedy będzie ta śmiertelna fala covidova z sierpnia?
2
3 kupony wygrane od piątku, to trzeba próbować dalej, chociaż tej LM nie ufam ani trochę
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjc3NDAzNTgwMTqQ-Qrjigb8CjkcqFs%3D
1
@Doren01 Tak, może skorzystam z tych środków reklamowanych o powiększaniu sprzętu
6
@Comentateiro https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/iovqSixrXpCYlH309XCU4ieCvfs9zJ89.png
Mam nadzieję, że nie poniosę konsekwencji za zwrot "muszyn"
3
@Rl9k1nG Dwa najbardziej zepsute kraje trzymają się za ręce, kto by się spodziewał
0
@paweldunajecfcb Prawilniacy słuchający jego stekania wydymani na kaske, coś niesamowitego xD
1
https://glamrap.pl/kali-odpowiada-grande-connection-a-fani-nazywaja-rapera-zlodziejem/
Haha, beka z każdego kto tego dukacza słucha/słuchał w dodatku złodzieja
0
@okiemtypera_lucaxx95 Btts/gol Mapeta
8
@ranger3120 Jak miałem 18 lat to myślałem, że jeszcze urosie, jaka konsternacja mnie złapała jak w wieku 27 byl dalej taki sam
0
@Antimadridista_WR Przecież w większości miast powiatowych masz ogłoszenia ofert poniżej 3k netto na łapę xD
0
@BorzyKrzys Musisz obejrzeć film "Prestiż"
0
@pt9 Ważne żeby nie mieć omegi dla bezdomnych, albo innych timexow, reszta git
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/2Pf9mGfZhliY8brevDjQTwvewKbAcuBr.jpg
Coś pięknego, hahaha
14
https://i1.jbzd.com.pl/comments/2022/10/normal/wvXpsmZmxelbVVdfdMxYNNs4fFWqfuIc.jpg
Cholibka
7
@Oskar00 No jak dwa przysiady na butle to niezle
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/TwkaEuzZuRxWqfHpTKpxZSApch5Hzxb7.mp4 xD
1
@malicinho Ja wczoraj jechałem w Pile przez długą dwupasmowa droga gdzie było ograniczenie 50 jakieś 63 i chłop suszarka strzelał, idę o zakład, że wyślą mandat 100/150, komedie xD