Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Nie mówię, że jest zły, bo nie ma w zasadzie do czego się przyczepić, po prostu chyba za dużo w życiu się naczytałem o tych psycholach i naogladalem drastycznych rzeczy żeby mnie zszokował, dla mnie to po prostu fajnie zobrazowana historia seryjnego mordercy
2
@TheNekro94 Bez przesady, byli gorsi, w sumie nie zrobił na mnie ten serial powalającego wrażenia
1
@Kidd Przecież już ja Dele Alli urabiał xDD Teraz z kimś innym się buja, laski w tych czasach to są dynamiczne dopiero
0
@Colon Obu lubiłem, ale chyba Trezeguet
55
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/EtBUYA5Z5rMd9Aym16sr9RuEyHP7obI0.jpg
Haha, zjadają własny ogon
5
@Kidd No i fajnie, 3 miechy u Niemca i można się obijać pół roku na chacie w Polsce xD
0
@JimMorrisonFCB Jak na Amerykankę całkiem nieźle ubrana xD
1
@Hosh A u nas wszystko w górę i klepiemy w klawiaturkę
1
@msmsms No i gnojek nie żyje juz
0
@msmsms Emcia jest słodka
22
@Essos 3200 na łapę w pierwszej pracy jest ok
2
Czy wam guwniara z paletkom też przypomina połączenie Sida z Kubica?
0
@jeyx77x Zwiastuje zamknięcie granic w związku z mobilizacja xD
1
Piękna akcja Arsenalu przeciwko Barcelonie
5
@Joe_Pesci Raczej kierowcy zachowują odstęp w miarę rozsądny, debil się w każdym miejscu może trafić, mnie też raz chłop kilka lat temu tracił samochodem, ale żeby takie krzywe akcje robic i wkur.. ludzi, to nie popieram
0
@Kessie Spaliłem w życiu ponad 50k fajek, chyba starczy xD
6
@paweldunajecfcb Kiedy myślałeś, że rowerzyści już bardziej nie mogą wkur.. kierowców xD
1
@HighestInTheRoom Na moje oko coś koło 90/100 tys
7
https://zapodaj.net/images/64415eee47978.jpg
Tym razem się uda, wierzę xD
1
@kryhaa Liga francuska przestała być ogórkowa i którą nikt się nie interesuje 2 lata temu
2
Iniesta o Neymarze:
O Neymarze mogę mówić same dobre rzeczy. To jeden z najlepszych piłkarzy z jakim kiedykolwiek dzieliłem szatnie. To prawdziwa maszyna do gry, dryblingu i podań. Neymar jest uosobieniem tego powiedzenia.
Niezłe słowa o gościu co skończył z poważnym graniem 5 lat temu i śmierdzi wódą tylko
0
@Kgorecki2500 Zaczyna mi się podobać ta lewica
2
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/HjheFpsmtnohhFWkR8V3PZWgqbKbbW3R.jpg
W sumie ja od 2 lat mam zapowietrzone grzejniki w pokoju, więc coś w tym jest, hahaha
0
@ObiwanKenobi Piękna zmiana
6
@DonMatteo901 Ona skończyła podstawówkę, a nie matematykę
7
@WilliamTheBloody W Ameryce mieszka, więc jest szansa, że ktoś ją odstrzeli następnym razem i pomyli z jakimś dzikiem, czy innym niedźwiedziem
5
@BorzyKrzys Hahahaha, w sumie idealne odwzorowanie jego jęczenia do mikrofonu
0
@Slazzy Nike zielony jest spoko, jeszcze azzaro chrome
34
@Coutinho007 Ważne, że więcej widzi od ekspertów z Rambli
1
@Rl9k1nG Nie kupuje tego shitu od 2 lat i mi się lepiej żyje bez rozwalonego pada