Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gomess Zapytaj holenderskiego betona na ławce xD
0
@Nano22 Arsenal ich wyjaśni niebawem
0
Dobrze, że Guardiola zrezygnował z tej głupiej taktyki gdzie Walker z Cancelo grali w środku pola przy rozgrywaniu akcji xD
0
@Encore Niestety wszystko co mieli trafili
1
@Herato United nie istnieje, jak drużyna z 3 ligi angielskiej graja
5
Jak Arsenal mógł przegrać z takimi cieniasami, eh
0
Ajaj słupek z wolnego City
1
@Firestone I zepsuty zegar dwa razy na dobę pokaże dobra godzinę xD
5
Ale dzisiaj Grealish dobrze wygląda na boisku
0
Uwielbiam
0
@MesQueUnClub96 Ojoj Maxiu spadł?
2
Co za akcja City i 1:0, oby tak dalej!
1
Jaki fart United, ale to spieprzył De Bruyne z Grealishem
0
Już żółta kartka w 2 minucie dla Dakota na potężnym Grealishu
2
Dobra zaczynamy prawdziwe meczycho, Jagiellonia vs Korona
0
@Xpert77 Miałem nie płakać dziś
4
@Comentateiro Chodzi o to żeby United przegrało, najlepszy dla Arsenalu byłby remis, ale przegrywające United i tracące jak najwięcej punktów do Arsenalu w kontekście walki o Top4 będzie najlepsze
3
Nie no po co oglądać F1 skoro oni zobaczą 5 kropel deszczu i wyścig już przesuwany, tęsknię za 2008 i Kubica
2
@Lionel_Messi10 Haha nie wierzę, że ten dalej na Casemiro nie stawia, wydali z 70/80 mln za niego żeby McTominay grał xd
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/8QUIUSuE6S277fIhZpq5fVtqHMcANdJU.jpg
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/fX7Fydy8jAFnYkKIEKKS8g5KzqaexU4c.jpg
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/XAQUln4mrLP3v2JouT8mDRijhezlEPzd.jpg
Małpy silne razem xD
33
@Vitoo W tamtym sezonie nie miał okresu przygotowawczego praktycznie, aklimatyzacja w nowym miejscu po spędzonym całym życiu w Barcelonie i ciężki powrót po covidzie, wszystko dało znać o sobie na boisku
0
@Freudysta Tu jest kult Gabriela Jesusa i Arsenalu
0
@Emhyr Jabłko pada niedaleko od jabłoni, czy jakoś tak
0
@Colon Hahaha, Colon świrze
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/normal/7SJdwabrbgqYL6S07ceXbKpbLi8O5jSC.jpg
27-letni rosyjski raper Iwan Petunin znany jako Walkie popełnił w piątek samobójstwo. Ciało rapera znaleziono w pobliżu jednego z wieżowców w Krasnodarze. Przed śmiercią Petunin nagrał film, z którego wynika, że chciał uniknąć mobilizacji do rosyjskiej armi. W sieci umieścił wcześniej film. - Wszyscy staliśmy się zakładnikami jednego maniaka, który daje nam wybór: albo więzienie, armia, albo wyjście, które ja wybrałem - mówi na nim 27-latek.
Przyznał, że miał odroczenie ze służby wojskowej w związku z leczeniem psychoneurologicznym.
- Tak, mam zwolnienie od mobilizacji, ale wydaje mi się, że w najbliższych dniach częściowa mobilizacja przerodzi się w pełną: mam dwie ręce, dwie nogi i mogę jednym palcem pociągnąć za spust , a przecież dadzą mi jakiś karabin. Nie mam prawa pociągać za spust. - Nie mogę i nie chcę wziąć na swoją duszę grzechu zabójstwa. Nie jestem gotów zabijać, za jakiekolwiek idee. Dla mnie zabicie człowieka na wojnie, lub po prostu, jest czymś, czego nie mogę zrobić.
Petunin swoje samobójstwo nazwał "ostatnim protestem". Tego samego dnia wydał nowy album. Swoich fanów prosił o przesłuchanie nowych utworów.
- Było dla mnie bardzo bolesne przebywanie na tym świecie przez te wszystkie siedem miesięcy. Posłuchajcie niektórych utworów, aby zrozumieć, jakim jestem człowiekiem.
0
@Rust_Cohle widzisz człowiek miał nosa
2
@Freudysta Żużel to nie sport
1
Ramos gdzieś poza polem karnym, co jest xD
0
Uuu PSG traci gola
0
Dajcie jakiś kuponik na jutro, bo już mi się po dzisiaj nie chce