0

Panie, co ja mam z tego życia, tylko tyle co se zjem

13

@jakub1906 Mój brat ma w szkole laskę, co się uważa za chłopa i zamiast Wiktoria każe do siebie mówić Wiktor i chodzi do męskiej toalety, to jest dopiero psychiczne combo

0

@Faun Niech naciska, chociaż zniknie z powierzchni ziemi ich cała flota

0

@MadafakinGuy Wyjeżdżam tam gdzie nie będę musiał się martwić, co mam włożyć do garnka na koniec miesiąca mieszkając samemu

1

@macio_944 Ja sie pogodziłem, że nie wygram z komuchami, socjalistami i debilami w tym kraju i już za 2 miechy mnie tu nie będzie

1

@macio_944 A ilu Polaków wyszło na ulice dowiadując się o inflacji ponad 17%?

3

Zdjęcie z dzisiaj. Miasto Dniepr. Pies o imieniu Krym nie opuszcza swojego zniszczonego domu.
Pod gruzami zginęła cała rodzina: babcia, matka i dwoje dzieci.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/ziyyoxSv7REO4BbnDJYpw4zJrkvaN4r0.jpg

0

@NaFazieHitman Niedobrze

1

Mateusz Gotówka:
Mamy kilku bardzo dobrych zawodników. Jest taki gość, Zieliński, gra w Napoli. Szczerze mówiąc, to moje top3 piłkarzy z którymi grałem. On robi niewiarygodne rzeczy. Lewandowski też się znajduje w tym zestawieniu. Do tego Jack Grealish - rzeczy, które potrafi robić są niebywale. Nigdy nie widziałem czegos takiego.

Może jednak ten Grealish nie ma tylko dojeb.. łydek?

1

@LaRoja Dokładnie, Bisz za wiedzę i warstwę tekstowa w utworach zawsze props, tak samo Golin

0

@Jakchcesz Akurat mam gdzieś z kim nagrywa, a autotune jest dobry w muzyce jak się go dobrze używa z głową. Najlepsza numer z Emasem i Kukonem

to > cała płyta

7

Pezet jedyny raper, który nagrywa po 20 latach gorzej niż kiedyś xD Żadnego progresu, żadnej świeżości, nawet bity są gorsze niż Noona i nawija bez życia, nie da się tego słuchać więcej niż raz

7

@Ojciec5tkidzieci A po co komu o tym mówić, to jest złe, a Polacy są tak bogaci, że tego nie odczuwają

3

@Pogba Święta racja

5

@Pogba Haha, chłopak przechodzi siebie, najpierw na 1 spotkanie z dziewczyną chciał wziąć kwiaty, a teraz rozkłada na czynniki pierwsze czemu laska z tindera na snapie nie odpisuje xD

0

@Visca1234 Ludzie kupują FIFA pointsy i rynek zasypały karty, nic nowego

15

@FC1899Barca Nie no proszę nie wstawiajcie jego mordy, bo nie da się patrzeć bez obrzydzenia i złości

2

@barcelonaLM Turcjo bój się, nadchodzimy!

1

@Cotutajsiedzieje No tak "wy" ludzie zaczynający któraś z kolei dyskusje na temat jakiegoś randomowego gościa z internetu, bo podważa wielkość piłkarza xD Widzisz 9300 komentarzy i nie zacząłęm nigdy dyskusji osobnej o innych użytkownikach, bo mnie uraziło krytykowanie kogoś/czegoś w internecie

15

@Cotutajsiedzieje Wy się zachowujecie jakby ten masq wam się śnił, ciągle ktoś nowe dyskusje tworzy na jego temat, bo pisze o piłkarzu jakimś, jakbyście nie mieli większych zmartwień xD

1

@Gitarkafcb Facet przed chwilą było powyżej 20+ stopni cały czas, teraz nagle ochłodzenie i przychodzi sezonowe chorowanie na grypę/przeziębienie, nie ma czym się przejmować, ja akurat od dawien dawna niczego nie złapałem

2

@koksik2700 Zibi sam sobie wybacza grzechy

0

@Uukasz_93 Najgorzej, że jeśli nie będziesz tego poprawiał to w niedalekim czasie problem zacznie się na nowo, zauważyłem to u paru piłkarzy, Quaresma powoli ma takie jakie miał, a niedawno robił xD

3

@Adran360 Niestety nie ma zbyt dużo czasu na przywiązanie się do bohaterów w tym anime, tak to ciekawa produkcja.
Jak ktoś lubi ciężkie klimaty cyberpunkowe to polecam texhnolyze, albo ergo proxy

3

@michal26 Dzisiaj ktoś już wstawiał coś na temat bomb atomowych, one są na Syberii i muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, a przetransportowanie ich nie jest takie proste

1

@don'T.R.I.P.e Eh, a człowiek tego kanału nie ma, jak zwykle wiatr w oczy

17

@barcelonaLM Ja uznaje Moskwę za część Polski, tyle są warte ich uznania za niepodległe co moje

5

@panczo Ogólnie gościu już przegrał życie intymne z kobietami po założeniu tindera, na tym to mu samoocena spadnie do 0, widać że chłopak jest zdesperowany na poznanie kobiety do związku i bliższych relacji samemu nie mając żadnego doświadczenia z dziewczynami, nie ma co mu się trochę dziwić. Na tym gównie liczy się tylko morda, jak nie masz mordy dobrej, to zostają Ci najgorsze odpady toksyczne, których podejmują sie tylko najwięksi desperaci świata po czym idzie się nabawić jeszcze większych kompleksów. Dzięki Bogu kiedyś nawet jak byłeś w te klocki słaby to i tak było dosyć prosto o całowanie, przytulanie, czy pierwsze kiszenie ogóra. Gościa rozumiem trochę, bo też miałem w wieku tam 16/19 lat niezłe ciśnienie na świntuszenie z dziewczynami, ale jak już tego zasmakowałem, to człowiek zaczął myśleć racjonalnie, nie odwalać szajsu i wiedział, kiedy jakaś dziewczyna jest warta zachodu, i jest przede wszystkim Tobą zainteresowana. Od lat trzymam się jednej zasady, raz mogę napisać pierwszy, jeśli laska na drugi dzień po rozmowie sama nie napisze, to o niej zapominam i sam za nic w świecie się nie odezwę, jak loszka będzie Tobą zainteresowana to nie będzie dla niej ujmy na honorze, jak sama spyta co tam u Ciebie. Zaangażowanie musi być po obydwu stronach jednakowe. No i na portalach randkowych trzeba pamiętać, że match nie oznacza od razu, że w ogóle będziecie prowadzić sensowną rozmowę, normalna rozmowa nie oznacza, że dojdzie do spotkania, umówienie się na spotkanie nie oznacza, że się w ogóle spotkacie, bo laska może się rozmyślić w każdej chwili, spotkanie nie oznacza, że bedzie ono udane i będą kolejne, kolejne spotkania nie oznaczają, że będziecie w związku. Kobiecie z tindera w każdej chwili może się coś nie spodobać i nagle zniknąć z Twojego życia, albo może pojawić się po prostu ktoś inny, przystojniejszy, czy ciekawszy. Tinder jest specyficzny, tam trafić perełkę to jak trafić w totka, liczy się głównie wygląd. Jak gość nie chce sobie psychy zniszczyć, to niech próbuje się w jakieś towarzystwo wkręcić i wychodzić na miasto coś działać

1

1

@Rust_Cohle A co chcesz się dowiedzieć, czy już stulejki nie masz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?