Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LS Nie wyobrażam sobie nie spojrzeć w prawo, lewo przed wejściem na pasy
1
Autostopowicz na netflixie, takiego sci-fi, to nigdy nie widziałem chyba jeszcze, wszystko nierealne w prawdziwym życiu, każda kolejna scena coraz bardziej absurdalna
0
@Pawci023x Masz trądzik, czy co?
0
@tristan87 Jednak nie tylko ja miałem fatalny dzien
0
@kuz Pan Grzegorz nie musiał podnosić głosu żeby było czuć jakimi uczuciami darzył Polskę, dla mnie największy polski muzyk w historii
1
No na wzruszenie
3
@BorzyKrzys Dobrze, że w tej tibii jest opcja ignore, bo by była katastrofa, człowiek by mógł się wieszać na linę
0
@Kessie Kanye zawsze Cię szanowałem
2
@RoberDzik Nie będę czytał tego co simp pisze
9
Trzymajcie sie tam zeby mama was nie wywaliła z domu, znajdz tam jakas prace, bo mimo ze tam za 2 tysiace czy ile ale wiesz no trzeba, bo to jest przymus bo stara wywali z chalupy. Sluchaj chodzilem na wozki widlowe do pracy tamtego roku w wakacje zarobilem w miesiac za 193 godziny pracy zarobilem 1820 ale to i tak sie nie oplacalo
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1612922371kzajLKgsVNyz16CKPM50kA,w1200h627f.jpg
3
Komunikat Putina
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/OJbUEHED3KzitU7VSskG6f1c61VGYb4i.mp4
1
@kubix05 Najgorsze co mogło być w szkole, zbieranie tych liści i opisywanie, nigdy tego nie zrobiłem xD
4
@Pawel13sz Taki piękny widok, że aż kręci mnie w nosie
3
@adi7adi8 Nigdy na swoich nie stawiam, promka była
4
Oj chyba wejdzie kursiwo 5.0 na Stefanini
3
@gumaz Teraz dopiero zacznie się złodziejstwo przy tym co się dzieje w sklepach i jakie pieniądze za opłaty trzeba będzie zapłacić, chyba pora uważać na samochód bardziej
0
@Rust_Cohle Teraz mają 100 razy ładniejsze, a w tamtym sezonie to już w ogóle kozackie były https://a.allegroimg.com/s1024/0c482e/ee1a119c408597314409444c71e8
1
@PatrychoO Jezu jaka obrzydliwa
1
@Cvzx Właśnie ten sam fragment natrafiłem xD
10
@Bobo25 Szczególnie, że piszą to jakieś pewnie zakolaki z bebzonem i ziemniaczana aparycja
2
@michal26 https://zapodaj.net/images/2e4720d79f0a5.jpg jeden z setek komentarzy kobiet tam xD
3
@michal26 Laski na Facebooku tam opłakują jeża, a chłopy bekę cisna w komentarzach xD
1
@8stoichkov8 To już nie ten sam poziom co kiedyś, ale fajnie, że coś wypuszcza posłucham
2
Myślicie, że Iga Świątek potrafi zrobić schabowego z ziemniaczkami i mizeria?
1
@NaFazieHitman Kto niby zapala?
4
@Cvzx Dlatego 50 procent Polaków ma coś około 3 k na łapę xD
25
@KmN W bukmacherke, głupie pytanie
17
@ranger3120 O zmarłych albo dobrze, albo wcale, więc się nie odzywam
0
@kubinho1032 Spoko gość wyzywa ostro Oliwkę Brazil, ale jak już chodzi o chłopa to musi przeprosić zanim skrytykuje kogoś na tracku, w dodatku w taki sposób jakby to robiło dziecko 6 letnie
0
O.S.T.R. prawilny raper, niby grubo chce pocisnąć kogoś, a już w drugim słowie przeprasza oponenta
"Kizo sorry, lecz od rapu lepsze wyszły Ci batony", hahaha jak to brzmi xD Dobrze, że chociaż o kobiecie nie szczędził słów, którą ciśnie pół kraju na każdym kroku, tam jedynie Smolasty może go torebka uderzyć w odwecie za obelgi skierowane w Oliwkę Brazil. Zdelegalizować polski rap