5

@LS Nie wyobrażam sobie nie spojrzeć w prawo, lewo przed wejściem na pasy

1

Autostopowicz na netflixie, takiego sci-fi, to nigdy nie widziałem chyba jeszcze, wszystko nierealne w prawdziwym życiu, każda kolejna scena coraz bardziej absurdalna

0

@Pawci023x Masz trądzik, czy co?

0

@tristan87 Jednak nie tylko ja miałem fatalny dzien

0

@kuz Pan Grzegorz nie musiał podnosić głosu żeby było czuć jakimi uczuciami darzył Polskę, dla mnie największy polski muzyk w historii

1


No na wzruszenie

3

@BorzyKrzys Dobrze, że w tej tibii jest opcja ignore, bo by była katastrofa, człowiek by mógł się wieszać na linę

0

@Kessie Kanye zawsze Cię szanowałem


2

@RoberDzik Nie będę czytał tego co simp pisze

9

Trzymajcie sie tam zeby mama was nie wywaliła z domu, znajdz tam jakas prace, bo mimo ze tam za 2 tysiace czy ile ale wiesz no trzeba, bo to jest przymus bo stara wywali z chalupy. Sluchaj chodzilem na wozki widlowe do pracy tamtego roku w wakacje zarobilem w miesiac za 193 godziny pracy zarobilem 1820 ale to i tak sie nie oplacalo

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1612922371kzajLKgsVNyz16CKPM50kA,w1200h627f.jpg

1

@kubix05 Najgorsze co mogło być w szkole, zbieranie tych liści i opisywanie, nigdy tego nie zrobiłem xD

4

@Pawel13sz Taki piękny widok, że aż kręci mnie w nosie

3

@adi7adi8 Nigdy na swoich nie stawiam, promka była

4

Oj chyba wejdzie kursiwo 5.0 na Stefanini

3

@gumaz Teraz dopiero zacznie się złodziejstwo przy tym co się dzieje w sklepach i jakie pieniądze za opłaty trzeba będzie zapłacić, chyba pora uważać na samochód bardziej

0

@Rust_Cohle Teraz mają 100 razy ładniejsze, a w tamtym sezonie to już w ogóle kozackie były https://a.allegroimg.com/s1024/0c482e/ee1a119c408597314409444c71e8

1

@PatrychoO Jezu jaka obrzydliwa

1

@Cvzx Właśnie ten sam fragment natrafiłem xD

10

@Bobo25 Szczególnie, że piszą to jakieś pewnie zakolaki z bebzonem i ziemniaczana aparycja

2

@michal26 https://zapodaj.net/images/2e4720d79f0a5.jpg jeden z setek komentarzy kobiet tam xD

3

@michal26 Laski na Facebooku tam opłakują jeża, a chłopy bekę cisna w komentarzach xD

1

@8stoichkov8 To już nie ten sam poziom co kiedyś, ale fajnie, że coś wypuszcza posłucham

2

Myślicie, że Iga Świątek potrafi zrobić schabowego z ziemniaczkami i mizeria?

1

@NaFazieHitman Kto niby zapala?

4

@Cvzx Dlatego 50 procent Polaków ma coś około 3 k na łapę xD

25

@KmN W bukmacherke, głupie pytanie

17

@ranger3120 O zmarłych albo dobrze, albo wcale, więc się nie odzywam

0

@kubinho1032 Spoko gość wyzywa ostro Oliwkę Brazil, ale jak już chodzi o chłopa to musi przeprosić zanim skrytykuje kogoś na tracku, w dodatku w taki sposób jakby to robiło dziecko 6 letnie

0

O.S.T.R. prawilny raper, niby grubo chce pocisnąć kogoś, a już w drugim słowie przeprasza oponenta
"Kizo sorry, lecz od rapu lepsze wyszły Ci batony", hahaha jak to brzmi xD Dobrze, że chociaż o kobiecie nie szczędził słów, którą ciśnie pół kraju na każdym kroku, tam jedynie Smolasty może go torebka uderzyć w odwecie za obelgi skierowane w Oliwkę Brazil. Zdelegalizować polski rap

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?