1

@TheNekro94 Nie mówię, że jest zły, bo nie ma w zasadzie do czego się przyczepić, po prostu chyba za dużo w życiu się naczytałem o tych psycholach i naogladalem drastycznych rzeczy żeby mnie zszokował, dla mnie to po prostu fajnie zobrazowana historia seryjnego mordercy

2

@TheNekro94 Bez przesady, byli gorsi, w sumie nie zrobił na mnie ten serial powalającego wrażenia

1

@Kidd Przecież już ja Dele Alli urabiał xDD Teraz z kimś innym się buja, laski w tych czasach to są dynamiczne dopiero

0

@Colon Obu lubiłem, ale chyba Trezeguet

55

5

@Kidd No i fajnie, 3 miechy u Niemca i można się obijać pół roku na chacie w Polsce xD

0

@JimMorrisonFCB Jak na Amerykankę całkiem nieźle ubrana xD

1

@Hosh A u nas wszystko w górę i klepiemy w klawiaturkę

1

@msmsms No i gnojek nie żyje juz

0

@msmsms Emcia jest słodka

22

@Essos 3200 na łapę w pierwszej pracy jest ok

2

Czy wam guwniara z paletkom też przypomina połączenie Sida z Kubica?

0

@jeyx77x Zwiastuje zamknięcie granic w związku z mobilizacja xD

1


Piękna akcja Arsenalu przeciwko Barcelonie

5

@Joe_Pesci Raczej kierowcy zachowują odstęp w miarę rozsądny, debil się w każdym miejscu może trafić, mnie też raz chłop kilka lat temu tracił samochodem, ale żeby takie krzywe akcje robic i wkur.. ludzi, to nie popieram

0

@Kessie Spaliłem w życiu ponad 50k fajek, chyba starczy xD

6

@paweldunajecfcb Kiedy myślałeś, że rowerzyści już bardziej nie mogą wkur.. kierowców xD

1

@HighestInTheRoom Na moje oko coś koło 90/100 tys

7

https://zapodaj.net/images/64415eee47978.jpg
Tym razem się uda, wierzę xD

1

@kryhaa Liga francuska przestała być ogórkowa i którą nikt się nie interesuje 2 lata temu

2

Iniesta o Neymarze:
O Neymarze mogę mówić same dobre rzeczy. To jeden z najlepszych piłkarzy z jakim kiedykolwiek dzieliłem szatnie. To prawdziwa maszyna do gry, dryblingu i podań. Neymar jest uosobieniem tego powiedzenia.

Niezłe słowa o gościu co skończył z poważnym graniem 5 lat temu i śmierdzi wódą tylko

0

@Kgorecki2500 Zaczyna mi się podobać ta lewica

2

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/HjheFpsmtnohhFWkR8V3PZWgqbKbbW3R.jpg
W sumie ja od 2 lat mam zapowietrzone grzejniki w pokoju, więc coś w tym jest, hahaha

0

@ObiwanKenobi Piękna zmiana

6

@DonMatteo901 Ona skończyła podstawówkę, a nie matematykę

7

@WilliamTheBloody W Ameryce mieszka, więc jest szansa, że ktoś ją odstrzeli następnym razem i pomyli z jakimś dzikiem, czy innym niedźwiedziem

5

@BorzyKrzys Hahahaha, w sumie idealne odwzorowanie jego jęczenia do mikrofonu

0

@Slazzy Nike zielony jest spoko, jeszcze azzaro chrome

34

@Coutinho007 Ważne, że więcej widzi od ekspertów z Rambli

1

@Rl9k1nG Nie kupuje tego shitu od 2 lat i mi się lepiej żyje bez rozwalonego pada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?